«Список Хелавіси»: в Концертному залі омичи послухали арфу і шелест вітрил

Вчора, 26 лютого, в Концертному залі омські меломани насолоджувались чарами вокалу, гітари та арфи, які зруйнували сірість останніх днів зими.

На головному майданчику Омська пройшов акустичний концерт артистів найпопулярнішою фолк-рок-групи країни «Млин».

Виступили Наталія О'Шей, вона ж Хелавіса, добре відома слухачам як солістка «Млинки», і Сергій Вишняков, гітарист цієї ж команди.

Наталя і Сергій регулярно виходять на сцену удвох як акустичний проект під назвою «36,6», за кількістю струн на їх інструментах, арфі та гітарі. Програма називається «Список кораблів» - однойменна пісня є в її складі.

На концерті прозвучали витончені, магічні аранжування всім відомих хітів групи. Що відкриває композицією стала «Дорога сну» - перша пісня з дебютного альбому «Млинки», що вийшов в далекому 2003 році.

Почули глядачі і композиції з останніх альбомів - «Алхімія» і «Химера». Хелавіса анонсувала вихід нової акустичної платівки дуету Наталії та Сергія - «люціферази». Вона з'явиться на iTunes 21 березня, передзамовлення відкриється 5 березня.

Також солістка розповіла про нещодавно вийшов кліпі на пісню «Повір», який можна побачити на YouTube. Ця композиція увійде в новий альбом.

Ще один альбом, про який розповіли музиканти, правда вже постфактум, - сольна платівка Сергія Вишнякова. Він зіграв композицію Crazy Spring, яка дала назву всьому альбому і стала відкриває. Реліз відбувся в жовтні 2017 року.

Крім музичних анонсів, хітів «Млинки» і сольної творчості, дует «36,6» порадував івано-франківців розкішними каверами на пісні Pink, The Cranberries, Incubus cover, «Калинова моста» і Олександра Башлачева.

Зал був майже повний і слухачі із задоволенням підспівували, тим більше що у Хелавіси виявилася в запасі є спеціальна пісня «для виконання з залом» - це «Бродяга» з альбому «Леопард в місті» (2009): «І я буду вірний улюбленої своєї, якщо вона не кине мене! ».

Наталія О'Шей:

Наталія О'Шей:

- За роки обсяг нашої творчості став таким, що вже можна говорити про існування різних циклів. Зараз прозвучать пісні з «Корабельного циклу».

Туди увійшли, звичайно ж, «Список кораблів» і ще три композиції. Крім того, омичи почули «Драконівські цикл» - на чолі з легендарним «Драконом».

Прозвучали також «іронічні» пісні «Далеко» і «Блакитна трава», в парі виконали музиканти «Королівську полювання» і «Кіцуне», об'єднані темою полювання. А ось спочатку «парні» композиції «Трістан» і «Ізольда» виявилися навіть в різних блоках. Всього музиканти виконали 27 композицій.

Проводжаючи Хелавіси і Сергія Вишнякова, зал встав, до сцени потекли букети та подарунки, а коли артисти пішли, їх кілька хвилин викликали на біс. І викликали! На прощання була виконана композиція з «кельтського» альбому «Нові черевики».

- В оригіналі ця пісня називається Cân Crwtyn y Gwartheg, але правильно вимовити це можуть тільки корінні валлійці і я, тому в альбомі ця пісня значиться під кодовою назвою Cowboi-2013.

Фото: Ольги Зенкин Підписуйтесь на наш канал в Яндекс Дзен .

Знайшли друкарську помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter

Знайшли друкарську помилку?