Смертність від Ебола серед горил становить 95% / Фото УНІАН
як пише Новий час з посиланням на The Daily Mirror, смертність горил від цього вірусу досягла 95%, шимпанзе - 77%. Серед людей смертність становить 50%, призводить до порівняння цю сумну статистику видання.
З 1990 року вірус призвів до загибелі третини популяції горил і шимпанзе в світі. Тільки в 1995 році 90% горил, що жили в національному парку на півночі африканського Габону, померли від геморагічної лихоманки. Ще п'ять тисяч і горил померли в 2002-2003 роках, коли вірус Ебола поширився в Демократичній Республіці Конго.
За підрахунками вчених з Всесвітнього фонду дикої природи, зараз в світі залишилося трохи більше 115 тисяч горил, тому такі показники смертності можуть привести до їх повного зникнення.
Читайте також Загиблих від лихоманки Ебола вже майже 8,5 тисячі Видання зазначає, що поширення смертельного вірусу може бути обмежена шляхом вакцинації тварин - безпечна і ефективна вакцина для горил і інших мавп вже розроблена, в той час як для людей її ще не створили. Але проблема в тому, що проводити випробування над мавпами в багатьох країнах заборонено.
"Питання в тому, чи повинні ми зробити виняток в даному випадку", - пише для журналу The Conversation науковий співробітник Університету Шеффілда Миру Інгліс. Вакцинація мавп також може допомогти людям: буде знайдена вакцина проти вірусу, який передається від людини до людини, додає вона.
Німецькі епідеміологи раніше висунула , Що епідемія лихоманки Ебола в Африці почалася з хлопчика, який грав з кажаном в дуплі великого дерева.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter