Список ВНЗ :: Московський державний університет харчових виробництв (МГУПП)



Московський державний університет харчових виробництв (МГУПП)

WWW:
www.mgupp.ru

Історія:
У 1931 році був створений Московський інженерно-технологічний інститут хлібопечення, в 1941 році перейменований в Московський технологічний інститут харчової промисловості. У 1992 році вуз набув статусу академії, а в 1996 - університету.

Загальні відомості:
Сьогодні в МГУПП навчаються більше 5000 студентів, в т. Ч. Іноземні громадяни більш ніж з 30 країн світу. Професорсько-викладацький колектив включає 85 докторів і 280 кандидатів наук.

Форми і терміни навчання:
Терміни навчання: 4 роки (бакалавр), 5 років (інженер), 6 років (магістр). Існує факультет альтернативних форм навчання (вечірня, вечірньо-денна, заочна, очно-заочна форми навчання, екстернат, додаткове (друге) освіту).

Військова кафедра:
Є військова кафедра

гуртожиток:
Університет має в своєму розпорядженні гуртожитком на 900 місць. Оплата в 2002 році становила 58 рублів на місяць для бюджетників, 275 - для контрактників.

Бази відпочинку і профілакторії:
МГУПП має свій профілакторій (вартість для студентів - 100 рублів в тиждень), а також базою відпочинку «Киржач.

Громадські організації:
Профком співробітників МГУПП

Магістратура:
Є магістратура.

Аспірантура:
В аспірантуру на конкурсній основі приймаються особи, які мають вищу професійну освіту. Навчання в аспірантурі здійснюється за очною та заочною формами. Особи, раніше пройшли повний курс навчання в аспірантурі, не мають права вторинного навчання в аспірантурі за рахунок коштів бюджету.
Заява про прийом до аспірантури подається на ім'я проректора з наукової роботи з додатком наступних документів:
-Копії диплома державного зразка про вищу професійну освіту та додатка до нього (для осіб, які здобули освіту за кордоном, включаючи громадян держав-учасниць СНД,
- копія відповідного диплома, а також копія свідоцтва про еквівалентність документів іноземних держав про освіту диплому про вищу професійну освіту РФ, виданого Міністерством загальної та професійної освіти РФ)
- анкети
- списку опублікованих наукових робіт, винаходів і звітів по науково-дослідній роботі при наявності у вступника наукових праць і винаходів або реферату
- посвідчення про складання кандидатських іспитів при наявності у вступника складених кандидатських іспитів (для осіб, які здали кандидатські іспити за кордоном - довідки про наявність законної сили пред'явленого документа про складання кандидатських іспитів, виданої Міністерством загальної та професійної освіти РФ).
Прийом до аспірантури проводиться восени (за рахунок коштів бюджету) і навесні (на договірній основі).
Вступники до аспірантури проходять співбесіду з передбачуваним науковим керівником, який візує заяву кандидата про допуск до вступних іспитів. Прийом вступних іспитів до аспірантури проводиться комісіями, що призначаються ректором Університету. Вступники до аспірантури складають наступні конкурсні вступні іспити:
- спеціальну дисципліну
- філософію
- іноземна мова.
Перескладання вступних випробувань не допускається. Здані вступні іспити до аспірантури дійсні протягом календарного року. Особи, які склали повністю або частково кандидатські іспити, при вступі до аспірантури звільняються від відповідних вступних іспитів.
Приймальна комісія за результатами вступних іспитів приймає рішення по кожному претенденту, забезпечуючи зарахування на конкурсній основі найбільш підготовлених до наукової роботи та науково-педагогічної діяльності. Зарахування до аспірантури проводиться наказом ректора Університету.
Термін навчання в очній аспірантурі не перевищує трьох років, в заочній аспірантурі - чотирьох років.
Звільнення від роботи осіб, прийнятих в очну аспірантуру, проводиться відповідно до законодавства РФ про працю. Стипендія аспірантам очної форми навчання, зарахованим в рахунок контрольних цифр, виплачується з дня зарахування, але не раніше дня звільнення з попереднього місця роботи. Аспіранти користуються безкоштовно устаткуванням, лабораторіями, навчально-методичними кабінетами, бібліотеками.
Переклад аспірантів з одного вищого навчального закладу або наукової установи, організації в інше, а також з очної форми підготовки на заочну і навпаки, здійснюється за заявою аспіранта проректором з наукової роботи при наявності коштів.
Аспіранти, які навчаються в очній аспірантурі за рахунок коштів бюджету, забезпечуються стипендією в установленому розмірі; іногороднім надається гуртожиток. Аспіранти, які навчаються в очній аспірантурі, користуються щорічно канікулами тривалістю два місяці. Аспіранти, які навчаються в аспірантурі за заочною формою навчання, мають право на щорічні додаткові відпустки за місцем роботи тривалістю тридцять календарних днів із збереженням середнього заробітку. Аспіранти, які навчаються в аспірантурі за заочною формою навчання, мають право на один вільний від роботи день на тиждень з оплатою його в розмірі п'ятдесяти відсотків одержуваної заробітної плати, але не нижче встановленого федеральним законом мінімального розміру оплати праці. Організація-роботодавець має право надавати аспірантам за їх бажанням на четвертому році навчання додатково не більше двох вільних від роботи днів на тиждень без збереження заробітної плати. Аспірантам, які навчаються в аспірантурі за заочною формою, надаються місця в гуртожитку на період здачі іспитів і виконання робіт по дисертації.
координати:
Адміністративний округ: САО
Район: Сокіл
Як проїхати:
125080, Москва, Волоколамское шосе, 11 (м. Сокіл, далі трамваєм №23 до зупинки «Харчовий і авіаційний інститути»).
Телефон приймальної комісії: 158-71-36 Телефон підготовчих курсів: 158-71-67.
E-mail: [email protected], [email protected]

Рейтинг:
В офіційному (загальноукраїнському) рейтингу, складеному Міністерством освіти РФ, займає 27 місце (розділ "Технічні та технологічні вузи")

>

Рекомендуємо абітурієнтам:
- Факультет природничих наук РХТУ ім. Д. І. Менделєєва - провідного хіміко-технологічного інституту країни!
- Московський державний університет економіки, статистики та інформатики (МЕСІ)
- Євразійський Відкритий Інститут (ЕАОІ)