Рекомендуємо тури:
ПРОЕКТ:
"Рідні простори"
Сергій Васильович Рахманінов, композитор, піаніст і диригент, який завоював світову популярність і визнання, тісними узами пов'язаний з Тамбовським краєм. Музей-садиба великого російського музиканта і композитора Рахманінова розташована в селі Іванівка Тамбовської області.
Відвідування садиби Асєєвих (філія ГМЗ «Петергоф»). Великий фабрикант і меценат М.В. Асєєв мав вишукані смаки і звів на колись тихій околиці Тамбова один з перших кам'яних будинків за проектом відомого архітектора Льва Кекушева ...
Особливо сердечне ставлення у городян до свого великого земляка І.В. Мічуріна, російській біологу і селекціонеру, автору багатьох сортів плодово-ягідних культур. Місто було перейменовано на честь Мічуріна ще за його життя.
Автобусна екскурсія в Коломну з Москви на 1 день
"КОЛОМНА історична і гастрономічна"
Коломна - один з найдавніших міст Підмосков'я. Кожній людині, відвідує місто, кидається в очі велика кількість пам'яток архітектури, найдавніші з яких відносяться до ХIV століття. Збережені до наших днів кремлівські вежі, будівлі церков і соборів, шпилі дзвіниць, садибні забудови створюють неповторний колорит російського провінційного міста.
ЕКСКУРСІЙНІ ТУРИ В КАЗАНЬ -
НАЙКРАЩА І ИНТЕРЕСНОЕ ДЛЯ ВАС!
"Місто, що пливе над Волгою": Казань - Раифа - острів Свияжск, 3 дня / 2 ночі.
Професійні екскурсоводи, насичена екскурсійна програма, знайомство з національною кухнею, час для відпочинку, розміщення в кращих готелях міста: готель "Шаляпін Палас" "готель Рів'єра" c аквапарком, "Міраж" 5 * c SPA-комплексом. Оглядова екскурсія по Казані, відвідування кращого музею міста - Національного музею Республіки Татарстан, експозиція 1000-річчя Казані, екскурсія в овіяний легендами Раифский монастир і на знаменитий острів Свияжск.
Ціна туру - від 9800 рублів.
ПСКОВ - екскурсійні тури вихідного дня (2 або 3 дні)
з відвідуванням музею-заповідника "Пушкінські гори".
Пушкінські гори - куточок Росії, одухотворений генієм Олександра Пушкіна, куточок знаменитий чарівною красою і незвичайним магнетизмом. Одного разу, побувавши тут, Ви неодмінно повернетеся сюди. Розкішні ландшафти Пушкіногорскій далей, поетичний флер, наповнюють подорож по Пушкінським горам незабутніми враженнями!
КОЛОМНА (музей / фабрика пастили з дегустацією) - КОНСТАНТИНОВА, 2 дня
"Історія зі смаком пастили". Один з кращих автобусних турів в Коломну нашої компанії. Давня Коломна, дивовижна пастила ручної роботи, поїздка на батьківщину Сергія Єсеніна, де "березовий ситець" навколо, проникливі вірші поета, чудова природа!
ЯСНА ПОЛЯНА - КОЗЛОВА засік - ОРЕЛ - Спаське-Лутовинова, 2 дня
"Великі імена Росії". Рекомендуємо! Тільки так можна почати розмову про це нестандартному турі! Регулярний автобусний тур Тула - Ясна Поляна - Козлова Засека - Орел і музей-заповідник І. С. Тургенєва "Спаське-Лутовинова" незмінно користується великим попитом як у дорослої аудиторії, так і у шкільних груп. Сама назва туру вже говорить багато про що. Для тих, хто знає, для тих, хто хоче дізнатися більше!
Тури і екскурсії в Тамбов на вихідні, 2019 рік. Тамбов - Іванівка - Мічурінськ екскурсійний тур "Рідні простори - Тамбов!" тривалістю на 2 дня, субота - неділя, виїзд поїздом з Москви в складі збірних тургруп. Графік екскурсій в Тамбов і ціни ууказани на 2019 рік для індивідуальних туристів. Екскурсія в садибу Асєєвих в Тамбові, екскурсія в будинку-музей И.В.Мичурина в Мічурінськ, оглядова екскурсія по Тамбова і екскурсія в Іванівку, де розташований будинок-музей великого російського композитора С. В. Рахманінова. Екскурсії та тури в Тамбов від туроператора по Росії - Червоні вітрила тур на 2019 рік, в тому числі, і для шкільних груп.
Програма туру:
1 день
Прибуття в Тамбов на ж / д вокзал поїздом № 031.
7:30 Зустріч з гідом на пероні біля входу в залізничний вокзал.
Трансфер в готель. Здача речей в камеру зберігання. Розрахункова година в готелі - 14:00.
8:00 Відправлення на екскурсійну програму. Переїзд в Іванівку (130 км).
Сергій Васильович Рахманінов, композитор, піаніст і диригент, який завоював світову популярність і визнання, один з найвизначніших представників реалістичного напряму в російській музиці, тісними узами пов'язаний з Тамбовським краєм. Музей-садиба великого російського музиканта і композитора Рахманінова розташована в селі Іванівка Уваровського району Тамбовської області. У період з 1890 року по 1917 рік С.В. Рахманінов проводив тут майже кожну весну, літо, а часто і осінь. Саме в Іванівці були задумані, створені, або доопрацьовані найбільш значні його музичні твори. В даний час музей-садиба являє собою доглянутий і живописний меморіально-культурний центр. Садиба включає в себе будинок-музей Рахманінова, відновлений парк, прикрашений різними квітниками і клумбами, каскад ставків, історичну літню естраду, житловий флігель. Садиба має незвичайну ауру - тут все дихає музикою і натхненням.
Будинок-музей С.В. Рахманінова - центр тяжіння музичної еліти, місце проведення концертів і творчих вечорів. На музикантів тут, здається, сходить особливе натхнення. Щорічно сюди приїжджають піаністи з Японії, Англії, Німеччини - учасники міжнародного музичного фестивалю імені Рахманінова.
- Екскурсія по садибі: парк, садибний будинок з інтер'єрами. Невеликий концерт з творів композитора.
Повернення в Тамбов.
Обід комплексний в кафе міста.
- Під час оглядової екскурсії по місту ви познайомитеся зі збереженою міської та церковною архітектурою. Ви побачите Спасо-Преображенський кафедральний собор з величною багатоярусної дзвіницею, римсько-католицький костел готичного стилю.
- Ви відвідаєте одну з найдивовижніших церков Тамбова - храм ікони Казанської Божої Матері, стіни якого розписані в техніці «гризайль» (коли малюнок виповнюється різними тонами одного і того ж кольору).
- На набережній Цни ви побачите пам'ятник Петру і Февронії, що втілює любов і вірність, постоїте на мосту закоханих, помилуєтеся панорамою Державінська моста.
Трансфер. Розміщення в готелі (центр міста).
Вільний час. Вечеря - самостійно.
2 день
Сніданок "шведський стіл" в ресторані готелю. Звільнення номерів.
9:00 Відправлення на екскурсійну програму.
Продовжуємо знайомитися з Тамбова, з його архітектурою і численними пам'ятниками.
- Екскурсія в садибу Асєєвих (філія ГМЗ «Петергоф»).
- Великий фабрикант і меценат М.В. Асєєв мав вишукані смаки і звів на колись тихій околиці Тамбова один з перших кам'яних будинків за проектом відомого архітектора Льва Кекушева. Екскурсія по садибі занурить вас у світ дворянського життя XIX століття, ви почуєте пізнавальний розповідь про родину Асєєвих і історії особняка, помилуєтеся гратами і світильниками в стилі «модерн», дивом збереглися дубовими стіновими панелями, підніміться по парадних сходах з білого мармуру, постоїте під світловим арочним стелею, помилуєтеся зарічними мальовничими краєвидами з балкона особняка.
- На території садиби розбитий невеликий парк, однією з особливостей якого є 500-річний черешчатий дуб. Прямо навпроти головного входу в садибу знаходиться чудовий каскадний фонтан, увінчаний мармуровій копією статуї Венери Медицейской. У зимові час (з грудня по лютий) в парку відкривається виставка крижаних скульптур. На ці дні парк перетворюється в чарівний ліс, населений казковими героями, улюбленими всіма з дитинства.
- Прогулянка по парку.
Обід в кафе міста.
- Відвідування фірмового магазину кондитерської фабрики «Компанія Пірожнікофф», де ви зможете купити знаменитий тамбовський зефір.
Хто не любить побалувати себе і своїх близьких солодкими хвилинами радості, які дарують нам наші улюблені кондитерські вироби? «Компанія Пірожнікофф» пропонує поринути в «казку смаку» разом зі своєю по-справжньому чарівною продукцією: зефір в шоколаді (9 найменувань), зефір без шоколаду (більше 10 найменувань), цукерки «пташине молоко» і ін.
Переїзд в Мічурінськ (60 км).
У центрі міста знаходиться Боголюбський кафедральний собор (XIX століття). Москвичі без праці виявлять в ньому знайомі обриси Храму Христа Спасителя. Забудова центру міста дозволяє зануритися в життя заможного повітового купецького містечка XIX в. Житлові будинки, комплекс Миколаївської богадільні, міські садиби, магазини і аптека - всі ці будови передають дух того часу. З будь-якої точки міста видно дзвіниця Іллінської церкви, творіння італійських зодчих, своїм шпилем нагадує Петропавлівський собор Санкт-Петербурга.
- Наше перебування в повітовому місті Козлові, нині Мічурінськ, почнемо з відвідування музею-садиби народного художника А.М. Герасимова, автора знаменитих полотен «Мокра тераса» (Третьяковська галерея) і «Ленін на трибуні» (музей ім. Леніна в Москві).
Збереглися і двоповерховий кам'яний будинок з справжніми інтер'єрами і речами художника, і та сама тераса, і майстерня художника, навіть двір залишився таким, яким він був на протязі десятиліть. У глибині двору, в тіні дерев знаходиться сучасний виставковий зал, де представлена на огляд найбільша колекція робіт Герасимова (141 полотно)
- (Пропонується туроператором на в усі дати заїздів по даному туру. Уточнюйте інформацію). Екскурсія в меморіальний будинок-музей И.В.Мичурина. Особливо сердечне ставлення у городян до свого великого земляка І.В. Мічуріна, російській біологу і селекціонеру, автору багатьох сортів плодово-ягідних культур. Місто було перейменовано на честь Мічуріна ще за його життя. Мічурінський державний університет і зараз випускає фахівців і веде велику наукову роботу.
Будинок-музей знаходиться в глибині саду-розплідника. В цьому будинку Мічурін жив з 1900 по 1935 рік. Будинок з дерев'яною верандою Мічурін спроектував сам. Він вийшов невеликим: Іван Володимирович був, по-перше, невибагливий, а по-друге, дуже маленького зросту, нижче 160 см, і величезні палати були йому не потрібні. На житловому поверсі всього чотири кімнати, дві з яких - спальні. Перший поверх, напівпідвальний - господарський. Туди з коридору була проведена слухова труба - такий собі місцевий «телефон»: нахилившись до отвору, господар міг попросити чаю, і на кухні його чули. У будинку все так, як було при Мічуріна: меблі, фотографії, книги, інструменти, годинник. Іван Володимирович розбирався в механізмах, любив їх ремонтувати. Сьогодні всі годинники в музеї показують один і той же час - дев'ятій тридцять, а на стінній календарі ось уже багато років не змінюється дата 7 червня 1935 року - дата і час відходу з життя И.В.Мичурина ...
18:00 Трансфер на ж / д вокзал в Мічурінськ.
18:25 Від'їзд до Москви на поїзді № 739Ж.
22:52 Прибуття поїзда в Москву на Казанський вокзал.
Дати проведення туру в 2019 році:
Січень: 03-04, 04-05, 05-06, 06-07 Липень: 09-10, 23-24 Лютий: 22-23.02. Серпень: 06-07, 20-21 Березень: 09-10.03. Вересень: дод. Квітень: --- Жовтень: 12-13 Травень: 30.04.-01.05., 02-03 Листопад: 03-04
Червень: дод. Грудень:
Вартість в рублях на 1 людину за програму туру на 2019 рік:Назва готелю /
Тип номера:"Державінська"
/ "Театральна" /
"Галерея" Святкові дати: 2-х місцевий номер стандартний
дорослий / дитина до 14 років 6900/6700 6900/6700 Одномісний номер 8150 8150 Дод.місце
дорослий / дитина до 14 років запит запит Місце зустрічі групи: Ж / Д вокзал г.Тамбов
У вартість включено:
- Проживання по програмі туру;
- Харчування по програмі туру (1 сніданок "шведський стіл", 2 комплексних обіду, вечеря - доплата);
- Екскурсійне обслуговування по програмі туру;
- Вхідні квитки в музеї по програмі туру;
- Транспортне обслуговування по програмі туру на комфортабельному автобусі (Москва - Тамбов). При кількості туристів в групі менше 20 чоловік компанія залишає за собою право для транспортного обслуговування надати мікроавтобус. В цьому випадку заброньована розсадження в салоні автобуса не діє, і туристи займають місця в салоні мікроавтобуса в довільному порядку.
Додатково оплачується:
- Ж / д квитки Москва - Тамбов, Мічурінськ - Москва;
- Мед.страховка від нещасного випадку на період поїздки на суму 5000 $ - 150 рублів (за бажанням).
Для оформлення туру необхідно надати:
- П.І.Б. на всіх учасників поїздки;
- Паспортні дані (серія і номер, для дітей дані свідоцтва про народження);
- Дата народження на кожного учасника поїздки.
Хто не любить побалувати себе і своїх близьких солодкими хвилинами радості, які дарують нам наші улюблені кондитерські вироби?