Останнім часом, Великобританія демонструє особливо ретельний підхід до видачі віз українцям.
У візовому центрі громадянці повідомили, що відправили її паспорт в іншу країну / фото УНІАН
Візовий центр TLScontact після тривалого розгляду питання щодо отримання візи до Великобританії втратив паспорт українки.
Про незвичайний інцидент повідомила на своїй сторінці в Facebook Ричка Досяк (Richka Dosiak), яка постраждала від візової бюрократії.
Українка розповіла, що мала намір поїхати волонтером в Великобританію і ще 25 січня подала документи на отримання візи. У візовому центрі їй повідомили, що вона отримає відповідь до 15 робочих днів. Після того, як громадянка не отримала відповідь за ці дні, вона знайшла інформацію на сайті Британського посольства про те, що такого виду візи можуть розглядати до 60 робочих днів.
Читайте також Україна випередила Росію в рейтингу паспортів по безвізу (інфографіка)
Однак після 60 днів очікувань вона також не отримала відповіді на свій запит. «І тільки після того, як та організація, яка мене запрошувала, почала їх штурмувати, вони вирішили що зі мною стоїть провести ще додатково інтерв'ю в телефонному режимі. З горем навпіл я отримала відмову аж в середині травня. Однак, коли я приїхала 4 липня забирати свій паспорт в візовий центр TLScontact в Києві, на мене накричали, як це я посміла приїхати так пізно, адже вони не можуть його тримати більше місяця і що мені дзвонили і повідомляли про це (НЕ БУЛО ТАКОГО ВЗАГАЛІ !!!) і відправили його на утримання до Варшави », - пише громадянка.
Вона пояснила, що для того, щоб забрати документ з Польщі, потрібно зателефонувати на гарячу лінію UK Visas and Immigration, де хвилина розмови коштує 1,37 фунтів, або написати електронного листа, вартість якого - 5,48 фунтів. Після того, як українка дзвонила кілька разів на цю гарячу лінію і писала їм листи, їй відповіли, що звернулися в «відповідне відомство з проханням вивчити повернення паспорта». У разі відсутності результату їй пообіцяли зв'язатися з нею найближчим часом.
«Я дзвонила в Британське посольство і в Києві і в Варшаві, мене все направляють на гарячу лінію в цей же TLScontact. Візовий центр говорить, що це не його справа і вони таким не займаються, і де знаходиться зараз мій паспорт вони не знають. Сьогодні я зателефонувала в регіональне відділення Міністерства закордонних справ і після того, як вони мене вислухали, сказали лише, що вони цим займуться (треба написати заяву, що завтра обов'язково зроблю) і допоможуть, чим зможуть, але таке в їх практиці трапляється ВПЕРШЕ !! !!!! Адже все посольства і візові центри, якщо громадяни не забирають вчасно свої документи, надсилають їх паспорта в якесь там відділення Міністерства закордонних справ України. І чому посольство Британії або їх візовий центр мої документи БЕЗ МОГО ВІДОМА направило в іншу країну на утримання, ніхто не може мені пояснити. Уже серпень, паспорта досі немає », - резюмувала українка.
Як повідомляв УНІАН, згідно зі статистикою, кожен восьмий громадянин України, який хотів поїхати в Великобританії в 2017 році, отримав відмову .
За інформацією " європейської правди », Великобританія демонструє особливо ретельний підхід до видачі віз українцям. Громадяни України, які отримували британську візу, скаржаться на її завищену вартість, витрати часу, затримки і зриви поїздок.
Навіть громадянам Росії візи в Британії дають частіше, ніж українцям. У 2017 році з 123 українських заявок було винесено рішення по 78 і тільки 5 рішень були позитивними. Зате кількість претендентів притулку з Росії склало 111 чоловік, а з 78 прийнятих рішень 30 були позитивними.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter