Тюменський індустріальний університет »Нефтегазовци повернулися з перемогою з Новосибірська

Нефтегазовци повернулися з перемогою з Новосибірська

07.04.2015

2015

У Новосибірському державному технічному університеті на базі кафедри інженерної графіки НГТУ відбувся III тур Всеросійської студентської олімпіади з міжнародною участю з інженерної та комп'ютерної графіки. Команда ТюмГНГУ взяла участь, хлопці показали відмінні результати.

Олімпіада проводилася у двох номінаціях. У боротьбі за особисту першість, в номінації «Моделювання складальних одиниць» нефтегазовец Олександр Жуков зайняв перше місце і завоював грант президента РФ. Протягом чотирьох годин з складального креслення учасники конкурсу виконували твердотельную модель складальної одиниці із створених ними деталей з урахуванням їх взаємозв'язків і сполучень, також виконали робоче креслення запропонованої деталі. Всього в цьому напрямку взяли участь 36 студентів з 12 міст. Нагадаємо, в минулому році вихованець доцента кафедри «Прикладна механіка» Інституту транспорту Тетяни Бощенко в цій же номінації зайняв другий рядок рейтингу з невеликим відставанням від студента НГТУ Дмитра Корнєва, і також удостоївся гранту. «У минулому році у Олександра було друге місце, і в цьому році ми їхали, звичайно ж, за перемогою. Удача нам посміхнулася - Саші вдалося здолати всіх сильних суперників і довести, що він кращий », - розповідає Тетяна Вікторівна.

«Прототипування» - в унісон номінація, в якій студенти нафтогазового університету серед трьох десятків хлопців з дев'яти міст Росії оскаржували звання кращих в командній боротьбі. «Це абсолютно новий напрямок і така номінація в рамках всеросійської олімпіади оголошена вперше», - пояснює Тетяна Бощенко. У цьому конкурсі учасники створювали прототип вироби і виконували 3D-модель з дотриманням вимог 3D-друку. Команда тюменського наставника впевнено виборола перше місце. В її складі: Олександр Кононенко, Олександр Жуков і Дмитро Іменовскій. «Хлопцям потрібно було спроектувати і виконати 3D-модель прототипу універсальної підставки для стільникового телефону, - розповідає Тетяна Вікторівна. - Підставка повинна регулюватися під різні габарити телефону і мати два кутових положення. Робота була визнана кращою і додому хлопці повернулися з реальною підставкою, виконаної на 3D-принтері ».

Вітаємо нефтегазовцев з перемогою!

Тетяна Тагильцева

Вкладені файли: