Про себе
Працюю вчителем математики в середній школі міста Волгограда, яка знаходиться в чудовому, історичному місці. Є керівником методичного об'єднання вчителів математики в своїй школе.Образованіе вища, в 1994 році закінчила Волгоградський державний педагогічний університет за спеціальністю «математика» і кваліфікації «вчитель математики, інформатики та обчислювальної техніки», з додатковою спеціалізацією «Практичний психолог в системі освіти» та кваліфікацією «Практичний психолог в школі».
Стаж педагогічної роботи (за фахом) - 16 років, на даній посаді - 16 років, стаж роботи в даній установі - 16 років.
У 2012-2013 році пройшла навчання на курсах при ГБОУ ДПО "ВГАПКіПРО" за програмами «Розвиток професійної компетентності вчителя математики в умовах переходу на нові освітні стандарти» (108 годин), «ФГОС загальної освіти при навчанні математики в основній загальноосвітній школі» (72 години), «Методологічна культура педагога як умова інноваційної діяльності в освітній установі в світлі вимог ФГОС »(72 години).
Маю такі нагороди:
Почесна грамота комітет з освіти адміністрації Тракторозаводского району від 2007р.
Лист подяки комітет з освіти адміністрації Тракторозаводского району від 2008р.
Книги, які сформували мій внутрішній світ
мої улюблена книга з дитинства, мабуть: "Віднесені вітром", завжди захоплювалася такими сильними людьми і їх можливістю не падати духом навіть у самій критичній ситуації
Мої досягнення
беру участь у роботі методичних семінарів і науково-практичних конференцій (сертифікат учасника науково-практичного семінару вчителів математики «Математика: принципові зміни в структурі контрольно-вимірювальних матеріалів 2013 року», сертифікат учасника науково-методичного семінару «Актуальні питання викладання математики в середній школі», семінар «Методика підготовки до Єдиного Державного Іспиту з математики в 11 класі і Державної Підсумкової Атестації в 9 класі», педрада «Використання ІКТ в реподаваніі математики »,« Реалізація позаурочної діяльності учнів на уроках математики в рамках реалізації ФГОС другого покоління »). Беру участь у проведенні обласних і районних семінарів для вчителів (обласний семінар-практикум: «Викладання математики в умовах впровадження ФГОС основної загальної освіти»: відкритий урок по темі: «Площа прямокутника. Властивості площ», в рамках районного семінару майстер-клас на тему : «Використання технології проблемного діалогу, формує навички дослідницької діяльності на уроках математики».
Вдосконалюю навчально-методичну базу з математики. Розробила робочі програми з математики для 5-11 класів, практикуми для 5-6 класів «Математичний лабіринт».
З 2009 року є експертом в предметній комісії з перевірки ДПА. З 2010 року беру участь в організації та проведенні міської відкритої олімпіади з математики в складі журі, також 2 муніципального етапу предметних олімпіад з математики. З 2009 року є керівником шкільного методичного об'єднання вчителів математики, інформатики, фізики та технології.
Середній бал з математики за результатами ЄДІ 2012 року - 40 балів, набрали понад 50 балів 25% випускників, всі випускники подолали мінімальний поріг, за результатами ДПА 2013 року середній бал становить 3,96, з випускників 9-х класів 2013 року здали ДПА на «4» і «5» - 84%. Якість знань учнів складає в середньому 50%.
Активно залучаю учнів до участі в математичних і інтелектуальних конкурсах і олімпіадах (Трушнікова Вікторія- призер муніципального етапу Всеукраїнської олімпіади школярів в 2010-2011 році, Прокоф'єв Микита учасник муніципального етапу Всеукраїнської олімпіади школярів в 2010-2011 році, Трушнікова Вікторія- учасник муніципального етапу Всеукраїнської олімпіади школярів в 2011-2012 році, в 2013-2014 навчальному році-учасники муніципального етапу Всеукраїнської олімпіади школярів - Медведєва Ксенія 7б, Мисин Євген 7б, Бондарева єра 7б, Шаповалова Аліна 10а
Моє портфоліо
володію сучасними освітніми технологіями (технологіями критичного мислення і проблемного діалогу), методами і прийомами навчання, які сприяють підвищенню мотиваційної сфери учнів, розвитку ключових компетентностей особистості і формуванню регулятивних, комунікативних та пізнавальних умінь, досягнення які навчаються високих результатів в навчанні. Використовую цифрові освітні ресурси в навчальній і позаурочної діяльності (мультимедійний супровід при вивченні ряду тим, проведенні предметного тижня, виступах на МО, педагогічних радах школи). При вивченні ряду тем для опису алгоритму дій використовую технологічні карти.