Сім'я Міллер з села Зімарі Калманского району: народження педагогічної династії

19 грудня 2012 р 14:53

Троє дітей з родини, яка бере участь в крайової Естафеті батьківського подвигу, пішли по стопах мами - стали педагогами.

Сім'я Надії Олексіївни та Валерія Готлібович Міллер утворилася 21 липня 1984 року. Майбутній глава сім'ї на той момент демобілізувався з армії, його обраниця була студенткою Барнаульского державного педагогічного інституту (академії). Через рік у молодого подружжя народився син Іван (1985 г.), слідом - дочка Антоніна (1986 г.). У 1990 році сім'я поповнилася дочкою Галиною.

У 1990 році сім'я поповнилася дочкою Галиною

Зараз Валерій Готлібович є індивідуальним підприємцем, керує роботою міні-пекарні. Надія Олексіївна - заступник директора Зімаревской середньої загальноосвітньої школи з навчально-виховної роботи, вчитель інформатики.

Надія Олексіївна - заступник директора Зімаревской середньої загальноосвітньої школи з навчально-виховної роботи, вчитель інформатики

За відгуками односельчан, чоловік і жінка Міллер відбулися і як фахівці, і як батьки. Їх діти закінчили Зімаревскую середню школу з медалями: Іван - зі срібною, дівчинки - із золотою. Всі троє пішли по стопах мами - вибрали місцем навчання Барнаульський державний педагогічний університет (академію), спеціалізуючись на інформатиці.

Всі троє пішли по стопах мами - вибрали місцем навчання Барнаульський державний педагогічний університет (академію), спеціалізуючись на інформатиці

«Іван після закінчення університету працював там же на кафедрі інформатики, потім відкрив індивідуальне підприємство з ремонту та обслуговування комп'ютерів та оргтехніки. Антоніна, ще навчаючись у вузі, почала працювати в гімназії №42 вчителем інформатики. У 2011 році вона взяла участь в крайовому конкурсі кращих вчителів і стала переможцем в номінації «Молоді фахівці». З цього ж року вона є координатором крайової експериментального майданчика з робототехніки. Разом з колегами організувала зимову і літню зміни з робототехніки в дитячому таборі. Галина зараз вчиться на п'ятому курсі педакадеміі і теж почала працювати в гімназії №42 вчителем інформатики. Багато часу присвячує роботі вожатого. У 2010-2011 рр. працювала в різних дитячих оздоровчих таборах. У 2012 році разом зі старшою сестрою брала участь в зміні з робототехніки », - так розповідається в альбомі, представленому на конкурс, про вихованих подружжям Міллер дітей.

У 2012 році разом зі старшою сестрою брала участь в зміні з робототехніки », - так розповідається в альбомі, представленому на конкурс, про вихованих подружжям Міллер дітей

Безумовно, в житті дітей та батьків є не тільки навчання, робота. У родині добре ставляться до спорту. На сільських олімпіадах жіноча половина сім'ї захищає честь села на змаганнях з волейболу. «Серед традицій сім'ї - зустрічі гостей. У будинку завжди є друзі, рідні. Друзі дітей приїжджають в Зімарі відпочивати на красиве озеро Власкин, кататися на лижах або просто побродити по прекрасному лісі », - так в родині Міллер проводять вільний час.

Друзі дітей приїжджають в Зімарі відпочивати на красиве озеро Власкин, кататися на лижах або просто побродити по прекрасному лісі », - так в родині Міллер проводять вільний час

Називати сім'ю Міллер педагогами в двох поколіннях було б не зовсім вірно. Надія Олексіївна обрала професію вчителя за прикладом своєї тітки Антоніни Григорівни Колосковою (1917-1999), яка 42 роки присвятила педагогічної праці, причому майже 40 років працювала вчителем початкових класів. За свій багаторічну сумлінну працю Антоніна Григорівна була відзначена різними нагородами, в тому числі Почесною грамотою Міністерства освіти, ювілейними медалями Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Чи продовжиться педагогічна династія Міллер в наступному поколінні - покаже час. У родині підростає перша внучка Машенька, яка виховується в любові, повазі до старших і на хороших прикладах своїх рідних.