Танцювальні колективи

Танцювальні колективи

Одним з напрямків роботи центру «Мигдаль» є знайомство з особливостями єврейського танцю і навчання йому.

Професійне навчання єврейським танцям відбувається в мігдалевскіх танцювальних колективах, проте танцювальні семінари, як для професіоналів, так і для всіх бажаючих, «єврейські дискотеки», свята, сімейні табори, виїзні шабат дають можливість оволодіти азами єврейського танцю навіть тим, хто не відвідує спеціальні заняття .

Танцювальні колективи   Одним з напрямків роботи центру   «Мигдаль»   є знайомство з особливостями єврейського танцю і навчання йому

виступ колективу
«Керен-Ор»

(0)

Крім того, виступи танцювальних колективів в концертах, як в стінах «Мигдаль», так і на міських сценах (а також в гастрольних поїздках) дають можливість глядачам познайомитися з єврейською танцювальною культурою.

Сьогодні в «Мигдаль» чотири танцювальних колективи, в яких бере участь понад 60 осіб. Кожен з них відрізняється не тільки віком учасників і завданнями, які ставлять перед собою їх керівники, а й має своє творче обличчя.

Принцип набору в колективи - такий же, як і в усі мігдалевскіе програми - бажання вчитися.

Принцип набору в колективи - такий же, як і в усі мігдалевскіе програми - бажання вчитися

«Керен-Ор»

(0)

Перший танцювальний колектив був створений в 1992 році (разом зі створенням центру «Мигдаль»). Це був молодіжний колектив. У перші роки відбувалося становлення колективу, але по-справжньому він знайшов свій стиль і назва «Керен-ор», починаючи з 1997 року.

У перші роки відбувалося становлення колективу, але по-справжньому він знайшов свій стиль і назва «Керен-ор», починаючи з 1997 року

Наталя Мора

(0)

Керівник колективу - Наталія Мора, більше 10 років танцювала на сцені театру «Мигдаль-Ор" (з дня його заснування).

Керівник колективу - Наталія Мора, більше 10 років танцювала на сцені театру «Мигдаль-Ор (з дня його заснування)

(0)

Репертуар «Керен-ора» налічує понад двадцять постановок. Це ізраїльські танці, як народно-сценічні, так і сучасні, жанрово-побутові, танці єврейських містечок, описаних Шолом-Алейхемом, танці єврейської діаспори різних країн, з особливостями, притаманними країні проживання.

(0)

Також в репертуарі є сучасні танці в стилі диско, модерн і постановки з елементами спортивно-танцювальної аеробіки та фанк-аеробіки.

(0)

Вік учасників танцювального колективу від 16 до 25 років. У колективі є «старожили», які стояли біля витоків виникнення ансамблю. Склад ансамблю постійно оновлюється. Новачкам допомагають влитися в колектив, відчути його другою домівкою і знайти нових друзів. Багато з колишніх учасниць ансамблю, які виїхали в інші країни, до сих пір підтримують зв'язок з колективом.

(0)

Але залишають колектив не тільки через від'їзду або особистих обставин - «Керен-ор» служить постійною «підживленням» театру «Мигдаль-Ор" - принаймні шість колишніх учасниць колективу вийшли на професійну сцену театру.

«Золота нота»

(0)

«Керен-ор» представляв свою творчість у багатьох містах південного регіону України. У 2000 і 2004 роках став лауреатом IV і VIII Міжнародних фестивалів єврейської художньої творчості дітей та юнацтва в Москві, а в 2002 році - лауреатом Міжнародного дитячо-юнацького телевізійного фестивалю мистецтв «Золота нота» в Одесі.

Колектив брав участь в концертах на кращих сценах Одеси, таких як театр Опери та балету, театр Музичної комедії, Українсько-драматичний театр, філармонія і т.д.

Двері «Керен-ора» завжди відкриті для бажаючих поринути в світ єврейського танцю.

Перший дитячий танцювальний колектив був створений в 1995 р, під керівництвом Олексія Шепеленко.

іспанський танець

(0)

«За час шляху» хлопці встигли підрости, і тепер їм від 12 до 14 років. Змінилося і обличчя колективу - тепер це театрально-хореографічний ансамбль: постановки танців, як правило, сюжетні і вимагають від виконавців не тільки танцювальних навичок, а й уміння показати в танці образ.

У програмі колективу єврейські народні, ізраїльські та сучасні танці. Необхідними елементами підготовки є гімнастика і класичний урок.

Балтиморські нагороди

(0)

нагороди:
2000 г. - Лауреати IV Міжнародного фестивалю єврейського художньої творчості дітей та юнацтва в Москві.
2001 р - Лауреати Регіонального фестивалю єврейських дитячих музично-танцювальних ансамблів в Криму (м.Севастополь).
2002 г. - П'ять призових місць (3 золоті і 2 срібні медалі) на Maccabi Games в Балтіморі (США).

- П'ять призових місць (3 золоті і 2 срібні медалі) на Maccabi Games в Балтіморі (США)

Юлія Творилова

(0)

Керівник колективу - Юлія Творилова (учасниця хореографічної групи театру «Мигдаль-Ор", а ще зовсім недавно - «Керен-ор»).

Керівник колективу - Юлія Творилова (учасниця хореографічної групи театру «Мигдаль-Ор, а ще зовсім недавно - «Керен-ор»)

«Кешет»

(0)

Молодший (8-10 років) дитячий хореографічний колектив «Кешет» під керівництвом Юлії пуринів (також хореограф театру «Мигдаль-Ор") був створений в 2000 р (перший керівник - Віталій Кузнєцов). У програмі колективу класичний і народно-сценічний танці. Обов'язковим елементом занять є гімнастика.

Завдання викладача - навчити дітей володіти своїм тілом, максимально виправити фізичні вади (сколіоз, лордоз, плоскостопість, косолапие).

Заняття класичним танцем включають такі елементи - вивчення рухів у верстата, екзерсис на середині залу, Allegro, народно-сценічним танцем - також розучування рухів у верстата, танцювальні етюди різних народностей, робота над виконавство і артистичністю.

Гімнастика - максимальний розвиток гнучкості, кроку і виворотності, координація і почуття aplomba, розвиток мінімальної техніки.

«Кешет»

(0)

Концертні номери складаються по наростаючій - від простого танцю до складного. Дітям прищеплюється любов до танцю і красі. В кожній постановці присутні сюжет і гра. Діти часто виступають на різних концертних майданчиках, беруть участь у відкритих уроках.

У колективі «Маагаль» (керівник Наталія Мора) хлопці такого ж віку, як і в «Кешет».

«Маагаль»

(0)

Але вони новачки і роблять тільки перші танцювальні кроки. Але і вони вже виступають - такий принцип центру «Мигдаль» - відразу на сцену: і батькам приємно подивитися, чому діти навчилися, і початківцям корисно відчути себе на сцені.

До речі, перші «па» ті, хто «поспішили» прийти в «Мигдаль» в ранньому віці, отримують на танцювальних заняттях в дошкільному відділенні і навіть у «Мазл Тове» (буквально, як тільки навчилися ходити) і теж показують свої досягнення на мігдалевской сцені.