Іван Ганзера: "Я почув голос Арбеніної і зрозумів: бог дає мені шанс"
Учасник шоу "Голос країни": "Пономарьов сказав мені:" Та не парся, все буде нормально "Єрмоленко Оксана https://cdn.segodnya.ua/img/article/2615/73_main.jpg https: //cdn.segodnya. ua / img / article / 2615 / 73_tn.jpg 2011-08-16T08: 00: 10 + 03: 00 Інтерв'ю Улюбленець глядачів на шоу "Голос країни" з Харківської області розповів, чому посварився з Пономарьовим, за кого буде голосувати, якщо вилетить з проекту, і як бився в дитинстві через проблеми із зором
Звичайний хлопець з невеликого села в Харківській області за кілька місяців став улюбленцем усієї країни. "А ми удвох" і "Скрипка" у виконанні 23-річного Івана Ганзери дали йому путівку в шоу "Голос країни", де він - незмінний лідер всіх глядацьких голосувань. "Сегодня" зустріла хлопця на платформі харківського вокзалу, куди в понеділок вранці він разом з батьком повернувся після чергової перемоги в Києві.
- Ваня, як ти наважився брати участь в шоу? Розраховував на те, що пройдеш так далеко?
- Я зважився, коли по телевізору побачив рекламу. Порадився з батьками, відправив своє демо. Але якщо чесно, то оптимізму було мало. Адже в один рік я вирішив спробувати свої сили в трьох проектах. В одному дійшов до 30 місця, у другому - не дочекався своєї черги, простоявши 4 години. І вирішив, що "Голос країни" стане останньою спробою, якщо не вийде, то все - більше ні в яких шоу участі не буду.
- Але у вас все вийшло, і на сліпому прослуховуванні до вас повернулися всі чотири тренери. Очікували, що так буде?
- Для мене головне було заспівати так, щоб не було соромно. Я коли співав, то зрозумів, що до мене повернулись Діана, Руслана, Стас і Олександр. Я просто порахував, скільки разів особливо голосно аплодували глядачі. Рішення приймав на сцені, адже думав, що повернеться або Руслана, або Олександр Пономарьов. Але потім я почув голос Діани і зрозумів, що він дуже схожий на голос моєї викладачки музики Валентини Петрівни. І я подумав, що Бог дає мені шанс і їм я повинен скористатися. І вибрав Діану.
- Твої очікування від роботи з Діаною виправдалися? І як ви здружилися з командою?
- Так, звичайно, це класний тренер. Діана Арбеніна мене весь час критикує. І це добре. І з хлопцями ми дружимо, не тільки своєї команди, даємо поради один одному. Особисто я вважаю, що гідні перемоги Наташа Гордієнко з нашої команди і Женя Червоножко з команди Руслани.
На сліпих прослуховуваннях Івана Ганзеру вибрали всі тренери. Фото: Медіаняня
- Кілька ефірів тому глядачі стали свідками твого конфлікту з Олександром Пономарьовим (через ради останнього інакше заспівати "Гуд-бай, Америка")? Чим все закінчилося?
- Я хочу сподіватися, що між нами сталося нерозуміння. Але ми все вже вирішили. Олександр мені каже: "Та не парся, все буде нормально".
- Як музика увійшла в твоє життя?
- Я з дитинства був м'яким, але неслухняним, тому музика давалася мені туговато. Коли мені було 6 років, мама відвела мене в музичну школу, щоб вчився по класу акордеона, мовляв, повинна мені дати шматок хліба, якщо її не стане. Спочатку мене брати не хотіли, мене не було видно з-за акордеона. Але мама вмовила директора, і почалися мої перші муки. У мене не виходило, возили два рази в тиждень в Борову за 30 км. учитель Валентина Петрівна писала ноти звичайними літерами, і я їх вчив як віршик. Але через два роки зрозумів, а чому б і не займатися музикою. Почав перемагати на районних, а потім і на обласних конкурсах.
- Зараз в свої 23 ти - художній керівник в місцевому ДК в селі Калинове. Як зараз заробляєш собі на життя?
- В кінці 90-х - на початку 2000-х були складні часи в країні. Моя мама тоді працювала начальником відділення зв'язку і отримувала 14 грн. у місяць. А я міг відпрацювати за клавішами і отримати 30 грн. Грав всюди, де тільки виходило: на дискотеках, весіллях, днях народженнях, в школах на вечорах. Тоді у мене тато почав займатися землею, вирощував соняшник, і все гроші за перший урожай він віддав мені, щоб я купив апаратуру. Працював і в холодних приміщеннях, тато возив мене по району. Було складно. Зараз я - художній керівник в ДК, ось всю дорогу в поїзді думав, що потрібно готувати свято до Дня незалежності, хоч 24 числа мене вдома може і не бути. Але якщо що - буду координувати процес здалеку. Вдома у мене є студія звукозапису. Я железячнік - постійно купую щось нове.
- Ваня, чи складно тобі було доводити, що ти такий, як усі, незважаючи на поганий зір?
- Проблеми із зором - це результат родової травми. Я бачу тільки в темряві, вдень нічого не розрізняю. Можу працювати за комп'ютером теж в темряві, у мене все йде на контрастах: білий екран і дуже великий чорний шрифт на ньому. Буває, в соцмережах у мене запитують, як ти тут, ти ж нічого не бачиш, - я пояснюю. У школі перших чотири роки я навіть бився з-за цього, мене ображали, але я відстоював себе. А потім все налагодилося, у мене друзів багато. Я сподіваюся, що глядачі голосують за мій голос, а не через те, що я погано бачу.
Масовик в Калиновому
Ім'я: Іван Ганзера
Народився: 25.12.1987 в селі Калинове Борівського р-ну Харківської обл.
Ваня народився і виріс в Калиновому. Закінчив тут же середню школу після того, як його соцслужби мало не відправили в спеціалізований навчальний заклад в Харкові через поганий зір. У себе вдома, в селі він знає кожен куточок. З 2007 - художній керівник в місцевому ДК. Зараз в селищі, де за переписом населення 2001 року проживають 200 чоловік, він організовує культурне дозвілля - влаштовує свята і концерти. У батьківському домі у Івана - кімната з апаратурою, куди приїжджають записувати пісні друзі з Харкова.
Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram
Підписуйтесь на нашу розсилку
Ваня, як ти наважився брати участь в шоу?Розраховував на те, що пройдеш так далеко?
Очікували, що так буде?
Твої очікування від роботи з Діаною виправдалися?
І як ви здружилися з командою?
Чим все закінчилося?
Як музика увійшла в твоє життя?
Як зараз заробляєш собі на життя?
Ваня, чи складно тобі було доводити, що ти такий, як усі, незважаючи на поганий зір?