Сайт Слобідської міської бібліотеки ім. А. Гріна

Подробиці Опубліковано: 31 липня 2019

Подробиці Опубліковано: 31 липня 2019

У п'ятницю пройшло чергове заняття в «Театральній ігровий». Спочатку заходу діти подивилися ляльковий мультфільм «Козеня, який вважав до 10», а потім відбувся спектакль лялькового театру за участю самих хлопців. На цей раз діти продемонстрували свою майстерність, показавши своїм друзям російську народну казку «Лисиця і півень». Хлопці виступали з великим бажанням і інтересом, намагалися вміло керувати рукавичок ляльками, зображати дії ляльок і одночасно говорити голосом свого персонажа. Далі, діти разом з бібліотекарем ще раз згадали про різні ляльках, які можна створити для лялькового театру своїми руками: перчаточних, тіньових, пальчикових, ляльках-маріонеток. Після бурхливого обговорення, діти своїми руками взялися виготовляти забавного півника і довговухої зайця з використання підручного матеріалу: ложок, ватяних дисків, паперу. На закінчення «Театральній ігровий» хлопці показали свою творчість, виконавши веселі пісеньки півника і зайчика. Заняття такого роду дуже згуртувало дітей і подарувало приємні хвилини спілкування, а головне - розкрило творчий потенціал кожної дитини! ТЕАТР - ВЕЛИКЕ МИСТЕЦТВО!

Читати далі...

Подробиці Опубліковано: 31 липня 2019

Дорогі читачі! У Центрі читання дітей і підлітків нове надходження літератури.

Пропонуємо вашій увазі енциклопедії для дошкільного віку про динозаврів. Хлопці познайомляться зі світом динозаврів, дізнаються, як вони виглядали, чим відрізнялися один від одного і від інших стародавніх ящерів, що їли, яким чином рятувалися від ворогів, захищали потомство і чому вимерли.

Якщо ви хочете дізнатися про те, як проводять свій час мешканці тайги, прочитайте забавні і смішні історії з життя чубатого тигреня і його друзів в книзі сучасного дитячого письменника Сергія Георгієва «Амурчик, або пригоди тигреня».

Читати далі...

Подробиці Опубліковано: 31 липня 2019

26 липня, на базі Центру патріотичного виховання імені Григорія Булатова відбувся семінар по реалізації проекту Фонду президентських грантів «Щоб не забулася та війна».

Серед присутніх - співробітники установ культури, освіти, Слобідського ради ветеранів.

Відкрила семінар голова ради ветеранів, депутат Слобідської міської Думи Н. А.Черних. Наталія Аркадіївна нагадала про те, що в березні 2019 року ці фірми спільно з керівником пошукового загону «Пам'яті 311 СД» М. А. Колеватов написали проект «Щоб не забулася та війна» і подали заявку для участі в конкурсі президентських грантів, а в червні прийшло повідомлення про те, що проект став переможцем. Метою проекту є патріотичне виховання молоді міста і Слобідського району через інформаційно-просвітницькі заходи на основі історії 311-ї стрілецької дивізії.

Читати далі...

Подробиці Опубліковано: 31 липня 2019

Увага! КОНКУРС для юних авторів!

Благодійний фонд «Щасливі історії» з 2014 року реалізує проект «Незалежна дитяча літературна премія« глаголицю ».

Мета проекту - заохочення юних авторів з Росії, країн ближнього і далекого зарубіжжя, які пишуть російською і татарською мовами.

Читати далі...

Подробиці Опубліковано: 30 июля 2019

В рамках проекту «Літній читальний зал», в четверту середу липня, бібліотекарі Центру читання дітей і підлітків провели майстер-клас «Мастерілка» по виготовленню однієї з найкрасивіших істот морського світу - медузи з комп'ютерних дисків і пакетів.

В рамках проекту «Літній читальний зал», в четверту середу липня, бібліотекарі Центру читання дітей і підлітків провели майстер-клас «Мастерілка» по виготовленню однієї з найкрасивіших істот морського світу - медузи з комп'ютерних дисків і пакетів

Читати далі...

Подробиці Опубліковано: 30 июля 2019

В черговий раз юні слобожани міста зібралися в «Театральній ігровий», щоб продовжити навчання чарівному і таємничого виду мистецтва - театру. Спочатку заходу діти переглянули презентацію, познайомившись з театром тіней, спектакль тіньового театру, підготовленого бібліотекарями Центру читання, а потім почалося найцікавіше ... Діти розділилися на три команди - «Петрушка», «Лисиця» і «Кіт Базиліо», отримавши рукавичок ляльку за назвою команди. Кожній команді протягом усього заходу треба було проявити свій артистизм, винахідливість, уміння перевтілюватися в різних героїв.

Читати далі...

Подробиці Опубліковано: 30 июля 2019

Російська літературна премія імені Олександра Гріна була заснована в 2000 році в зв'язку зі 120- від дня народження письменника і присуджується за літературні твори, присвячені дітям та юнацтву, а також за літературні твори, співзвучні ідеям творчості російського письменника-романтика А.С. Гріна, за видатний внесок у розвиток вітчизняної літератури. Переможець отримує пам'ятний диплом, а також премію.

У 2017 році «Російська літературна премія імені Олександра Гріна» стала називатися Літературна премія Губернатора Кіровської області в номінації «Премія імені Олександра Степановича Гріна».

З 2000-го по 2018-й рік її лауреатами стали 22 учасника. За традицією вручення премії щорічно проходить 23 серпня в день народження А.С. Гріна в місті Кірові, в цей же день відбуваються зустрічі лауреата з читачами. А на наступний день лауреат приїжджає в г.Слободской, на батьківщину О. Гріна.

У 2019 премія вручатиметься відомому Кіровському письменникові Володимиру Морозову.

Читати далі...

Подробиці Опубліковано: 30 июля 2019

Ось таку красу подарувала бібліотеці ім.А.Гріна Слобожанка Марина Макарова. Творча робота під назвою "Чудеса робляться своїми руками" виконана технікою витинанки. На ній зображені письменник-земляк Олександр Грін, Алий парус, Ассоль, що чекає на березі, море, хмари, чайки.

Читати далі...

Подробиці Опубліковано: 30 июля 2019

Подробиці Опубліковано: 30 июля 2019

З 2013 року проекти з підтримки місцевих ініціатив (ППМІ) успішно реалізуються на території міста. Це механізм, що дозволяє об'єднати фінансові ресурси обласного бюджету, бюджету муніципального освіти, кошти фізичних і юридичних осіб, і спрямувати їх на вирішення найбільш гострих соціальних проблем міста, які є пріоритетом населення.

Читати далі...

Подробиці Опубліковано: 23 липня 2019

А знаєте, як липень називають в народі і чому? На це питання спробували відповісти сьогодні діти з дружини ЦСПСіД під час пізнавального години «В Країні лікувальних трав».

Існує чимало визначень цього місяця: страдник, грознік, червень, також ще його називають травником. Адже саме в липні розпускається багато квітів і трав.

За старих часів народ від всіх хвороб і недуг використовував цілющі трави. І це дійсно так: багато людей зверталися до травам, до природи - і отримали зцілення! Тільки необхідно вміло ними користуватися.

Читати далі...

Подробиці Опубліковано: 07 июля 2019

Подробиці Опубліковано: 07 июля 2019

У п'ятницю, 5 липня всі бажаючі діти-слобожани і хлопці-гості з інших міст відвідали «Театральну ігрову» в Центрі читання дітей і підлітків, занурившись у чарівний світ театру. Спочатку, діти дізналися про театр - дивовижне місце, де показують вистави, звучить музика, читають вірші, співають або танцюють, де можна і посміятися, і поплакати, часом навіть є над чим замислитися, чому здивуватися. Бібліотекар повідав дітям про те, що театри бувають різні, і чого в них тільки немає. У театрах грають вистави, драми, оперу і балет. А ще в театрі можна зустріти різних ляльок і звірів. Бібліотекар разом з дітьми здійснив віртуальну екскурсію в найбільший в світі театр ляльок в Москві - Державний академічний центральний театр ляльок імені Сергія Володимировича Образцова (ГАЦТК). Діти дізналися багато нового і цікавого про ляльковий театр: які ляльки там живуть і виступають, хто такий актор-лялькар, заглянули в музей ляльок при театрі і побували за лаштунками. Після екскурсії в гості до дітей прийшов Петрушка - найперший і древній актор лялькових театрів. Петрушка познайомився з дітьми і зіграв з ними в гру «Як живеш?», А потім запропонував дітям на час побути справжніми маленькими артистами. Кожен з хлопців вибрав собі рукавичок ляльку і спробував себе в ролі артиста-лялькаря. У залі можна було бачити вовка і Бабу-ягу, Кощія Безсмертного і порося, бабку з Дєдков, лисицю і півня і багатьох інших лялькових героїв. Діти так захопилися ляльковим мистецтвом, що не хотіли розходитися. Разом з Петрушкою хлопці взяли участь в інсценуванні казки «ЗаЙкИнА іменини», охоче виступали, танцювали, співали пісні і заслужили гучні оплески! Наступного тижня юні артисти-лялькарі знову відвідають Центр читання дітей і підлітків, щоб знову залучитися до загадкового і вабить світу лялькового театру в "Театральній ігровий". До нової зустрічі!

Читати далі...

Подробиці Опубліковано: 07 июля 2019

5 липня до хлопців, які відвідують табір денного перебування Центру соціальної допомоги сім'ї та дітям, прийшла в гості Витаминка (бібліотекар Малих Е. М.) і запросила здійснити захоплюючу подорож в незвичайну країну - Країну вітамінів. Витаминка пояснила, що країна ця особлива, її не знайти на жодній карті. А щоб набратися сил перед подорожжю, запропонувала зробити веселу розминку. Після декількох вправ під музику, дружно вирушили в дорогу.

Читати далі...

Подробиці Опубліковано: 04 июля 2019

В рамках проекту «Літній читальний зал», в першу середу липня бібліотекарі Центру читання провели майстер-клас з малювання «Яскраве літо» в нетрадиційній техніці пуантилізм.

Для того, щоб навчити дитину малювати і захопити цим процесом, дуже корисно використовувати нетрадиційні способи малювання.

Читати далі...

Подробиці Опубліковано: 03 июля 2019

Представляємо читачам книжкові новинки відділу обслуговування (вул. Радянська, 64).

Кемерон, Б. Шлях додому: [роман: 16+]. - Москва, 2018. - 381, [1] с. - (Той, хто не зрадить. Люди і їхні вихованці).

У книзі письменник розповідає історію відданого кохання собаки і людини. Це дуже зворушливий роман, що змушує подивитися на світ очима вихованців. І замислюєшся, чим вони живуть, що важливо для них, що вони цінують в людях. Одного разу в будці під будинком Лукас Рей знаходить цуценя пітбуля. Белла, так він називає собаку, стає для нього близьким другом. Мила і забавна, вона по-справжньому прикрашає його життя, але несподівано все змінюється. Противники бійцівських порід вирішують: Беллі не місце в Денвері. Щоб врятувати тварину від усипляння, Лукас віддає собаку друзям. Але хіба можна забути того, хто врятував тобі життя? Белла не забуває. Розлука з господарем стає для неї страшним ударом. Собака не може жити без свого господаря, вона щиро любить його і сумує за ним. І тоді вона вирішується на втечу. Це буде довгий шлях, але вона готова пройти його, щоб знову побачитися з коханою людиною.

Читати далі...

Подробиці Опубліковано: 01 июля 2019

Літній читальний зал - це прекрасна можливість для дітей весело і з користю провести час під час канікул.

У відділі обслуговування бібліотекарем Моргіной О.Ю. була проведена ігрова програма «Весела мітла», гра-вікторина «Подорож в Сказкоград», пізнавальний захід з екології «У мене канікули на Чорному морі».

Читати далі...

Подробиці Опубліковано: 01 июля 2019

Що може бути краще, ніж літо? Тільки веселе і цікаве літо! Провести його саме так - цікаво і весело, є безліч способів! Один з них - зібратися з друзями і пускати мильні бульбашки: багато, різних і різними способами!

Саме цим і займалися в відділі Обслуговування бібліотеки ім. А. Гріна протягом усього червня діти, яка відвідує дружини всіх шкіл міста та д. Стулова.

Вони із задоволенням і азартом проводили різні експерименти з мильними бульбашками! З'ясували, кокой форми будуть бульбашки, якщо видувати їх з трикутника, квадрата або ялинки. Спробували видувати бульбашки не тільки зі спеціальних пристосувань, які продаються в магазині, але і за допомогою підручних матеріалів: кулькових ручок, трубочок для коктейлю, рибальських сачків, ракеток для бадмінтону, спортивного обруча і навіть старих сонцезахисних окулярів.

Читати далі...

Подробиці Опубліковано: 01 июля 2019

Літо!

Канікули в самому розпалі! У школярів багато вільного часу, а це - хороша і корисна можливість почитати. У фонді Центру патріотичного виховання імені Григорія Булатова є книги для дівчат і хлопців для позакласного читання і не тільки ...

Пропонуємо добірку новинок для читачів-дітей.

Абгарян, Н. Шоколадний дідусь: [6 +] / Н. Абгарян, В. Постніков. - Москва: АСТ, 2019. - 218, [3] с. - (Прикольний детектив).

- (Прикольний детектив)

Ця смішна й добра казкова повість Наріне Абгарян і Валентина Постникова обов'язково сподобається маленьким Сластьон і ласунам. Адже в ній повно чарівництва, таємниць і суцільно веселих пригод!

У норвезькому місті Бергені живе звичайнісінька сім'я - мама, тато і двоє дітей: Мартін і Матильда. В один прекрасний день до них приїжджає погостювати дідусь Оскар - досить доброзичливий і веселий дідусь, з досить незвичайною, але привабливою дієтою. Його прозвали Шоколадним дідусем, так як він - страшний ласун і жити не може без цукерок і шоколаду. Чим більше печенюшок, тістечок і цукерок він з'їдає, тим бадьоріше, енергійніше і здоровіше стає. Шоколадний дідусь залишає після себе липкі сліди, в його солодкої бороді застряють ножиці і гребінця, він вміє ... ходити по стінах, і спить ... вниз головою, приклеиваясь черевиками до стелі.

Читати далі...

Подробиці Опубліковано: 26 червня 2019

Сьогодні в читальному залі Центру патріотичного виховання імені Григорія Булатова з'явився ... Буратіно! Герой казки Олексія Толстого запросив дітей, які відвідують табір денного перебування МКОУ ЗОШ № 14, на ляльковий спектакль.

Герой казки Олексія Толстого запросив дітей, які відвідують табір денного перебування МКОУ ЗОШ № 14, на ляльковий спектакль

Персонажі постановки «В гостях у Буратіно» - П'єро, Мальвіна, Артемон і Черепаха Тортилла - познайомили маленьких глядачів з правилами здорового харчування і гігієни. Діти дружно пограли з Тортилли в гру «так» і «ні», зробили ранкову зарядку з пуделем Артемоном, з натхненням відповіли на питання Мальвіни і П'єро. Не обійшлося і без шахраїв Кота Базиліо і Лисиці Аліси, які представилися як Кот Вчений і Лисиця Патрикеевна. Ці негативні персонажі давали шкідливі поради, але Буратіно зрозумів, що нічого хорошого вони не навчать, і хотів викликати поліцейських. Злякавшись, невдахи швидко віддалилися.

Читати далі...

Подробиці Опубліковано: 26 червня 2019

На лузі тріщить коник,
У небі метелик ширяє,
На квітці волохатий, гучний,
Смугастий джміль дзижчить.

У червні, в рамках проекту Літнього читального залу «З книжкою на лавці» на Соборній площі було проведено еколого-ігровий час «У царстві ентомолог».

У червні, в рамках проекту Літнього читального залу «З книжкою на лавці» на Соборній площі було проведено еколого-ігровий час «У царстві ентомолог»

Загалом захід відвідало 128 осіб. Серед них діти із загонів денного перебування ліцею №9 і школи №14.

Читати далі...

Подробиці Опубліковано: 26 червня 2019

Урок мужності «Герої Бреста» відбувся сьогодні для хлопців, які відвідують табір денного перебування МБОУ «Середня школа № 5».

Діти шести загонів (130 осіб) дізналися про Брестську фортецю, яка першої статті 22 червня 1941 прийняла удар німецько-фашистських військ. Гарнізон фортеці під командуванням полкового комісара Е. М. Фоміна тиждень стримував натиск цілої піхотної дивізії. Фортеця стала символом героїчного опору і видатного мужності її захисників. Діти дізналися про учасників оборони Брестської фортеці: майора П. М. Гаврилова, юного героя Петі Клипа та інших.

Читати далі...

Подробиці Опубліковано: 20 июня 2019

20 червня на базі Уржумського центральної бібліотеки відбувся обласний міжрайонний семінар «Інформаційна підтримка внутрішнього туризму і брендування територій».

20 червня на базі Уржумського центральної бібліотеки відбувся обласний міжрайонний семінар «Інформаційна підтримка внутрішнього туризму і брендування територій»

З вітальним словом до присутніх звернувся Глава Уржумского муніципального району В. В. Сілін.

Віктор Васильович розповів про соціально-економічний розвиток району, провів невеликий історичний екскурс території, згадав прізвища знатних земляків, зупинився на подієвому туризмі: васнецовские пленері і святі «Коровай житній, Уржумський».

Читати далі...

Подробиці Опубліковано: 19 червня 2019

Конкурс літнього читання «Пушкінське літо» проводить Центр патріотичного виховання імені Григорія Булатова МКУ «Слобідська міська бібліотека ім. А. Гріна »

Читати далі...

Подробиці Опубліковано: 19 червня 2019

Подробиці Опубліковано: 19 червня 2019

Всім любителям авторської пісні!

23 і 24 серпня запрошуємо всіх на XIV міський фестиваль авторської пісні «Під червоними вітрилами мрії».

У фестивалі можуть взяти участь діти і дорослі.

Участь у фестивалі є безкоштовною.

Читати далі...

Подробиці Опубліковано: 13 июня 2019

Літо. Сонце. Канікули! Навчальний рік закінчений, і дітвора насолоджується веселими літніми днинки. А дітлахи, які відвідують табір денного перебування при Ліцеї №9 м Слобідського, грають в російські народні ігри на Соборній площі. «Горілки», «Жмурки», «Кіт і миші», «Струмочок» та багато інших розваг наших предків вивчили зі співробітниками Центру читання дітей і підлітків діти, які були присутні на галявині веселих витівок «Настрій на УРА!». Кожен з хлопців зміг показати свою спритність, силу і кмітливість і дізнатися багато цікавих ігор.

Кожен з хлопців зміг показати свою спритність, силу і кмітливість і дізнатися багато цікавих ігор

Читати далі...

Подробиці Опубліковано: 13 июня 2019

Веселе літо в бібліотеці!

Дівчата і хлопці!

Якщо ви любите весело і з користю проводити час!
Спілкуватися з друзями! Читати книги і журнали!

Грати в настільні ігри! Брати участь в іграх і конкурсах!

Майструвати вироби своїми руками!

Тоді швидше в липні приходьте до нас !!!

І заробляйте справжнісінькі ГРІНвікі!
ГРІНвік - це бібліотечна грошова одиниця!
ГРІНвікі можна обміняти на сюрпризи і солодкі призи!

ГРІНвікі можна обміняти на сюрпризи і солодкі призи

Читати далі...

Подробиці Опубліковано: 10 червня 2019

На світі є багато чудових країн і дивовижних місць, де живуть люди, але для кожного самим чудовим місцем на землі є те, де він народився.

Сьогодні для хлопців дружини МКОУ ЗОШ № 14 відбувся краєзнавчий годину, присвячений Дню міста Слобідського.

Читати далі ...

Подробиці Опубліковано: 10 червня 2019

Подробиці Опубліковано: 10 червня 2019

Ось і підведені підсумки міського конкурсу «Бібліотека. Учитель. Учень ». Це щорічний конкурс, який проводиться протягом усього навчального року і об'єднує педагогів і бібліотекарів міста в їх загальному завданню - формуванні у школярів інтересу до книги і читання.

Читати далі ...

Подробиці Опубліковано: 07 июня 2019

6 червня відзначається Пушкінський День в Росії. 220 років тому народився великий класик Олександр Сергійович Пушкін. Сьогодні всюди звучать Пушкінські рядки.

Співробітники Центру патріотичного виховання імені Григорія Булатова вирішили провести акцію «Пушкін - це наше все!». Переодягнувшись в костюми персонажів казок Пушкіна Кота Вченого і Баби Яги, бібліотекарі вийшли на вулиці мікрорайону і запитали перехожих про те, чи пам'ятають вони напам'ять будь-які рядки з творів Олександра Сергійовича.

Переодягнувшись в костюми персонажів казок Пушкіна Кота Вченого і Баби Яги, бібліотекарі вийшли на вулиці мікрорайону і запитали перехожих про те, чи пам'ятають вони напам'ять будь-які рядки з творів Олександра Сергійовича

Читати далі ...

Подробиці Опубліковано: 07 июня 2019

Бібліотеки по-різному відзначають ювілеї письменників. Найчастіше влаштовують виставки з книг, наявних у фонді. У кожній бібліотеці багато літератури письменників-класиків, особливо Пушкіна. І не дивно, адже Олександр Сергійович - найбільший національний російський поет. Сьогодні - його 220-річчя!

Читати далі ...

Подробиці Опубліковано: 06 июня 2019

Сьогодні, 6 червня - День російської мови і 220 років від дня народження Олександра Сергійовича Пушкіна.

Щорічно, в цей день двері Центру читання розкриті для всіх любителів його творчості. На цей раз бібліотекарі підготували для хлопців літературний квест «Дивний острів казок Пушкіна».

Читати далі ...

Подробиці Опубліковано: 06 июня 2019

Пушкінське свято поезії, присвячений 220-річному ювілею поета, слобожани відзначили по театральному.

Літературний клуб «Фортуна» запросив усіх бажаючих на літературний вечір в читальний зал міської бібліотеки ім. Олександра Гріна.

На заході були використані різні форми спілкування з читачами: елементи костюмованого уявлення героїв книг Пушкіна і презентація його короткою, але яскравого життя в малюнках талановитої художниці Наді Рушевої, і сторінки його північній посилання в родовий маєток Михайлівське, і експрес-опитування глядачів, і вікторина по творам великого поета.

Читати далі ...

Подробиці Опубліковано: 05 июня 2019

Ви коли-небудь мріяли побувати в Лукомор'я - казковому місці, придуманому Пушкіним? Адже саме там стоїть пам'ятний дуб із золотої ланцюгом, а по ній ходить вчений кіт.

А от дітям з табору денного перебування середньої школи № 14 сьогодні вдалося здійснити мрію і потрапити в Лукомор'я. В читальному залі бібліотеки вони побачили дуб, Кота Вченого (бібліотекар Е. М. Малих) і Бабу Ягу (бібліотекар Л. Н. Слуднікова). Казкові персонажі запропонували хлопцям прогулятися по Лукомор'я, і ​​все із задоволенням вирушили в дорогу. Спочатку побачили опале дубові листочки, на звороті яких були написані чотиривірші з казок Пушкіна, а з яких - треба було згадати. Потім знайшли кошик з горішками, в яких захований питання. А в ступі Баби Яги перебували чарівні предмети з Пушкінських казок, дітям довелося напружити свої звивини і пригадати, де ж вони зустрічалися?

Читати далі ...

Подробиці Опубліковано: 05 июня 2019

Друзі!

Запрошуємо читачів від 7 до 15 років взяти участь у конкурсі літнього читання "Пушкінське літо". На переможців чекають призи!

Читати далі ...

Подробиці Опубліковано: 01 июня 2019

Подробиці Опубліковано: 01 июня 2019

Літературний клуб «Фортуна» запрошує на Пушкінське свято в міську бібліотеку ім. Олександра Гріна.

Вас чекає цікавий вечір, присвячений поету, творча група «Фортуни» представить кілька сцен з роману «Євгеній Онєгін», ви зможете взяти участь у вікторині про словах, використовуваних в його творах.

Вітається елементи костюмів пушкінської пори і героїв пушкінських творів.

У залі буде працювати вільний мікрофон і всі бажаючі зможуть прочитати вірші і присвяти поету, виконати романси на його вірші.

Будемо раді бачити всіх слобожан на святі музики, віршів і справжньою словесності!

Подробиці Опубліковано: 31 мая 2019

Попереду літо і проблема розпивання спиртних напоїв дорослими у дворах і на дитячих майданчиках стає актуальною.

Друзі, ми хочемо, щоб люди відповідально ставилися до того, що вони п'ють і в якому місці. Ми хочемо зробити наші двори і дитячі майданчики біліше чистими і безпечними, адже там гуляють наші діти!

Саме тому, Центр читання дітей і підлітків провів акцію «Дитячі двори для дітвори», приурочену до Дня захисту дітей. Співробітники бібліотеки вийшли на вулиці міста з яскравими наклейкамі- зверненнями «Просимо вас не пити у дворах і на дитячих майданчиках», які розклеїли на дитячих майданчиках, лавках, гойдалках і на дверях деяких під'їздів.

Читати далі ...

Подробиці Опубліковано: 30 мая 2019

30 травня в читальному залі міської бібліотеки ім. А. Гріна відбувся урочистий захід, присвячений Дню бібліотек. Тут зібралися бібліотекарі різних відомств, представники міської адміністрації, ветерани бібліотечної справи, читачі.

Тут зібралися бібліотекарі різних відомств, представники міської адміністрації, ветерани бібліотечної справи, читачі

Ведучі свята запропонували опинитися в світі театру і представили невелику казку «Розсмішіть Несмеяну». Роль Царівни Несміяни виконала директор бібліотеки Ольга Геннадіївна Болтачова. Сказительница (Н. В. Лихачова) зачитала царський указ, згідно з яким, нагороду отримає той, хто розвеселить Царівну. Як тільки не намагалися казкові герої змусити хоча б посміхнутися Несмеяну: Петрушка (Н. В. Леушина) влаштовував веселі танці, Іванушка (Т. А. Желнина) виконував завзяті частівки на бібліотечну тему, а Мара (Е. М. Малих) давала шкідливі бібліотечні поради, але на обличчі Несміяни як і раніше були похмуро стиснуті губи. І тільки весь зал зміг змусити розсміятися Царівну, коли прозвучала дружна бібліотечна «кричалка». Казка увінчалася роздачею монет з золотого скриньки, кожен гість отримав по шоколадної грошику.

Читати далі ...

Подробиці Опубліковано: 29 мая 2019

Подробиці Опубліковано: 29 мая 2019

27 травня, в Загальноросійський день бібліотек, незважаючи на дощову погоду, співробітники Центру патріотичного виховання імені Григорія Булатова провели акцію-опитування. Бібліотекарі вийшли на вулиці мікрорайону і ставили перехожим питання: «Чи не підкажете, як пройти в бібліотеку?». За правильну відповідь учасники акції отримували шоколадну цукерку, а тим, хто мав труднощі відповісти, бібліотекарі вручали ятати з інформацією про Центр і точною адресою її місцезнаходження.

Читати далі ...

Подробиці Опубліковано: 29 мая 2019

27 травня, в Загальноросійський день бібліотек, о 12 годині дня співробітники Слобідської міської бібліотеки ім. А. Гріна, учні школи № 7 Окулова Єлизавета і Чиркова Анастасія, а так само добрий друг бібліотеки Костянтин Юдінцев вийшли на вулиці міста, щоб приєднатися до всеросійської соціокультурної акції «Та, що біжить книга».

Читати далі ...

Подробиці Опубліковано: 29 мая 2019

Дорогі друзі-читачі! Пропонуємо вашій увазі нові книги відділу обслуговування (вул.Радянська, 64).

Євсєєва, М. Квиток в інше літо: [повість: 12+]. - Москва: Росмен, 2018. - 156, [1] с. - (Лінія душі).

- (Лінія душі)

Повість сучасної молодіжної письменниці Марії Євсєєвої. Перше кохання, соціальні мережі, відносини з батьками та однокласниками, великі і маленькі секрети. Молодіжна історія, як ніби спеціально написана для літніх канікул старшокласника. Батьки Макса заслали сина до літнього табору в Анапу, ні багато ні мало - вожатим-стажистом. Ціле літо метушні з малюками, сумовитих зарядок і купання за розкладом! Макс сповнений праведного гніву з цього приводу, і в його плани входить баламутити і саботувати - як і личить людині в його становищі. Він ще не знає, що десь в цьому місті живе дівчина Настя, схожа на лисичку і ... дуже сумна. Настя переживає першу любов і в упор не бачить нічого навколо. Але синє море лікує від неприємностей, коли над головою - сонце, під ногами - золотий пісок, а навколо-стільки нових і старих друзів і постійно щось відбувається.

Читати далі ...

Подробиці Опубліковано: 27 мая 2019

Подробиці Опубліковано: 27 мая 2019

23 травня відбулась нагородження переможців та учасників дитячого малюнка і декоративно-прикладної творчості «Великдень червона» серед дитячих освітніх установ міста Слобідського і Слобідського району. Всього в конкурсі взяли участь 20 дитячих установ - понад 500-сот дітей малювали і робили вироби великодню тематику.

Читати далі ...

Петрушка познайомився з дітьми і зіграв з ними в гру «Як живеш?
Але хіба можна забути того, хто врятував тобі життя?
А в ступі Баби Яги перебували чарівні предмети з Пушкінських казок, дітям довелося напружити свої звивини і пригадати, де ж вони зустрічалися?
Бібліотекарі вийшли на вулиці мікрорайону і ставили перехожим питання: «Чи не підкажете, як пройти в бібліотеку?