V Молодіжний фестиваль мистецтв «Зелений шум». Авторський проект Дмитра Антипова і Катерини Мечетін. Вечір одноактних балетів

Ціна: 200-1000 руб.

Спеціально для V Молодіжного фестивалю мистецтв «Зелений шум» Дмитро Антипов і Катерина Мечетін створили авторський проект! Вечір одноактних балетів відбудеться 23 квітня о 19:00 на сцені Сургутской філармонії. У концерті візьмуть участь Симфонічний оркестр Сургутской філармонії, диригент Олексій Рубін (Московська державна академічна філармонія) і провідні солісти театру «Кремлівський балет» лауреати міжнародних конкурсів: народна артистка РФ Наталія Балахнічёва, заслужений артист РФ Михайло Мартинюк, Єгор Мотуз, САОР Коїке (Японія) , Джой Аннабель Уомак (США). Також на сцену вийде хореограф-постановник і художник по костюмах Вечори одноактних балетів Дмитро Антипов - лауреат численних премій та міжнародних конкурсів. Частиною концерту стане рояль і віртуозна піаністка, співавтор проекту, президент молодіжного фестивалю мистецтв «Зелений шум» Катерина Мечетін (Москва).

Лауреат міжнародних конкурсів, хореограф, педагог, артист балету Дмитро Антіпов бере участь у фестивалі «Зелений шум» вдруге. У 2015 році Дмитро виступав на сцені Сургутской філармонії в рамках безпрецедентного ювілейного концерту радянського і російського артиста балету - народного артиста СРСР Володимира Васильєва.

Дмитро Антипов - випускник Московської державної академії хореографії, постановник конкурсних та концертних номерів, класичних варіацій і па-де-де для студентів російських театрів опери і балету Дмитро Антипов - випускник Московської державної академії хореографії, постановник конкурсних та концертних номерів, класичних варіацій і па-де-де для студентів російських театрів опери і балету. Лауреат Всеросійського форуму-конкурсу «Балет XXI століття», міжнародного конкурсу класичного танцю «Кришталева туфелька», міжнародного конкурсу «Арабеск-2014». Володар італійської нагороди Premio Fausto Maria Franchi за кращу сучасну хореографію, спеціального диплома Московського міжнародного конкурсу артистів балету та хореографів. Учасник міжнародного музичного фестивалю «Грудневі вечори С.Ріхтера» (Москва), «Творчої майстерні В.В. Васильєва »(Красноярськ, Перм, Барнаул), хореографічного проекту« Dance-платформа »(Єкатеринбург). У сезоні 2013-2014 рр. працював у Воронезькому театрі опери та балету. З 2014 по 2016 рік - балетмейстер-постановник та ведучий соліст Красноярського державного театру опери та балету.

Дмитро Антіпов працював в якості балетмейстера-постановника в опері «Іспанська година» (Красноярськ) і музичної комедії «Здрастуйте, я ваша тітка» (Красноярськ). В рамках Міжнародного музичного фестивалю в Токіо (Японія) створив камерний балет «Aubade». Хореограф телевізійного проекту «Великий Балет» на телеканалі «Росія. Культура », хореограф-постановник відкриття Міжнародного конкурсу артистів балету та хореографів« Арабеск »ім. Е. Максимової, балетмейстер-постановник 2-х-актное балету «Багато галасу даремно» В. Шекспіра (Красноярськ).

Наталя Балахнічёва - народна артистка Росії, прима-балерина театру «Кремлівський балет» Наталя Балахнічёва - народна артистка Росії, прима-балерина театру «Кремлівський балет». Дипломант міжнародних балетних конкурсів у Парижі та Санкт-Петербурзі. Лауреат молодіжної премії «Тріумф». Закінчила Пермське державне хореографічне училище в 1994 році і була запрошена в театр «Кремлівський балет». Яскравий талант і індивідуальність танцівниці проявляються в особливій пластиці і проникливою виразності рухів. Її героїні загадкові і тендітні, глибоко ліричні і красиві. Будучи ученицею Пермського хореографічного училища, Наталя Балахнічева стала героїнею документального фільму «Бранці Терпсихори». Брала участь в гастролях трупи в багатьох країнах світу.

Михайло Мартинюк - заслужений артист Росії, прем'єр театру «Кремлівський балет» Михайло Мартинюк - заслужений артист Росії, прем'єр театру «Кремлівський балет». У трупі «Кремлівського балету» з 2003 року. Артист удостоєний призу за краще виконання сучасної хореографії на Відкритому конкурсі артистів балету Росії «Арабеск» (2002) і молодіжної премії «Тріумф» (2005). Михайло Мартинюк - лауреат Всеросійського конкурсу артистів балету в Краснодарі (2004), дипломант Відкритого конкурсу артистів балету Росії «Арабеск» (2006), лауреат першої премії та золотої медалі на I Міжнародному конкурсі артистів балету в Астані (Казахстан), учасник фестивалів балету в Якутську , Казані, Нижньому Новгороді. Танець Михайла Мартинюка не просто виразний і технічний, він вражає своєю віртуозністю і високим артистизмом.

Єгор Мотуз в 2005 році з відзнакою закінчив Пермське державне хореографічне училище Єгор Мотуз в 2005 році з відзнакою закінчив Пермське державне хореографічне училище. З 2005 року - соліст Санкт-Петербурзького державного академічного Театру балету ім. Л. Якобсона ( «Хореографічні мініатюри»). У 2007-2011 рр. - провідний соліст Марійського державного театру опери та балету ім. Е. Сапаева. У 2011 році запрошений солістом в театр «Кремлівський балет». Єгор Мотуз - учасник VIII Відкритого конкурсу артистів балету Росії «Арабеск-2004» (Перм), всеросійського конкурсу артистів балету «Молодий балет Росії» (Краснодар), міжнародного хореографічного фестивалю-конкурсу «Tanzolymp-2005» (Берлін), Х Міжнародного конкурсу артистів балету і хореографів в Москві, IX Відкритого конкурсу артистів балету Росії «Арабеск-2006» (Перм, приз глядацьких симпатій), X Відкритого конкурсу артистів балету Росії «Арабеск-2008» (диплом і приз за акторську майстерність), Першого Всеросійського конкурсу артистів балі а їм. Г. Уланової (Красноярськ).

Коїке САОР народилася в Японії (м Яманасі) Коїке САОР народилася в Японії (м Яманасі). У 1994 році вступила до балетної студії «Юмі» (Японія), з 1999 року проходила стажування в балетній трупі Tokyo Сity Ballet, в 2002 році вступила в Пермське державне хореографічне училище, яке з відзнакою закінчила в 2005 році. З 2005 року солістка Санкт-Петербурзького державного академічного Театру балету ім. Л. Якобсона ( «Хореографічні мініатюри»). У 2007-2011 рр. провідна солістка Марійського державного театру опери та балету ім. Е. Сапаева. У 2011 році запрошена солісткою в театр «Кремлівський балет». Коїке САОР - учасниця VIII Відкритого конкурсу артистів балету Росії «Арабеск-2004» (Перм), Міжнародного хореографічного фестивалю-конкурсу «Tanzolymp-2005» (Берлін), IX Відкритого конкурсу артистів балету Росії «Арабеск-2006» (приз глядацьких симпатій), X Відкритого конкурсу артистів балету Росії «Арабеск-2008» (диплом і приз за акторську майстерність).

Джой Аннабель Уомак народилася в Беверлі Хіллс (Каліфорнія, США) Джой Аннабель Уомак народилася в Беверлі Хіллс (Каліфорнія, США). Почала займатися балетом в 2000 році в школі «Вест-сайд Балі» (Лос-Анжелес). З 2006 по 2009 рік навчалася в Kirov Academy of Ballet (Вашингтон). Потім, приїхавши в Росію, з 2009 року навчалася у Московській державній академії хореографії, яку закінчила з червоним дипломом в 2012 році. У 2014 була прийнята в театр «Кремлівський балет» в якості запрошеної солістки, з червня того ж року займає положення провідної солістки театру. Джой Уомак - лауреат Міжнародного конкурсу Youth America Gran Prix (Париж), Міжнародного конкурсу балету Asian Grand Prix (Гонконг), XIII Відкритого конкурсу артистів балету «Арабеск-2014» (Перм).

Театр «Кремлівський балет» відкрив свої двері в 1990 році. Засновник і художній керівник театру - балетмейстер, народний артист Росії Андрій Петров. Кремлівський балет співпрацював з такими хореографами, як В. Васильєв, Ю. Сморігінас, Ю. Григорович, Е. Максимова та ін. Оформленням вистав театру займаються найбільші російські і зарубіжні художники: С. Бенедиктом, Б. Мессерер, В. Ареф'єв, Б. Краснов, Я. Пьенковскі, А. Сала. Театр «Кремлівський балет» бере участь у проекті «Російські сезони», який спрямований на відродження шедеврів легендарних «Російських сезонів» С. Дягілєва. За час існування театру трупа здійснила понад сотню гастрольних поїздок в різні країни світу. До репертуару театру входять вистави, складові світової спадщини і створені видатними балетмейстера минулого, а також сучасними майстрами.

В програмі:
М. Равель - «Концерт №1 соль мажор».
М. Равель - «Болеро».
С. Рахманінов - «Рапсодія на тему Паганіні»
Офіційний сайт молодіжного фестивалю мистецтв «Зелений шум» greennoise.ru

12+
Вистава в трьох відділеннях з двома антрактами.
Тривалість: 1 година 40 хв.
Вартість квитків: 200-1000 руб.
Квитки в касі філармонії (вул. Енгельса, 18)
і на сайті www.sfil.ru .
Телефони для довідок: 52-18-01, 52-18-02.