технологічний

Контактна інформація:   670024, м Улан-Уде, вул Контактна інформація:

670024, м Улан-Уде, вул. Пушкіна, 8, головний корпус, каб. №239

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду.

Тел. (301-2) 44-20-63

Графік роботи: 8.30-17.30, перерва 12.30-13.30

Декан: кандидат сільськогосподарських наук, доцент Костянтин Володимирович Лузбаев, голова Вченої ради факультету

Зам. декана з навчально-виховної роботи кандидат сільськогосподарських наук, доцент Михайлова Валентина Абокшіновна.

Секретар деканату, каб. 241

Тел. (301-2) 44-20-63

Графік роботи: 8.30-7.30, перерва 12.00-13.00

Бархалеева Гінінова

Любов Миколаївна Вікторія Гунгажаповна

Дорогі друзі!

Технологічний факультет - найстаріший факультет академії, існує з дня відкриття вузу в 1931 році. Історія факультету тісно пов'язана з історією зоотехнічної науки в Росії і Бурятії. У різні періоди свого розвитку факультет міняв назви: з зоотехнічного на зооінженерний, потім на технологічний, що було пов'язано з відкриттям нових спеціальностей і напрямків підготовки студентів.

У структурі факультету чотири кафедри, навчально - виробнича база «Дельта», що розташовується на оз. Байкал (с. Инкин), навчальна пасіка, кінно-спортивна секція, навчально-науковий виробничий комплекс «Технолог», який займається переробкою м'яса та виробництвом м'ясних продуктів.

У різні роки на факультеті працювали видатні вчені: Р.П. Пілданов, М.Н. Балков, В.Н. Мададаев, М.А. Дульбеева, М.С. Іванов, К.Є. Ільїн, К.Т. Мункоев, В.А. Турушев, які внесли значний вклад в розвиток сільського господарства Республіки Бурятія і Росії.

За свою 83 - річну історію факультет випустив понад 5000 фахівців, які працюють в різних регіонах країни, багато з яких стали видатними вченими, керівниками в адміністраціях суб'єктів Російської Федерації, підприємств, політиками.

На сьогоднішній день факультет проводить набір абітурієнтів за такими затребуваних напрямах: «Біологія», «Водні біоресурси та аквакультура», «Зоотехнія» і «Технологія виробництва і переробки сільськогосподарської продукції». На факультеті відкрита і функціонує магістратура за напрямом «Зоотехнія». Під час навчання студенти мають можливість проходити стажування та практику в країнах Західної Європи, Південної Кореї, Китаю і Монголії.

Протягом багатьох років на факультеті діє аспірантура і спеціалізованої вченої ради із захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидатів і докторів наук.

З докладним опис напрямків ви можете ознайомитися в розділі напрями підготовки

Наявність спеціалізованих кафедр, висококваліфікованих викладачів, що мають вчені ступені кандидатів і докторів наук, хороша матеріальна база допоможуть Вам, дорогі абітурієнти, придбати хорошу затребувану професію.

Дорогі друзі, ми запрошуємо і чекаємо вас для навчання на нашому факультеті.

З повагою, д еканье факультету к.с.-г.н., доцент К.В.Лузбаев З повагою, д еканье факультету к