У центральній Флориді народилася незвичайна змія - у неї дві голови, що є великою рідкістю. Як розповів біолог Університету Центральної Флориди Даніель Паркер, кілька місяців тому молочна гондураська змія відклала яйця. Коли фахівець вирушив перевіряти інкубатор, його чекав великий сюрприз. "Я не міг повірити своїм очам", - ділиться враженнями Паркер.
дивіться ФОТОРЕПОРТАЖ по темі
За його словами, зазвичай двоголові змії мають інше забарвлення. Таким чином, двоголова змія-альбінос - ще більша рідкість, відзначає " Глобаліст "." Можливо, це найкрасивіша коли-небудь існувала двоголова змія ", - захоплюється біолог.
У змій-альбіносів на шкірі відсутня темна пігментація, а відтінки червоного, оранжевого і білого забарвлення проявляються особливо яскраво. "В неволі двоголові змії живуть до 20 років", - відзначає Паркер. - З огляду на, що два самостійних мозку дають команди одному тілу, життя виходить досить химерної. Зрозуміло, така змія не змогла б вижити в дикій природі ".
Читайте: У Воронежі знайшли кішку з п'ятьма вухами.
Цього літа Ялтинський зоопарк обзавівся незвичайної змією з двома головами. Чудо-рептилію привезли з-за кордону. Як повідомив кореспонденту " УНІАН "Директор зоопарку Олег Зубков, двоголова змія, яка народжується одна на мільйон особин, оселилася в ялтинському зоопарку лише на час туристичного сезону. Звіринець узяв рептилію в оренду у німців. Відзначимо, що останній раз подібний екземпляр демонструвався в Швейцарії 20 років тому." Цікаве , унікальна тварина: дві голови, двоє мізків, один живіт. Одна голова домінуюча, інша - більш пасивна. Їдять одночасно. Під час годівлі між головами ставлять пластикову лопатку, щоб одна іншу не з'їла ", - розповів директор зоопарку. До слова сказати, страхова вартість змії становить 50 тисяч євро, відзначають" українські новини ".
Нагадаємо, навесні 2011 року у воронезького вченого оселилася кішка по кличці Лунтя з п'ятьма вухами. Доцент кафедри анатомії, загальної біології та гістології факультету ветеринарної медицини Воронезького державного агроуніверситету Володимир Обривки багато років займається вивченням фізичних аномалій звірів. З місцевих сіл та прилеглих регіонів йому привозять живих експонатів, гідних кунсткамери - теляти з двома головами, хвостами, двома серцями, ягняти - циклопа, курчат з чотирма ногами, сіамських близнюків - поросят, свинку з хоботом, лоша з двома носами і трьома очима.
також: В Ялтинському зоопарку оселився "дракон" з Німеччини .
Минулого літа знайомі розповіли Обривкову про незвичайний кошеня, що живе у Воронежі під трубами біля їдальні в районі Робочого проспекту. Вчений, у якого ніколи не було кішок, вирішив взяти її до себе - для науки і на радість дев'ятирічному синові і шестирічної дочки. "Дві основні вушні раковини у неї - нормальні, додаткові - дзеркальні, повернені на 180 градусів", - розповідає Обривки. У його кішки надзвичайно великі лапи, що називається акромегалію, на вилицях - шкірні сережки, а на нижніх століттях - острівці вовни у вигляді помпончікамі, пишуть " Липецкие регіональні новини ". За словами вченого, на всю Росію таких особин - всього дві.
Читайте найцікавіше в рубриці "Цікаві новини"