Вікі-газета Бібліотечна життя / 2016 № 3

Видається з 2014 року Періодичність виходу 1 раз на місяць | Дата виходу номера: 29 марта 2016 року

Бібліотека-клуб ім. Н. Н. Носова - найбільша бібліотека-філія Кіровського району.

У структуру бібліотеки входять відділи:

Старший абонемент "Спадщина"

Молодший абонемент "Сонячний"

Читальний зал "Кругозір"

Відділ краєзнавства "Отчий край"

Зал мистецтв "Натхнення"

Відділ народної творчості "Веселка"


Наша бібліотека поповнилася новими меблями, що допомогло внести зміни в інтер'єр бібліотеки, читачі залишилися дуже задоволені такими змінами.

Наша бібліотека поповнилася новими меблями, що допомогло внести зміни в інтер'єр бібліотеки, читачі залишилися дуже задоволені такими змінами

Будь-квітка і вазу для квітки

Тут створять і спритно, і вміло,

Навчать вас, щоб вірна рука

Креслила - малювала яскраво, сміливо.

Щоб кожен зміг потім напевно

Назвати своїм покликанням цю справу.

Тут атмосфера райдужно - легка,

І - ні польоту творчості межі.

У відділі народної творчості ви зможете виконати роботи в різних техніках: малювання, паперопластика, ліплення. Почитати цікаві журнали, присвячені декоративно-прикладної творчості, а також весело провести час за настільними іграми. Кращі з виконаних робіт ми оформимо на виставку в нашому відділі, також тут проходять заходи присвячені російській культурі, народних традицій і обрядів. це дозволяє хлопцям долучитися до життя своїх предків, дізнатися більше нового і цікавого. Познайомитися ближче з творами усної народної творчості і зануритися в атмосферу Київської Русі.

: Фольклорний годину «Матушка - весна всім красна»


Фольклорний годину «Матушка - весна всім красна»

Школа 47, клас 3-а, було присутнє 29 чоловік

9 березня 2016 року о 3-а класі 47 школи відбувся фольклорний годину «Матінка-весна всім красна». Діти розповіли про те, які вісники весни вони спостерігають в природі, згадали вірші, прислів'я та приказки про весну, про весняному святі в православ'ї Масниці, які народні традиції відрізняють це свято від інших православних свят. У другій частині заходу діти брали активну участь в конкурсах на тему масляного тижня: хто сильніший - гра «Бій півнів»; хто кмітливий: гра «Звір, птах, рослина»; в грі «Лакомка» діти змагалися в знанні приготування різних страв. Діти згадували прислів'я, приказки, заклички на Масляну. В результаті проведеного заходу діти познайомилися з витоками традицій російського народу, поповнили знання в області народного фольклору, обрядів старовини.

: «Масляну величаємо» з ТОС «Розточування»


Масовий захід «Масляну величаємо» з ТОС «Розточування» Алея вулиці Бурденко Було присутнє понад 300 осіб 12 березня 2016 року о 12:00 за пройшов захід «Масляну величаємо» з ТОС «Розточування» На початку заходу була дана коротка історична довідка про святкування Масляної. Далі ряджені персонажі свята організували веселі конкурси з дітьми: кидання в ціль дисків, перетягування каната, «кулачні бої» з використанням подушок, хоровод, що переходить в гру «Струмочок», пісні, танці, традиційне чаювання з млинцями. На завершення свята - спалення опудала Масляної. Прощай зима! Здрастуй весна!

Я з дитинства з книгами дружу,

За рядками пальчиком вожу,

І цілий світ за це

Мені видає секрети.

Саме на молодшому абонементі починається формування читацької культури дітей. Тут дитина вперше зустрічається з бібліотекою. Сюди турботливі батьки приводять своїх дітей мало не з народження, і не важливо, що дитина ще не ходить і не говоріт.А для тих хлопців, хто вже непогано вміє читати, великий вибір художньої літератури: казки, повісті та оповідання про дивовижні пригоди, відважних мандрівників, далеких країнах, історичні події, про польоти в космос, дитячі детективи. А також широкий вибір пізнавальної літератури за галузями знань, енциклопедій, словників і довідників.

Весела сімейка

Тут хлопці можуть взяти почитати твори своїх улюблених письменників, а також подивитися захоплюючі та пізнавальні журнали.

"Книгу першу мою

Березі я і люблю.

"Хоч поки і по складах,

"Я її читаю сам -

"І з кінця, і з серединки,

"У ній красиві картинки,

"Є вірші, розповіді, пісні.

"З книгою жити мені цікавіше!"

:
Екологічна гра «Лісовичок-Боровичок»


Екологічна гра «Лісовичок-Боровичок» Школа № 47, 4А клас, 10 учнів

18 березня 2016 року о 8:55 бібліотекар філії «Бібліотека-клуб імені М.М. Носова »провела екологічну гру« Лісовичок-Боровичок »в рамках програми для дітей 4А класу в навчальній аудиторії середньої школи № 47. Заняття складалося з таких частин: закріплення матеріалу попереднього заняття, гучні читання, читання казки« Лісовичок », ведучим; гра-подорож, яка складалася з трьох турів, в неї входили: три вікторини, кросворд та 2 конкурси, супроводжувалася мультимедійною презентацією. Діти охоче брали участь в грі і гучні читання, які носили змагальний характер.

У завершальній частині було розказано про цілющій силі води і про важливість великих річок для життя міст. У частині закріплення матеріалу, діти охоче відповідали на питання про фактори впливу навколишнього середовища на здоров'я людини.

"Зупини прекрасна мить,

Коли навколо така краса.

Зайди в наш зал, наповнити натхненням,

І - фантазуй - з чистого аркуша ".

Відділ орієнтований як на масову, так і на індивідуальну роботу з читачем. Багатий книжковий фонд культурно-мистецькі заходи, різноманітні виставки, ексклюзивне оформлення залу, зручна для дітей меблі, - все це покликане задовольнити найвищі запити читачів. Діти будь-якого віку можуть зайнятися тут живописом, малюванням, ліпленням, - будь творчістю, - і їм будуть надані не тільки книги - методичні посібники по даному виду мистецтва, а й необхідні кошти, предмети, матеріали і аксесуари (в наявності є фарби: акварель, гуаш, акрилові; кисті, фломастери, кольорові олівці, кольорові пастельні крейди, пластилін і т.д.) Масова робота зі старшокласниками ведеться за двома напрямками: Літературно-музичний салон "Елегія", і творча програма "Рідне слово".

Поетичний зорепад «Душі прекрасні пориви»

Поетичний зорепад «Душі прекрасні пориви» / салон «Елегія» /


21.03.16. з 11:00 до 12:00 в ГАУ НСО «КЦСАІ» (вул. Н.-Данченко, 100) філія «Бібліотека-клуб ім. Н. Н. Носова »провів захід - поетичний зорепад« Душі прекрасні пориви », яке було приурочено до всесвітнього дня поезії - 21 березня і проходило в рамках літературно-музичного салону« Елегія ». У заході взяли участь молодь та дорослі клієнти «КЦСАІ», всього 34 інваліда. До цього заходу була підготовлена ​​насичена мультимедійна програма «Весна». Учасники змогли певним чином налаштувати себе на хвилю чудесної пори і поновлення, прослухавши пісні: «Приходить час» у виконанні Тетяни і Сергія Нікітіних, і дитячої пісні про весняної капели. З ентузіазмом і захопленням все разом відгадували звуки весни, голоси птахів. Поетична вікторина була складною і складалася не тільки з творів відомих поетів, таких як А. С. Пушкін, С. А. Єсенін, Ф. І. Тютчев, але і з віршів А. Плещеєва, А. Майкова, В. Жуковського. З'ясувалося, що рівень підготовки слухачів досить високий, деякі з них змогли продовжити віршований рядок, хтось називав автора, а дехто - навіть назва вірша! Потім був конкурс читців - виступи самих учасників із заздалегідь підготовленим номером. Емоційно, артистично, натхненно виступав кожен з них! Здивувало те, - наскільки великі завчені ними напам'ять уривки з віршів або вірші. Перше місце беззастережно було присуджено Цурікову Олексію, чудово подала в особах, цілу історію, розказану Едуардом Успенським у вірші «Мисливець». Ігрова програма «З компліментами» нагадала учасникам і про минулі в березні інших святах - про міжнародне жіночий день 8 березня, про міжнародному дні кішок 1 марта ... Молода людина, блискаючи очима, притиснувши руку до серця, нагороджував милих дам, дівчат, що сидять в залі , самими ніжними і лагідними епітетами. Незабаром до нього прийшов на допомогу ще один молодий чоловік, створивши, таким чином, не тільки святкову, але і більш розкуту, грайливу атмосферу. Майже всі, хто в аудиторії люди, захотіли взяти участь в іграх: «Попелюшка», «Злови рибку». Всім учасникам було вручено маленький сувенір, вони отримали естетичне задоволення і змогли проявити свої таланти. З'ясувалося, що ці сором'язливі люди мають чудову пам'ять, дивним артистизмом, добрим серцем.

: Лекція-бесіда на батьківських зборах «Роль читання в сімейному вихованні».

Лекція-бесіда на батьківських зборах «Роль читання в сімейному вихованні».

19.03.16. о 12.00 в МБОУ ЗОШ № 91 (вул. Бурденко, 55) бібліотекарем філії «Бібліотека-клуб ім. Н. Н. Носова »була проведена лекція-бесіда на батьківських зборах« Роль читання в сімейному вихованні ». На зборах були присутні батьки учнів 2 «Б» класу і педагоги школи; в школі проходив День відкритих дверей. Відбувся небайдужий розмова про наболілі питання, про сумній статистиці, оприлюдненою «Росдруку»: 35% росіян не читають книги, а 18% навіть зовсім не мають їх. Кричуща безграмотність процвітає серед підлітків і молоді - це наслідок того, що наші діти з раннього віку не привчені читати хорошу літературу. Бібліотекар провела лекцію, в якій містяться відповіді на нагальні питання, головний з яких - «Що робити?». Батьки дізналися важливу інформацію про значення колискових пісень, чарівних казок і поетичних рядків. Вони отримали рекомендації по сімейному читанню кращих зразків класичної літератури: Г.-Х. Андерсена, Шарля Перро, братів Грімм, уральських оповідей Павла Бажова, «Конька-Горбунка» Петра Єршова і, звичайно, віршованих казок великого Олександра Сергійовича Пушкіна. Батькам було дано поради: привчати своїх дітей читати програмну літературу до вивчення її в школі - в канікули, в літню пору, знаходити задоволення в сімейному читанні, будинки обов'язково мати улюблені і необхідні книги, а дитині надати місце для занять з неодмінною організацією індивідуальної «бібліотечки »або як мінімум книжкової полички. Кожному з батьків були роздані листівки і буклети з довідковою інформацією, корисними телефонами та адресами, в тому числі з адресами і телефонами бібліотек Кіровського району.

Рік російського кіно

У залі мистецтв бібліотеки діє постійна книжкова виставка присвячена "Року російського кіно"

У залі мистецтв бібліотеки діє постійна книжкова виставка присвячена Року російського кіно

Радянський кінематограф залишив помітний слід у світовій культурі не тільки чудовою грою, значними батальними сценами і алегорією, що маскує відчайдушні дисидентські і протестні випади проти системи. Радянська кіно явило світу дивовижно гарних акторів і актрис, які своїм зовнішнім і внутрішнім чарівністю, своїми чудовими природними даними могли дати фору розтиражованим голлівудським зіркам. Краса радянських акторів розбурхувала і зводила з розуму мільйони шанувальників і шанувальниць; героям кіноекранів наслідували, глядачі намагалися виглядати, говорити і вести себе так, як їхні кумири. І звичайно, життя цих чарівних людей представлялася всім до запаморочення щасливою, як в казці. Насправді доля не балувала променистих кумирів; їх життя часом складалася трагічно, а друк нещастя переслідувала красенів до самого останнього подиху ... Радянський кінематограф залишив помітний слід у світовій культурі не тільки чудовою грою, значними батальними сценами і алегорією, що маскує відчайдушні дисидентські і протестні випади проти системи Радянський кінематограф залишив помітний слід у світовій культурі не тільки чудовою грою, значними батальними сценами і алегорією, що маскує відчайдушні дисидентські і протестні випади проти системи. Радянське кіно явило світу дивовижно гарних акторів і актрис, які своїм зовнішнім і внутрішнім чарівністю, своїми чудовими природними даними могли дати фору розтиражованим голлівудським зіркам. Краса радянських акторів розбурхувала і зводила з розуму мільйони шанувальників і шанувальниць; героям кіноекранів наслідували, глядачі намагалися виглядати, говорити і вести себе так, як їхні кумири. І, звичайно, життя цих чарівних людей представлялася всім до запаморочення щасливою, як в казці. Насправді доля не балувала променистих кумирів; їх життя часом складалася трагічно, а друк нещастя переслідувала красенів до самого останнього подиху ...: Дні військової слави

В читальному залі розташована постійно діюча експозиція "Дні військової слави Росії", присвячена перемозі російських військ в різні періоди історії нашої держави.

2 лютого - День розгрому радянськими військами німецько-фашистських військ у Сталінградській битві. (1943 рік)

(1943 рік)

Сталінградська битва розпочалася 17 липня 1942 року і закінчилася 2 лютого 1943 р За характером бойових дій вона ділиться на 2 періоди: оборонний, що тривав до 19 листопада 1942 р і наступальний, що завершився розгромом найбільшою стратегічною угруповання ворога в межиріччі Дону і Волги. Мета наступу фашистських військ влітку 1942 р полягала в тому, щоб прорватися до Волзі і нафтоносних районах Кавказу; захопити Сталінград - важливий стратегічний і найбільший промисловий пункт; перерізати комунікації, що зв'язують центр країни з Кавказом; опанувати родючими районами Дону, Кубані та нижньої Волги. 13 вересня ворог почав штурм Сталінграда, маючи намір потужним ударом скинути його захисників в Волгу. Розгорілися запеклі бої, особливо в районі вокзалу і за Мамаїв курган. Боротьба йшла за кожну вулицю, кожен квартал, кожний будинок. Про напруженні боїв говорить той факт, що вокзал протягом двох днів 13 раз переходив з рук в руки. В середині листопада німці займали більшу частину міста, але їх наступальні можливості остаточно вичерпалися. 19 листопада 1942 року на ворога обрушилася лавина вогню і металу. Так почалася грандіозна стратегічна наступальна операція Червоної Армії по оточенню і знищенню ворожого угруповання під Сталінградом. 2 лютого 1943 р оточені фашистські війська були повністю розгромлені. Перемога під Сталінградом ознаменувала корінний перелом у Великій Вітчизняній війні і справила визначальний вплив на подальший хід усієї Другої світової війни. Ігрова програма «Вусаті, смугасті»

Ігрова програма «Вусаті, смугасті», приурочена до всесвітнього дня кішок. 15 осіб, 3-4 класи, НОУ Католицька школа. 16 березня 2016 року в бібліотеці-клубі імені Н. Н. Носова пройшла ігрова програма «Вусаті, смугасті», приурочена до всесвітнього дня кішок, для учнів 3-4х класів НОУ Католицька школа. На початку заходу бібліотекар провела огляд загадковим і не до кінця вивченим світу котячих. Діти познайомилися з легендами та міфами, які з давніх-давен супроводжують цих дивовижних тварин. Особливий інтерес викликала легенда про часи Ноєвого ковчега, з якої випливає, що перші кішки з'явилися як мініатюрні леви при чханні лева з його ніздрів, для винищення розплодилися на ковчезі мишей. З великим ентузіазмом школярі брали участь в літературній вікторині та у вікторині «Породи кішок», відгадуючи породу кішки по фотографіях на екрані. Після перегляду веселого відеофільму «Коти і вода» хлопці переконалися, що ці тварини зовсім не бояться води, вміють плавати, просто вони не люблять бути мокрими і розпатланим. З'ясувалося, що у багатьох учнів вдома є кішки, діти спостерігають за їх звичками і вподобаннями. Дехто з хлопців навіть наважилися вийти і виконати якусь пісню на «котячому мовою». А для того, щоб смачно нагодувати свою улюбленицю, діти дуже старалися вибрати їй ласе блюдо (конкурс з зав'язаними очима «Мишка, рибка і сметанка») і скоріше наловити на вудку більше риби (конкурс з магнітами «Злови рибку»). Учні були в захваті від пізнавального і цікавого заходу. Захід був проведений повторно для учнів 1А класу МБОУ ЗОШ № 128.

: Новинки

В читальному залі бібліотеки діє книжкова виставка "Новинки", на якій представлені нові книги і журнали.


Хто такі міаціді? Як буде "мяу" по-китайських? Якої породи булу кішка Ноя? А якої породи кішка Пророка Мухаммеда и Кіт у чоботях? У чому винен чорний кіт? Як віклікаті Сонячно з помощью купання кішкі? Чому у сіамської кішкі хвіст загнутий? Що Спільного между кішкою и парашутом? Чому у кішкі очі світяться, а вуха НЕ звісають? Як кішкі чують очима? Чому собаки не муркочуть? Чому кішкі НЕ сваряться з вулканами? Яким кішкам дають Медалі? Боявсь чи кішок Наполеон? ВІДПОВІДІ на ЦІ та безліч других вопросам читач получит в книжці С.Лавровим "Загадки кішок". Нова книга Серії "Енциклопедія Таємниць и загадок" Знайомий учнів Середніх класів з істотою, Пожалуйста, здавай б, нам відомо давно, - зі звичайний кішкою. Але, як справедливо зауважів один з героїв цієї книги, звичайна кішок НЕ буває. ЦІ вражаючі істоті Вже Тисячі років дівують людини. Читач дізнається про складаний частку кішкі в Різні історичні періоді, про Різні породи кішок, про разюче пристрої організму кішкі, про кішок знаменитих людей и кішок, знаменитості Самі по Собі. Альо книг про кішок много. Чим ця відрізняється від других подібніх видань? Може буті, казковістю - в ній много легенд, казок, переказів. Може бути, почуттям гумору - автор дуже старався написати серйозну книгу, але кішки люблять пожартувати, і книга вийшла кумедна з вини її героїнь. Може бути, чудовими ілюстраціями. Хіба не цікаво поглянути на кішок, зображених великими єгипетськими, китайськими, європейськими художниками? Головне, що хотілося сказати в цій книзі: "Світ прекрасний і сповнений хороших людей і чудових тварин. Кішки теж ділять з нами цей світ і прикрашають його в міру сил. Люби їх, поважай їх, вони гідні і того, і іншого". Але можна прочитати сотні книг про кішок і не розуміти, наскільки вони чудові. Набагато краще і ефективніше завести свою кішку - і ви станете набагато щасливішим. Автор Світлана Лаврова є лауреатом премії "Аліса" на фестивалі фантастики "Роскон" (Москва) в номінації "Дитяча література" за 2005 рік і володарем призу конкурсу "Камертон" (Єкатеринбург, 2005). А ще у неї є кіт, який і допомагав писати цю книгу! : Самі, самі, самі ...

У цій рубриці ви дізнаєтеся цікаві факти про тварин, рослинах, комах, рекорди ....

Про всі цікаві факти ви зможете дізнатися з серії книг "Я пізнаю світ".

Найдивніші і рідкісні тварини світу ...

Хоботкового собачка Петерсона

Найменше це дивне рудо-чорна істота схоже на собаку. Гострий нюх, мабуть, єдине, що ріднить його з чотириногим другом людини. Завдяки нюху звір відстежує, чи не порушив хто з суперників кордону його володінь і чи немає поблизу самки. А ось ім'я Петерса собачка носить по праву - на честь вперше описав її в 1843 році німецького зоолога Вільгельма Петерса. У хоботкового собачки (лат. Rhynchocyon petersi) досить заплутане генеалогічне древо. Серед близьких родичів - маленькі гризуни із сімейства слонові землерийки, серед далеких - такі гіганти, як слони і морські сирени. Родинні зв'язки з першими підтверджують довгі задні ноги, які допомагають тваринкам рятуватися від хижаків, а з другими - наявність хобота. Тільки якщо слони використовують його в якості руки, то у собачки він виконує функцію органу дотику. За допомогою хоботка звірок відшукує їжу - сховалися в товщі опалого листя мурах, жуків, павуків та інших безхребетних. Ця тварина - представник нечисленної групи моногамних ссавців. Все життя звірок злучається з однієї і тієї ж самкою. Пара спільно охороняє територію від посягань чужинців. При цьому самець проганяє за кордон володінь самців, а самка бере на себе боротьбу з іншими самками. Цим «шлюбні зобов'язання» і обмежуються. Решту часу пара проводить порізно. Кожен сам здобуває собі їжу і будує гніздо. Виходжує одного-двох дитинчат самка теж поодинці ..

"Чистий погляд, золоті веснянки,

Запах поля, світанковий багрець,

Для мене нержавіючої кухлем,

Зачерпнув з джерела батько ... "

Відділ краєзнавство бібліотеки-клубу ім. М.М. Носова веде роботу по двох напрямках:

- Цивільно-патріотичний клуб "Жива Пам'ять"

- Славні в Сибіру імена.

Свято «І то ж в вас зачарування ...»

Свято «І то ж в вас зачарування ...» 10 березня в філії «Бібліотека-клуб ім. Н. Н. Носова »пройшло свято« І то ж в вас зачарування ... »присвячений Міжнародному жіночому дню 8 березня (в рамках клубу« Жива пам'ять »). В холі бібліотеки увагу гостей привернула виставка дитячих виробів з бісеру Клубу «Ефремовец» До заходу була оформлена виставка «У російських жінок є такі особи» з використанням книжок, журнальної продукції, ілюстрацій. З вітальним словом до присутніх звернувся Голова Новосибірського військово-морського зборів Михальця Володимир Дмитрович, який привітав усіх зі святом і прочитав свої вірші, присвячені жінкам, любові. Далі гості подивилися літературно-музичну композицію «І то ж в вас зачарування», підготовлену бібліотекарями філії, з використанням мультимедійної презентації. У неї були включені музичні кадри з вітчизняних фільмів, прозвучали романси російських композиторів: Петра Ілліча Чайковського, Сергія Рахманінова, вірші Пушкіна, Тютчева. Жінки - професіонали своєї справи, які досягли великих висот у своїй кар'єрі: математик Софія Василівна Ковалевська, космонавт Валентина Володимирівна Терешкова, актриса кіно Катерина Савінова. Ціла сторінка була присвячена жінці-матері. Тут була використана репродукція картини Петрова-Водкіна «Мати». Зворушливо прозвучала пісня самобутнього композитора Гавриліна «Мама» у виконанні тріо учениць 4 класу МБОУ ЗОШ №47. Дочки - також важлива роль жінки ... Сторінка, присвячена жінкам-дружинам була повністю присвячена Наталії Миколаївні Пушкіної - дружині Олександра Сергійовича Пушкіна. Тут прозвучали вірші Пушкіна, присвячені дружині, які прочитала колишня завідуюча бібліотекою Н. Н. Носова Малянова Римма Данилівна. Однією з головних іпостасей жінок - любляча дочка. Цікавий був розповідь про дочок Олександра Вертинського Маріанне і Анастасії, про Поле Ханової - талановитої дівчини, нашій землячці, колишньої мешканки Лівобережжя Новосибірська, а зараз співачці й телеведучій - улюблениці всієї країни. Тут прозвучали відеоролики на пісеньку Олександра Вертинського «Доні» і виступ Пелагеї. Гості та члени клубу «Жива пам'ять» подивилися фрагменти вітчизняних фільмів прослухали вірші, романси на вірші Пушкіна, Тютчева. Закінчився захід побажаннями щастя і здоров'я. І, звичайно ж, традиційної загальної фотографією на пам'ять.

: Сибірські письменники

Отраженье зниклих років.

Наділених життєвого ярма,

Вічних істин немеркнучий світло -

Це книга.

Хай живе книга!

Що таке абонемент?

Абонемент - відділ бібліотеки, де книги видаються додому. Відділ цей називається "старший абонемент".

Тут знаходиться література з різних тематик: художня проза і поезія, книги та енциклопедії з географії, техніці, математиці, фізиці, хімії, біології, медицині, спорту, екології і т. Д. Є інформація про державних, політичних, громадських діячів усіх країн світу , про релігійних діячів, воєначальників, діячів науки і культури, які залишили помітний слід в історії.

Книжное асорті

"Ні, можливо, днів в нашому дитинстві, прожитих з такою повнотою, як дні, проведені з улюбленою книгою" Марсель Пруст

Ні, можливо, днів в нашому дитинстві, прожитих з такою повнотою, як дні, проведені з улюбленою книгою Марсель Пруст

Деякі малюки не завжди сідають за стіл із задоволенням, особливо добре це відомо молодим матусям. Серія "Азбука домашній кулінарії" пропонує за допомогою нехитрих прийомів, представлених в цих книгах, не тільки швидко, смачно і без витрачання часу на вмовляння нагодувати своїх примхливих діточок, а й розвинути їх творчі здібності, розширити кругозір, урізноманітнити трапезу, перетворивши її в даний дійство. Ваш малюк і не помітить, як з'їсть все, що ви викладете на столі, тому що ваші трапези відтепер і назавжди будуть веселими і дотепними, а не нудними і смутними, як раніше. Флеш-моб «Книга на телесцене»

28.13.16 о 12:00 філія бібліотека-клуб імені Н. Н. Носова провів міський флеш-моб «Книга на телесцене» за участю 6Б класу МБОУ ЗОШ № 91. Захід носив форму подорожі і називалося «Через дикий край, за туманні гори ... ». Учні переглянули телеспектакль «Казкова подорож містера Більбо Беггінса,« Хоббіта », через дикий край, чорний ліс за туманні гори. Туди і назад. », По казковій повісті Джона Толкіна« Хоббіт ». В ході заходу з'ясувалося, що мало хто з учнів був знайомий з цим твором. Для хлопців було цікаво відкрити для себе казковий світ, наповнений цікавими пригодами і незвичайними героями. Після перегляду телеспектакля хлопці поділилися своїми враженнями про побачене. Вони відкрили для себе дивовижний світ творів Джона Толкіна.

:

Бібліотека-клуб імені Н. Н. Носова, Новосибірськ, вул. Сибіряков-Гвардійців 44/6, тел: 353-53-70

Бібліотекар провела лекцію, в якій містяться відповіді на нагальні питання, головний з яких - «Що робити?
Хто такі міаціді?
Як буде "мяу" по-китайських?
Якої породи булу кішка Ноя?
А якої породи кішка Пророка Мухаммеда и Кіт у чоботях?
У чому винен чорний кіт?
Як віклікаті Сонячно з помощью купання кішкі?
Чому у сіамської кішкі хвіст загнутий?
Що Спільного между кішкою и парашутом?
Чому у кішкі очі світяться, а вуха НЕ звісають?