Visa: платіжна система і картка Віза в Білорусі. Де знаходиться номер карти та CVV2

  1. Visa платіжна система
  2. Карта Visa
  3. Карта Visa в Білорусі: список банків, що емітують картки платіжної системи Visa
  4. Валюта картки Visa
  5. Номер картки Visa
  6. Код безпеки картки Visa (CVV код)
  7. Visa payWave
  8. Курс Visa: курс конвертації карти Visa
  9. Поповнити Visa
  10. Переклад Visa: як перевести з Visa на Visa
  11. Зробити картку Visa
  12. Скільки коштує Visa

Visa - міжнародна платіжна система, яка була заснована в 1958 році американським банком «Bank of America». З ростом популярності серед громадян США, Bank of America вирішили розширити сферу свого впливу за межі країни. У той час назва компанії звучало як «BankAmericard Service Corporation», що не давало компанії вийти на міжнародний рівень. Чому? Тут варто звернутися до історії: з 1965 по 1975 року Америка брала активну участь у В'єтнамської війні, де солдати армії США проявили неймовірну жорстокість до місцевого населення (безжальні вбивства мирного населення, відрізання вух і зняття скальпів, розпорошення над джунглями хімікатів з метою знищення рослинності і інші безчинства). Всі ці події не додавали Америці популярності, в зв'язку з чим, керівництво компанії прийняло рішення про зміну назви, і в 1976 році світу була представлена ​​«VISA».

Visa платіжна система

Visa платіжна система

На сьогоднішній день карти платіжної системи Visa приймаються більш ніж в 200-х країнах світу. До 2010 року на частку найпершої міжнародної платіжної системи припадало близько 57% банківських карт усього світу. головний конкурент MasterCard охоплював всього 26% міжнародного обігу коштів. Трохи більше 13% покривала платіжна система American Express. Як бачимо, американські корпорації контролювали 100% банківських платіжних карт усього світу!

Однак в 2010 році на міжнародний ринок вийшла китайська платіжна система China UnionPay, яка відрубала у Візи трохи більше половини користувачів - 29,2% банківських карт. Таким чином, на частку платіжної системи Visa на сьогоднішній день припадає приблизно 28,6% платіжних карт по всьому світу, а на частку досить молодий China UnionPay - 29,2% платіжних карт по всьому світу.

Мабуть, варто пояснити, що платіжна система Visa - це посередник між банками різних країн, який дає можливість жителям планети здійснювати оплату товарів та послуг практично в будь-якій точці світу. Однак не варто недооцінювати сфери впливу американської платіжної системи Visa, яка вже неодноразово давала зрозуміти всьому світу, що в будь-який момент Ваші вільні фінансові транзакції можуть бути заблоковані або припинені в односторонньому порядку.

Що буде завтра і хто потрапить в немилість до наших Американським партнерам залишається тільки гадати. Майте це на увазі, відправляючись за кордон: краще візьміть з собою трохи готівки, хоча б на зворотний квиток.

Для безготівкових розрахунків на території Республіки Білорусь найкраще використовувати національну платіжну систему - Белкарт . В такому випадку іноземні корпорації не можуть вплинути на Ваші фінанси.

До змісту

Карта Visa

Платіжна картка Visa випускається банком, який цю карту буде обслуговувати, тобто банком-емітентом. Сама платіжна система випуском карт не займається, так само як і не встановлює вартість сервісного обслуговування, курси, комісії за різні види транзакцій та інше. Всі ці питання вирішує банк-емітент.

А в чому відмінність карти Visa від MasterCard ? Як таких істотних відмінностей немає: обидві карти ідеально підійдуть для розрахунку за кордоном. Однак варто розуміти, що не всі точки обслуговування рівноправно беруть і ті, і інші. Так, наприклад, в якомусь лондонському кафе у Вас можуть не прийняти до оплати карту Visa, а де-небудь в Таїланді не приймуть MasterCard. Все це виключно гіпотетичні приклади, однак бувалі мандрівники рекомендують до одного рахунку прив'язувати карти кількох платіжних систем, щоб не потрапити в неприємне становище. Як правило, при вході в магазин, кафе або будь-яку іншу точку продажів відображені знаки платіжних систем, карти яких приймаються до оплати. Звертайте на них увагу, якщо у Вас з собою карта тільки однієї платіжної системи.

У Білорусі емітуються картки Visa 4 видів:

Visa Classic

Visa Classic

Visa Gold

Visa Gold

Visa Platinum

Visa Platinum

Visa Infinite

До змісту

Карта Visa в Білорусі: список банків, що емітують картки платіжної системи Visa

Оформити картку Visa в Білорусі можна в одному з наступних банків: Беларусбанк, Белинвестбанк, БПС-Сбербанк, Белагропромбанк, МТБанк, Бєлгазпромбанку, Ідея Банк, Приорбанк, Банк Mосква-Mінск, Евроторгінвестбанк, Альфа-Банк, БНБ-Банк, Банк БелВЕБ, Банк ВТБ, РЗМ-банк, Парітетбанк, Цептер банк, Технобанк, Трастбанк, БТА банк, БСБ банк.

Дізнатися умови оформлення та обслуговування, а також розміри комісій Ви зможете на сайті конкретного банку або у фахівця будь-якого цікавить Вас банківського відділення.

До змісту

Валюта картки Visa

Основна валюта розрахунку платіжної системи Visa - долари. Це означає, що в разі якщо валюта яку здійснюють транзакції відрізняється від валюти, конвертація буде здійснюватися за принципом: валюта карти → долари → валюта транзакції. У разі, якщо валюта карти збігається з валютою транзакції відбувається тільки пряме списання, ніяких конверсій не проводиться.

Картка системи Віза може бути відкрита в абсолютно будь-який світовий валюті: долари, євро, білоруські рублі та інші. Якщо подорожуєте по Європі, тоді вигідно відкривати карту Віза в євро.

До змісту

Номер картки Visa

Номер картки Visa - це 16 цифр, об'єднаних в четвірки, які відображені на лицьовій стороні картки. Номер цей унікальний і генерується спеціальної криптографічного програмою. За цим цифрам можна визначити тільки назва банку, який випустив картку Віза і, в деяких випадках в рамках якої програми ця карта була емітована. Ніякої особистої інформації про власника карти ці цифри не містять.

Однак на самій пластиковій картці міститься достатньо інформації для здійснення платежів в мережі інтернет. Тому якщо Ви втратили свою карту або вона була вкрадена, негайно необхідно повідомити про це в банк, який випустив картку. Рахунок буде заблокований, а Вам потрібно буде виписати нову карту.

До змісту

Код безпеки картки Visa (CVV код)

Код безпеки картки Visa або CVV2 код - це код, за допомогою якого перевіряється справжність картки Код безпеки картки Visa або CVV2 код - це код, за допомогою якого перевіряється справжність картки. CVV2 - це не пін-код, ні в якому разі не плутайте їх. Код безпеки вказано прямо на самій карті із зворотного боку. Візьміть в руки свою карту Віза, зі зворотного боку на смузі, де власник карти ставить свій підпис Ви виявите декілька цифр. Може бути зазначений весь номер карти цілком + три окремо стоять цифри або тільки 4 останні цифри від номера карти + три окремо стоять цифри.

Ці самі окремо стоять три цифри і є код безпеки карти CVV2. Вводити його необхідно при оплаті товарів або послуг через інтернет.

До змісту

Visa payWave

Visa payWave - це унікальна система, яка дозволяє здійснювати безготівкові платежі в один дотик, Вам не потрібно вводити пін-код або ставити особистий підпис на чеку Visa payWave - це унікальна система, яка дозволяє здійснювати безготівкові платежі в один дотик, Вам не потрібно вводити пін-код або ставити особистий підпис на чеку. Для використання системи Visa payWave необхідно, щоб в торговому об'єкті був термінал безконтактних платежів. Далі повідомте касиру на касі, що оплачувати покупки Ви будете Visa payWave, касир введе суму в термінал, і вона відобразиться на екрані. Дочекайтеся синього світлового сигналу на терміналі і прикладіть до нього карту. Обробка даних займе декілька секунд. По завершенні оплати термінал подасть зелений світловий сигнал. Ваша покупка сплачена!

До змісту

Курс Visa: курс конвертації карти Visa

У разі якщо валюта карти віза не збігається з валютою транзакції, грошові кошти списуються за внутрішнім курсом банку, який цю карту обслуговує. Так курс карти Visa від БПС-Ощадбанку потрібно дивитися на офіційному сайті Ощадбанку в Білорусі.

До змісту

Поповнити Visa

Поповнити рахунок платіжної карти Visa можна готівкою у відділенні банку (при собі необхідно мати паспорт) або через платіжний термінал.

Поповнювати картку Visa можна з мобільного телефону, через систему інтернет-банкінг, через банкомат або на спеціальній сторінці офіційного сайту банку-емітента.

До змісту

Переклад Visa: як перевести з Visa на Visa

Здійснити переказ грошових коштів з картки Visa на карту Visa стало ще простіше з сервісом Visa Direct. Все що Вам необхідно знати - номер картки одержувача (16 цифр з лицьового боку картки). як уже зазначалося , Ці 16 цифр не містять в собі ніяких значимих відомостей про користувача, тому можете сміливо передавати цю інформацію третім людям.

Зверніть увагу! Відправнику знадобиться тільки номер карти, ні в якому разі не повідомляйте стороннім людям додаткову інформацію (термін дії карти, CVV2, пін-код). Для переказу коштів з однієї картки Visa на іншу досить тільки номери карти одержувача!

Переклад можна здійснити одним із таких способів:

На сайті банку, що обслуговує карту відправника;
З мобільного телефону через систему «Електронний гаманець»;
За допомогою інтернет-банкінгу;
Через платіжний термінал;
Через банкомат;
У будь-якому відділенні банку-емітента картки відправника.

Гроші на рахунок одержувача надійдуть протягом декількох хвилин!

До змісту

Зробити картку Visa

Зробити картку Visa Ви можете в будь-якому відділенні банку, який випускає карти цієї платіжної системи. У Білорусі таких банків 21: Беларусбанк, Белинвестбанк, БПС-Сбербанк, Белагропромбанк, МТБанк, Бєлгазпромбанку, Ідея Банк, Приорбанк, Банк Mосква-Mінск, Евроторгінвестбанк, Альфа-Банк, БНБ-Банк, Банк БелВЕБ, Банк ВТБ, РЗМ-Банк, Парітетбанк, Цептер банк, Технобанк, Трастбанк, БТА банк, БСБ банк.

До змісту

Скільки коштує Visa

Вартість відкриття та подальшого обслуговування банківської карти Visa залежить від умов банку-емітента. Дізнатися докладніше про вартість Visa Ви можете на сайті кожного конкретного банку , І вибрати для себе найбільш прийнятний варіант.

До змісту

Знайшли помилку? Допоможіть нам стати краще: виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Чому?