Українське відділення Міжнародної академії наук екології безпеки людини і природи

інших міжнародних і національних організацій. Тематика наукових досліджень Українського відділення Академії спрямована на вирішення екологічних проблем будівництва і експлуатації промислових, портових, енергетичних, нафтогазових та інших об'єктів, включаючи питання безпеки, надійності, економічності і оцінки впливу на навколишнє середовище.
Наукові дослідження і практичні розробки ведуться за наступними напрямками:
- нові технології у виробництві та захисту навколишнього середовища і людини;
- загальні і отраcлевие проблеми безпеки праці;
- інформація, освіта та навчання;
- економічні та правові аспекти охорони природи;
- вплив стану навколишнього середовища на здоров'я людей;
- науково-екологічне супровід інвестиційних проектів;
- моніторинг і прогноз стану навколишнього середовища.
В рядах Українського відділення понад 100 академіків і членів-кореспондентів, серед яких провідні вчені, керівники великих промислових підприємств, директори науково-дослідних і навчальних інститутів, начальники екологічних служб та організацій, юристи, економісти. Науковий потенціал УО МАНЕБ представлений докторами і кандидатами технічних, економічних, медичних, біологічних, геолого-мінералогічних і хімічних наук.
Реальною рушійною силою і об'єктами першочергової впровадження виконаних УО МАНЕБ прикладних розробок є її колективні члени-колективи науково-дослідних і виробничих підприємств таких, як інститути "ЧорноморНДІпроект", "Украіінскій науковий центр екології моря" (УкрНЦЕМ), морський торговельний порт Південний, "Укрпіщесбитсирье " та інші.
За перші 15 років діяльності УО МАНЕБ виконало значну кількість наукових і прикладних розробок, впровадження яких сприяє поліпшенню екологічної ситуації не тільки в регіоні, але і в Україні в цілому. Пріоритетним напрямком цього виду діяльності Академії було вирішення екологічних проблем морегосподарського і нафтогазового комплексів, результатами якого стали масштабні роботи: "Науково-екологічне супровід проектів створення системи поставок нафти в / через Україну"; "Розробка нормативної екологічної документації для діючих підприємств"; "Розробка науково-методичних основ вибору місць і параметрів відвалів грунтів днопоглиблення з урахуванням еколого-економічних критеріїв"; "Екологічний моніторинг і оцінка впливу на навколишнє середовище процесів експериментальної перевантаження різних вантажів в портах України"; "Створення" під ключ "очисних споруд для побутових, зливових, суднових лляльних і баластних вод" та інші.
Для підприємств-колективних членів УО МАНЕБ забезпечує:
- наукове, технічне та екологічне супровід проектів будівництва, реконструкції та розширення об'єктів;
- оцінку впливу виробничих процесів на навколишнє середовище; проведення експертиз по об'єктах спільної діяльності;
- вдосконалення екологічного менеджменту з розробкою систем управління за міжнародними стандартами, включаючи екологічний аудит; розробку методичної та нормативно-екологічної документації;
- підвищення кваліфікації працівників в області екологічних знанні;
- участь в міжнародних і національних конференціях, симпозіумах, семінарах;
- консультативну та юридичну допомогу в захисті інтересів колективів в конфліктних ситуаціях ряд інших послуг з екологічного удосконалення виробництва, маркетингу і рекламі.
У сфері розробки та впровадження природоохоронних заходів серед морських портів провідне місце займає лідер по переробці навалочно-насипних вантажів морський торговельний nopт Південний. Характерно, що порт Південний являетется провідним і в галузі досліджень, прикладних розробок та практичного використання нетрадиційних видів енергетики і ресурсозберігаючих технологій; систематично проводяться щорічні семінари по цих напрямках за участю фахівців-портовиків України та інших країн.
УО МАНЕБ використовує прогресивні нові форми діяльності. Свого часу широкий позитивний резонанс серед екологічної громадськості України викликало проведення "Конференції громадськості України щодо обговорення проекту будівництва та експлуатації нафтотерміналу в порту Південний" безпосередньо в м Південний і за участю його жителів.
За роки своєї діяльності УО МАНЕБ встановило і істотно зміцнило міжнародні наукові контакти. Вчені і практики взяли участь в таких представницьких науково-практичних заходах як Міжнародна нарада керівників портів країн Чорноморського економічного співробітництва (Грузія), "Симпозіум IМО з проблем перенесення судами і баластними водами чужорідних організмів", семінар "Екологічні аспекти розвитку портів" (Болгарія), конференції "Інженерний захист територій і об'єктів у зв'язку з розвитком небезпечних геологічних процесів", "Екологічні проблеми України та шляхи їх вирішення", семінари та конференції в Росії , Португалії, Швейцарії, Нідерландах. Традиційними стали міжнародні конференції УО МАНЕБ з екологічних проблем морегосподарського і нафтогазового комплексів.
Двері Академії відкриті перед вченими і фахівцями, громадськими діячами та юристами, лікарями і фінансистами - всіма, кому дорогий наш спільний дім - блакитна планета Земля.

РЕГІСТРАТУРА.РУ : Безкоштовна автоматична реєстрація в каталогах посилань і пошукових машинах , проведення рекламних кампаній в Інтернеті , Залучення на сайт цільових відвідувачів .