У «Мультимедіа-арт-музеї» (Мамма) 15 вересня відкриваються одразу чотири виставки. У перший день їх роботи вхід зроблять безкоштовним. Гостей в будівлі на Остоженке чекають о 19:00.
«Скульптури, малюнки, фотографії, фільми»
В рамках паралельної програми Сьомий московської міжнародної бієнале сучасного мистецтва вперше в Росії представили виставку одного з найвпливовіших і відомих скульпторів ХХ століття Костянтина Бранкузі із зібрання Центру Помпіду. Виставка в Мамма стала першою спробою показати феномен автора. На ній можна побачити скульптури, малюнки, фотографії та фільми Бранкузі.
Ретроспектива. В рамках програми «Історія Росії в фотографіях»
Ще одна виставка приурочена до 80-річчя беззмінного фотокореспондента «Известий» Олександра Стешанова. За роки роботи у виданні фотограф об'їхав весь Радянський Союз. Крім того, він часто супроводжував в зарубіжних поїздках державних і політичних діячів. Олександр Стешанов створив цілу галерею портретів, до якої увійшли Маргарет Тетчер, Анджела Девіс, Фідель Кастро, Леонід Брежнєв, Михайло Горбачов, Борис Єльцин, а також Майя Плісецька, Мстислав Ростропович, Галина Вишневська, Пол Робсон, Євген Євтушенко, Адріано Челентано, Ігор Моїсеєв і багато інших.
«Індустріальний світ. Колекція Челябінського трубопрокатного заводу »
про епосі індустріалізації гостям музею розкажуть роботи радянських художників 1920-1980-х років і сучасних авторів. Вони відображають розвиток цілої епохи образотворчого мистецтва минулого століття і історію вітчизняної індустрії. У Мамма покажуть картини Аристарха Лентулова, Олександра Лабаса, Мойсея Фейгіна, Миколу Дормидонтова, Катерини Зерновий, Петра Котова, Павла Соколова-Скаля, Леоніда Фейнберг, Макса Бірштейна і багатьох інших.
«Три крапки»
новий проект легенди московського концептуалізму Микити Алєксєєва. Живописець і графік є учасником московської художньої групи «Колективні дії». Він виступає куратором виставок сучасного мистецтва, працює журналістом і художнім критиком.