Афіша

17 квітня О Театрі клоунади на Серпуховке - прем'єра театрального шоу для бійки з оркестром «До весілля - заживе!». Комедійний спектакль склала головний режисер театру Тереза ​​Дурова. У головній ролі Сергій Белоголовцев. Дурова обіцяє ...

17 квітня

У Театрі клоунади на Серпуховке - прем'єра театрального шоу для бійки з оркестром «До весілля - заживе!». Комедійний спектакль склала головний режисер театру Тереза ​​Дурова. У головній ролі Сергій Белоголовцев. Дурова обіцяє глядачам шлюбну ніч під куполом театру і акробатичну любов в польоті. 17 квітня Сергій Белоголовцев і його дружина Наталя відзначають річницю весілля, тому в цей вечір в залі для глядачів можна буде побачити друзів Белоголовцева: відомих кавеенщиків, артистів, телезірок, продюсерів, музикантів, спортсменів і політиків.

Початок о 19.00

18 квітня

У Музичному театрі Станіславського і Немировича-Данченка - церемонія нагородження лауреатів фестивалю «Золота Маска» преміями ( «золотими» масками), розробленими 15 років тому художником Олегом Шейнциса. У цьому році фестиваль потішив гурманів великого танцю, показавши вистави геніїв-балетмейстерів XX століття Іржі Кіліана і Вільяма Форсайта, а також сольним виставою танцівниці Сільві Гілл, прими Паризької опери. Програма «Маска Плюс» зібрала спектаклі з Казахстану, Білорусі, Естонії, Латвії, Литви, Вірменії - спектаклі, які через обрив гастрольних зв'язків з цими державами багато років не можна було побачити в Москві в такому обсязі. Інтрига з переможцями вирішиться, як завжди, в самому блискучому суспільстві; на «Масці» прийнято вигулювати наряди - світський раут! Нова будівля музичного театру дуже сприяє.

Початок о 19.00

У кінотеатрі «Художній» в обмеженому прокаті фільм «Океан» Михайла Косирева-Нестерова. «Океан» - перший за останню чверть століття спільний кінопроект Росії та Куби. Джоель, старший брат в бідній сім'ї кубинських рибалок, закоханий в Марісель. Сім'я дівчини віддає перевагу над ним більш вигідного чоловіка - прикордонника Анхеля. Джоель відправляється до Гавани і знайомиться з людьми, які допомагають йому стати чемпіоном з боксу.

19 квітня

Третій день роботи виставки молодих художників «Мавзолей бунту» в галереї на Митній, 62. Куратор Анатолій Осмоловський виявляє тенденцію створення дивних художніх об'єктів, зависающих між образотворчим мистецтвом і якимось невідомим і неіснуючим в реальності культом. Елемент культовості був присутній і в об'єктах класичного авангарду (можна згадати «Чорний квадрат» Малевича, повішений їм в кутку, немов це ікона). У списку беруть участь в проекті художників: Дмитро Забавін, Аліса Іоффе, Сергій Огурцов, Валя Фетисов, Олексій Панькин, Андрій Ріже, Микола Рідний, Давид Тер-Оганьян, Роман Есс.

VIII Московський Великодній фестиваль пройде з 19 квітня по 9 травня 2009 року в Москві і 28 містах Росії. Пройде близько 100 концертів, приїдуть понад 500 виконавців з Росії і ще десяти країн світу.

19 квітня симфонічна програма фестивалю відкриється в Великому залі консерваторії світовою прем'єрою виконання симфонічного диптиха: «Солов'я» Ігоря Стравінського та Симфонії №2 Сергія Рахманінова в обробці Родіона Щедріна. Солістка: Ольга Трифонова (сопрано), диригент - Валерій Гергієв.

Виступ хору «Містерія болгарських голосів» стало сенсацією на одному з перших великодніх фестивалів. Цього року хор виступить 22 квітня в 19.00 у Великому залі консерваторії і 23 квітня о 14.00 в храмі Мартіна Сповідника в Олексіївській Новій слободі (Б.Коммуністіческая, 15).

Початок о 19.00

20 квітня

У Центрі імені Мейєрхольда Олександр Ф. Скляр покаже концерт-спектакль, присвячений 120-річчю від дня народження Олександра Вертинського, під акомпанемент «Романтик-квартету» та піаніста Сергія Бурхана. У програмі - поєднання рідкісних пісень в нестандартній обробці з читанням листів. Серед композицій «Іспано-Суіза», «Дим без вогню», «Концерт Сарасате». Скляр майже десять років виконує на сцені пісні Вертинського, кожен раз розкриваючи нові сторони музичного матеріалу.

Початок о 20.00

21 квітня

У Молодіжному театрі - вистава про війну і кохання «А зорі тут тихі» за повістю Бориса Васильєва. Режисер, молодий актор театру Олександр Устюгов, впорався з важким завданням - розповісти про війну проникливо сьогоднішньому глядачеві, який бачив багато сильних і найстрашніших фільмів про неї, які пам'ятають розповіді своїх дідів. Молодь театру присвятила спектакль всім, хто боровся в ім'я життя. Тим, хто по n-ному разу переглядає серіал «Не родись красивой», рекомендуємо побачити Неллі Уварову в іншому світлі - в «Зорях ...». Неллі грає Соню Гурвич, дівчину не з головних трьох героїнь. Такий в театрі принцип акторського ансамблю: можна йти реалізовувати себе в кіно, але в театрі ти частина трупи, і грай добре навіть роль «без мотузочки» - тобто не переплетену, на одну сторінку.

Початок о 19.00

У ГУМі - відкриття виставки Gold Collection в рамках фестивалю «Мода і стиль у фотографії». Експозиція «Аллі парад!» Представляє модні фотографії, які повинні скоро потрапити в художні галереї та музеї сучасного мистецтва. Окремою частиною виставки стануть колекції фоторобіт Енді Уорхола, Джорджо Муджіані і Санш Йохансен.

До 22 травня

22 квітня

У казок сьогодні нове життя - зірки обзавелися дітьми і внуками і беруть участь в різноманітних проектах «зірка читає казку». 22 квітня в Театральному центрі «На Страсному» зберуться учасники «казкового» проекту Театру клоунади Терези Дурової: Еліна Бистрицька, Олег Меньшиков, Марія Аронова, Євдокія Германова, Михайло Державін, Олександр Леньков, Данило Співаковський, Ольга Прокоф'єва, Ольга Дроздова, театральний художник Оксана Ярмольник.

Знамениті артисти, кожен з яких вже провів свій вечір в театрі клоунади, будуть навперебій читати казки. Кумири кажуть: на нас лежить відповідальність за майбутнє. Як будуть говорити наші діти? Що читатимуть? А читання вголос привертає увагу до культури книги.

Початок о 16.00

Досить молоді для мистецтва Досить молоді для мистецтва

У бродильних цеху «Винзаводу» - останні дні роботи виставки молодої фотографії «2young!», В якій беруть участь 11 фотографів-учасників виставкового проекту «Власні назви» за 2007-2008 роки. «2young!» Може означати як «занадто молоді», так і 2 роки роботи з молодими фотографами. Кожного молодого фотографа представляє відомий в фотосвіт людина. «Міста-дороги» Олесі Волкової рекомендує фотограф Олександр Орлов, «Кавказ. 2005-2008 »Михайла Галустова - фоторепортер Юрій Козирєв,« Малу Батьківщину »Наді Городоцької та« Останнє літо дитинства »Анни Майсюк - фотограф Сергій Максимишин.

До 27 квітня

Потрібна допомога в огляді пам'яток

У складі руху «Архнадзор» проект «Москва, якої немає» курирує секцію виявлення об'єктів культурної спадщини та постановки їх на охорону. Зараз «Москва, якої немає» веде роботу по перевірці стану всіх заявлених на охорону об'єктів, а їх майже 2000. Завдання: виявити вже неіснуючі об'єкти (таких, на жаль, багато), привернути увагу до об'єктів, які знаходяться в небезпеці, і скласти повний реєстр з фотографіями їх сучасного стану. Для цього потрібна допомога волонтерів.

Потрібно бажання, фотоапарат і завзятість. Оглянути потрібно Кремль, Китай-місто, Біле місто, Земляний місто, Бульварне кільце, Садове кільце, Сокільники, Преображенку, Ізмайлово і Лефортово, некрополі, залізні дороги, транспортні об'єкти. Роботи багато. Потрібно визначитися з територією, яку волонтеру зручно оглядати і написати електронного листа.

Також шукають волонтерів для культурної акції, яка планується 18 квітня в Замоскворіччя (зайнятість з 12.00 до 16.00, чергування по 2 години). Кому це цікаво - пишіть, у відповідь вишлють детальну інформацію, щоб ви змогли визначитися зі своєю участю. 18 квітня пройде і ряд екскурсій по місту.

[email protected]

Директор Будинку фотографії   Ольга Свіблова    рекомендує архітектуру міста Дубая: Директор Будинку фотографії
Ольга Свіблова

рекомендує архітектуру міста Дубая:

- Їздила в Об'єднані Арабські Емірати на «Глобал Арт Форум» і була вражена місту Дубаю: хоч комусь нафту принесла щастя. Що вони будуть робити в таких великих будинках, які побудували, я не знаю, але кілька скляно-бетонних будівель мене просто вразили, притому що я не люблю скло і бетон. Берлін, який природним чином стає зараз центром Європи, незважаючи на кризу, може тільки мріяти про такий авангардної архітектури - в Німеччині немає стільки нафти.

У Дубаї є архітектурний ансамбль: великі будинки стоять разом з великими, одноповерхова забудова має своє «пляма» на карті міста. Щоб захоплюватися архітектурою Дубая, необов'язково любити шовк і величезні холи, але я складаю шану тому, як грамотно араби використовують в архітектурі історичні мотиви. Коли прийде час відпустки, я подумаю про Дубаї.

Все в «Дім»

У «Школі сучасної п'єси» - прем'єра нової п'єси Євгенія Гришковця «Дім», написаної ним спеціально на замовлення театру. У «Будинку» поселили 13 «мешканців», одного з них зіграє сам Гришковець. У створенні п'єси взяла участь починаюча письменниця з Іркутська Анна Матисон.

З «Школою сучасної п'єси» Гришковця пов'язує багато. Саме в цьому театрі він багато років грав свої спектаклі «Одночасно», «Як я з'їв собаку» і «Планета». Тут пройшла прем'єра спектаклю «Дредноути». У «Школі» були вперше поставлені його п'єси «Місто» і «Записки російського мандрівника». Прем'єра «Дома» приурочена до 20-річчя театру. В якості запрошеної зірки в «Домі» - телеведуча Тетяна Вєдєнєєва. Вона грає подругу головного героя. Головними героями поперемінно будуть телеведучий Олександр Гордон і генеральний директор ВАТ Територіальна генеруюча компанія «ТГК-1» Борис Вайнзіхер.

Вайнзіхер ось уже понад 20 років грає в трупі народного театру «Дієслово», створеного студентами Петербурзького технологічного університету. Роль в п'єсі «Дім» стане його дебютом на професійній сцені. Кіноряд до вистави придумав режисер Сергій Соловйов.

Найближчий спектакль 3 травня. Початок о 19.00

Як будуть говорити наші діти?
Що читатимуть?