Відбір міста-господаря Євробачення 2017. Інфографіка

Відбір українського міста і арени, які прийматимуть Євробачення-2017 розпочався! Як повідомляють в прес-службі UА: Першого, цей відбір проводиться з метою визначити кращу заявку міста, яка бажає взяти участь у відборі, а також інфраструктуру, потужності проведення Євробачення-2017 і зможе забезпечити істотний фінансовий внесок міста в організацію події.

Тому Укрінформ підготував інфографіку про особливості відбору міста приймає Євробачення-2017.

ТРИВАЛІСТЬ І ЕТАПИ ВІДБОРУ

Триватиме відбір з 24 червня до 1 серпня включно і буде складатися з чотирьох етапів. Перший - до 8 липня - відведено на підготовку заявок містами-претендентами. За вказаний термін - але не пізніше 12:00 8 липня - міста-претенденти повинні відправити заповнені заявки і всі додатки до них. Другий етап - до 15 липня, під час якого робоча група НТКУ як мовника-організатора і делеговані представники оргкомітету здійснять попередній аналіз заявок. Під час третього етапу - з 18 по 22 липня - відбудеться представлення заявок містами-претендентами на засіданні оргкомітету, після чого він оголосить попередні результати - назви двох міст-кандидатів. Фінальний етап відбору пройде з 22 липня по 1 серпня і буде складатися з проведення інспекції міст-фіналістів за участю представників Європейської мовної спілки та членів оргкомітету з метою ознайомлення з інфраструктурою міст і особливостями реалізації заявок.

За можливість проведення «Євробачення-2017» між собою змагатимуться: Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Харків.

Кретер ВІДБОРУ ТА ВИЗНАЧЕННЯ МІСТА-ГОСПОДАРЯ

Що стосується критеріїв відбору, то на другому етапі перевагу отримають міста-кандидати, заявки яких будуть мати кращі технічні і якісні характеристики щодо арени, офіційних готелів для проживання, сучасної транспортної інфраструктури, що включає не тільки якісне транспортне сполучення в межах міста, але і наявність міжнародного транспортного аеропорту і відмінного сполучення між ним і містом.

Ряд вимог є і до арени Євробачення-2017, де відбудуться півфінали і фінал конкурсу, будуть проходити репетиції виступів всіх учасників. Це повинно бути крите приміщення, яке могло б вмістити не менше 7 тисяч глядачів, а бажано - до 10 тисяч.

Також міста-претенденти у співпраці з державними органами України обов'язково повинні гарантувати безпеку учасникам, членам делегацій та гостям "Євробачення-2017" в повній відповідності з вимогами ЄМС і протягом всього періоду конкурсу, включаючи всі супровідні офіційні заходи.

Для роботи представників ЗМІ в місті проведення конкурсу повинен функціонувати міжнародний прес-центр з можливістю роботи там не менше 1550 журналістів. А розташовуватися він повинен поблизу від арени або в її приміщенні.

Крім цього міста мають подати пропозиції щодо локацій проведення привітального прийому міста-господаря для всіх делегацій мовників-учасників і представників преси і прощальній вечірки після фіналу, яку змогли б відвідати близько 3 тисяч осіб.

Міста-претенденти також повинні передбачити соціальну програму, яка містила б багатогранний пакет культурно-екскурсійних заходів за всіма ознаками гостинності, оригінальності, культурологічної цінності й ідентичності.

За повідомленнями прес-служби UА: Першого, орієнтовна кількість учасників Євробачення-2017 - від 38 до 43 делегацій. Орієнтовні дати проведення конкурсу: 9 травня - перший півфінал, 11 травня - другий півфінал, 13 травня - фінал. Тижня Євробачення триватимуть з 30 квітня до 14 травня 2017 го.

Підготували Мирослав Лісковіч, Ігор Любшин

З питань придбання інфографіки звертайтесь за телефоном (044) 279-40-06 або пишіть на [email protected]