Відновлення даних з будь-яких типів FLASH карт! Ми виробляємо ремонт flash носіїв і відновлення даних з флешок будь-яких типів: USB Flash, Compact Flash, Secure Digital, Memory Stick, Mini, Multi Media Card, RS Multi Media Card, Smart Media, Trans Flash, xD-Picture Card.
Відновлення даних c флешки і ремонт флешок марок: Transcend, A-Data, Kingston, Silicon Power, Corsair, Apacer, Patriot, PQI, Super Talent, OCZ, Samsung Pleomax, LG.
Багато комп'ютерні користувачі вважають, що Flash карти це набагато більш надійний і зручний накопичувач інформації, ніж переносний жорсткий диск. Але лише небагато знають, що зняти дані з несправною Flash карти часом буває набагато складніше і дорожче ніж з жорсткого диска. Це обумовлено великою кількістю моделей і модифікацій у флеш карт.
Як ми відновлюємо дані з флешки?
Відновлення даних з усіх флешок ми виробляємо на апаратному рівні. Для цього з флешки відпоювали мікросхема пам'яті і поміщається для зчитування в спеціальний пристрій «NAND Flash Reader", яке зчитує інформації не через USB роз'єм флешки, а безпосередньо з висновків мікросхеми пам'яті. Цей спосіб дозволяє знімати інформацію з флешки з будь-якими пошкодженнями: електричними, механічними і програмними.
Нижче перераховані чотири основні проблеми, пов'язані з втратою даних на Flash носіях і як проходить відновлення даних з флешки і ремонт flash карт.
1) Логічний збій або пошкодження файлової системи флешок.
Флешка при даній несправності визначається в комп'ютері, в її властивості показується обсяг пам'яті, а в провіднику з'являється логічний диск, при спробі зайти на який з'являється повідомлення про необхідність його відформатувати. Але форматувати його ні в якому разі не можна, це остаточно знищить ваші дані. Сама flash карта при такому збої зазвичай залишається справної і після успішного зняття даних її можна буде відформатувати і використовувати далі, тобто ремонт flash карт проводити не потрібно. Відновлення флешки проводиться за допомогою спеціального професійного програмного забезпечення, яке аналізує пошкоджену файлову систему і відновлює вихідні файли користувача.
2) Механічне пошкодження флешки (flash карт).
Найпоширеніший випадок це коли флешка вставлена в USB порт комп'ютера, який стоїть на підлозі, а повз проходить людина випадково чіпляє ногою за флеш карту і ламає її. Тут можливі два варіанти:
a) Коли від флешки відламується тільки USB роз'єм і ремонт flash (флеш) проводиться за допомогою припаювання роз'єму на місце, що б Flash карта запрацювала знову.
б) Коли в результаті механічної дії пошкоджуються міжшарові з'єднання в друкованій платі Flash карти. У цьому випадку відновлення даних з флешки проходить в кілька етапів: необхідно випоювати чіп пам'яті, зчитувати його на спеціальному программаторе (Flash Reader) і потім отриманий образ розшифрувати відповідно до алгоритму контролера флешки.
3) Електричне ушкодження флешки (flash карт).
Така несправність виникає зазвичай, якщо флеш карту вставляють в USB порт комп'ютера з переплутав при складанні полярністю харчування. При цьому відбувається електричний пробій і вихід з ладу USB контролера Flash карти. Відновлення флешки так само проходить в кілька етапів: доводиться випоювати чіп пам'яті, зчитувати його на спеціальному программаторе (Flash Reader) і потім отриманий образ розшифрувати відповідно до алгоритму контролера флешки.
4) Пошкодження транслятора Flash пам'яті.
Транслятор - це унікальна для кожної флешки мікропрограма зіставлення логічних адрес з фізичним. Його порушення зазвичай пов'язане з перевищенням кількості циклів запису у флеш пам'яті (як відомо воно обмежене). Відбувається це при дуже інтенсивному використанні флешки, коли користувач створює і править велика кількість документів безпосередньо на флеш карті або використовує на ній базу 1C Бухгалтерії. При даній несправності флешка визначається в Windows і з'являється у вигляді нового логічного диска в провіднику, але визначається нульовим обсягом і при спробі доступу до цього диску з'являється напис: «Вставте диск». Це говорить про те, що USB контролер не бачить мікросхеми пам'яті і при зверненні до неї просить її вставити. Відновлення даних flash проводиться наступним чином: необхідно випоювати чіп пам'яті, зчитувати його на спеціальному программаторе (Flash Reader) і потім отриманий образ розшифрувати відповідно до алгоритму контролера флешки.
Як ми відновлюємо дані з флешки?