- Як робиться квас?
- користь квасу
- Скільки алкоголю в квасі: питання для водіїв
- Квас і кодування
- Чому саме квас?
Зараз ми розглянемо один з найпопулярніших напоїв - квас. У нього є своя історія. Спочатку це був досить міцний напій зі спиртом. Через якийсь час квас став слабоалкогольних. Сьогодні його п'ють навіть діти. Залишилося лише зрозуміти, скільки алкоголю в квасі - сьогодні.
Як робиться квас?
Весь квас можна поділити на домашній і заводський. З другим варіантом все просто. Спробувавши один раз, ви вже будете розуміти його смак і фортеця. А ось домашній квас часто непередбачуваний. Різні рецепти створюють різні види квасу. Деякі можуть бути дуже алкогольними.
Тепер розглянемо шляхи приготування квасу:
- Домашній варіант. Напій робиться на основі хлібних кірок або солоду. Вони замочуються в теплій воді. А для швидкого бродіння всипають дріжджі. Щоб надати квасу особливий смак, можна додати ягоди, фрукти, родзинки. Тільки варто пам'ятати, що ці добавки тільки збільшують відсоток алкоголю, тут вміст алкоголю може бути від 0,7% до 7%.
- Заводський варіант. Особливу увагу тут приділяють виділенню молочно-кислих бактерій. Коли приходить час, бродіння зупиняють. Для цього досить помістити напій в холодильник. У підсумку виходить відмінний квас. У ньому буде від 0,5% до 2,5% алкоголю. Це адекватне кількість для водіїв.
користь квасу
Так як квас - це далеко не новий напій, то її плюси вивчені досконально.
- По-перше, він ідеально підходить для тих, у кого проблеми з травленням.
- По-друге, він допомагає роботі серцево-судинної системи.
- По-третє, він настільки калорійний, що на час може вгамувати голод. Іноді їм замінюють один прийом їжі.
Ідеально те, що в квасі не можуть розвиватися хвороботворні бактерії. Вони відразу помирають при попаданні в нього. Це гарантує безпеку. Можна не переживати, скільки перебував квас в пляшці.
Скільки алкоголю в квасі: питання для водіїв
Багато хто ставиться до квасу занадто спокійно. Звичайно, звичайна людина може спокійно його пити і не переживати. Але ось водії повинні знати, що навіть той квас, де невеликий відсоток алкоголю, все одно може показати легке сп'яніння на алкометрі.
Особливо це стосується домашніх квасів, які швидко набирають фортеці. Навіть один келих може привести до п'яного стану. Заводські кваси не сильно небезпечні.
Якщо випити 1 літр, то варто почекати 30 хвилин, щоб все вивітрилося.
Квас не впливає на свідомість водія або його працездатність. Враховувати відсоток алкоголю в напої варто лише для того, щоб не потрапити в незручну ситуацію, якщо доведеться проходити перевірку на дорозі.
Квас і кодування
Добре приготований квас є корисним напоєм для всіх, навіть для закодованих. Так як відсоток алкоголю дуже маленький. По суті, його часто порівнюють з кефіром. А ось з домашнім квасом трохи складніше. Варто проаналізувати, наскільки він міцний.
Цей напій можна приготує так, що він буде нічим не відрізнятися від звичайного пива. Тоді він строго заборонений. У випадках, коли кодування була зроблена за допомогою медикаментозних препаратів, невелика кількість квасу може привести до задухи. Покупної квас з магазину не викличе таких реакцій.
Друге питання стосується психотерапевтичної кодування. Тут квас строго заборонений. Його колір і запах можуть спровокувати колишні переваги. Тоді людина почне активно пити тільки квас. І, звичайно, може зірватися і почати знову вживати алкоголь.
Якщо ви усвідомлено кидаєте пити і сприймаєте квас, як звичайний напій, то проблеми немає. Якщо залежність сильна, і ви ще не побороли себе, краще відмовитися від спокус.
Чому саме квас?
Прохолодних безалкогольних напоїв багато. Але, варто погодитися, що не всі вони корисні. Більшість з них містять у собі так багато барвників, що можна забути про схуднення або здорове харчування. Крім того, вони лише дратують смакові рецептори і викликають спрагу.
Квас працює по-іншому. Він дозволяє написатися вдосталь, втамовує голод, несе тільки користь. Його можна сміливо людям будь-якого віку. Лише при серйозних захворюваннях варто проконсультуватися з лікарем.
Стаття - скільки алкоголю в квасі, опублікована в рубриці - їжа та напої .
Як робиться квас?Як робиться квас?
Чому саме квас?