Visa QIWI Wallet - повне знайомство з можливостями сервісу »Містерія онлайну: просування сайтів, способи заробити в інтернеті

  1. Реєстрація на сайті Visa QIWI Wallet і створення свого гаманця
  2. Особистий кабінет на Visa QIWI Wallet, адреси та перевірка платежів
  3. Як поповнювати гаманець і знімати з нього гроші, як працювати з картою QIWI Visa Plastic і Card

Привіт, читачі https://max1net.com/ . Сьогодні я розповім про цікавий і затребуваний сервісі - QIWI Wallet. А якщо бути точніше, то про що вже стали популярними електронні гроші, які іменуються Ківі гаманець. Більшість людей користуються саме цією розрахунковою системою - є купа терміналів, особливо в великих містах, є легка система виведення грошей, є карткова система - чому б і не користуватися?

QIWI Wallet

Тим більше, що комісійні - 0%. Так, багато читають цю статтю скажуть: який такий Ківі - є ж WebMoney , Яндекс гроші, Pay Pal , Та багато чого. Але це якщо ці люди часто тусуються в інтернеті - заробляють гроші і, відповідно, виводять їх? А тим, хто з комп'ютером на «Ви», простіше все-таки користуватися саме електронними грошима Visa QIWI Wallet зі свого особистого кабінету. Навіть і до терміналу ходити не потрібно, хоча їх багато - просто працюйте з гаманцем зі свого мобільного телефону, благо, така зручна можливість теж існує. До того ж, свій QIWI-гаманець можна і поповнювати теж з мобільного, що зручно і не напружує складністю дій. На 2013 рік за допомогою сервісу Qiwi можна проводити платежі з більш ніж 5000 компаніями. Це оператори послуг, серед яких:

1. Оператори стільникового зв'язку.
2. Інтернет-провайдери, оператори IP-телефонії й комерційного ТБ.
3. Електронні системи платежів.
4. Агрегатори і контент-провайдери.
5. Компанії ЖКГ і послуг фіксованого зв'язку.
6. Інтернет-магазини.

Скажете - незвично якось користуватися, звик до WebMoney! Але це не привід думати, що система Visa QIWI Wallet погано працює. Просто ви до неї ще саме не звикли. Отже, почнемо по порядку, від простого до складного, і найпростіше - це реєстрація на сервісі.

Реєстрація на сайті Visa QIWI Wallet і створення свого гаманця

Зареєструватися на сайті і створити свій перший гаманець просто. Але спочатку невелике пояснення. Чому Visa? Тому що за допомогою вашого гаманця Ківі ви можете робити покупки в будь-якому інтернет-магазині планети, так само, як і картою Visa. Ваш гаманець QIWI - це і є ваша електронна віртуальна карта, а при бажанні ви можете тут же, на сайті, замовити пластикову карту або прив'язати свій новий гаманець до будь-якої, вже існуючої у вас кредитній карті. Я, наприклад, деякі свої карти прив'язую до Приватбанку, і ними дуже зручно управляти з одного аккаунта. Ваш новий гаманець буде прив'язаний до номера мобільного телефону, і цей номер і буде вашим логіном при вході в особистий кабінет.

Заводимо Ківі гаманець - заходимо на сайт W.qiwi.ru і проходимо на сторінку реєстрації:

ru і проходимо на сторінку реєстрації:

Тут все зрозуміло - вводите номер мобільного, вводите капчу, і чекаєте, коли на ваш телефон прийде підтвердження у вигляді пароля. Погодьтеся, набагато простіше, ніж в інших грошових системах. До речі, крім росіян, гаманцем QIWI можуть користуватися жителі ще 21 держави. Тільки жителям інших країн буде рекомендовано перейти на міжнародний сайт, де вони і зможуть продовжити роботу з картою. Росіяни теж можуть працювати на цьому сайті:

Росіяни теж можуть працювати на цьому сайті:

SMS приходить максимум через хвилину. До речі, мобільну версію ви можете завантажити на цьому ж сайті, і ваш логін теж буде працювати на телефоні або на планшеті. Ввівши номер мобільного і пройшовши капчу, ви отримаєте пароль для входу в Visa QIWI Wallet (те, що раніше звалося просто гаманцем), який прийде на телефон у вигляді SMS. Іншу інформацію ви отримаєте вже в своєму кабінеті. Просто, швидко і ефективно. Я перевіряв на планшеті Prestigio Multipad. Ніяких незручностей, все швидко і зрозуміло. А поки - ви отримали пароль на мобільний телефон:

А поки - ви отримали пароль на мобільний телефон:

Якщо з якоїсь причини вам потрібно буде змінити пароль, то відправте SMS на номер 7494, або можна це зробити в налаштуваннях вашого облікового запису:

Якщо з якоїсь причини вам потрібно буде змінити пароль, то відправте SMS на номер 7494, або можна це зробити в налаштуваннях вашого облікового запису:

Як бачите, новий пароль діє від одного місяця до року (термін ви можете вибрати самі). Це зроблено з метою поліпшення безпеки ваших даних, тому сильно не переживайте - раз в 30 днів або раз на рік поміняти пароль - це нескладно, але зате ви будете спокійні за свої заощадження. До речі, якщо втратити номер свого WMID на Webmoney, то процедура відновлення буде не дуже складною, але досить тривалою. Тут же все просто, і роботу вашу ніяк не утруднить - номер телефону і пароль, ось і все. А про вашу безпеку подбає вже сама система.

Правда, ви можна самостійно відключити функцію «Підтвердження пароля по SMS», яка за замовчуванням активізується при створенні гаманця, але я не рекомендував би її відключати. Для того, щоб підтвердити введення або виведення будь-якої суми, ви повинні будете вводити одноразовий пароль, який буде надсилатися безкоштовно SMS повідомленням на ваш мобільний.

Так, ще одна подробиця - пароль, який вам вислали при реєстрації на ваш телефон, багаторазовий, тому запам'ятайте його або, краще за все, запишіть. Увійти в Ківі-гаманець можна на будь-якій сторінці сайту, але після того, як ви введете номер телефону, вам буде запропоновано перейти на новий сайт для продовження роботи, що я і роблю тепер постійно - там інтерфейс зручніше. Якщо вам більше до смаку старий інтерфейс, то ви будете працювати ось з такою формою:

Якщо вам більше до смаку старий інтерфейс, то ви будете працювати ось з такою формою:

На міжнародному сайті W.qiwi.com форма реєстрації та входу знаходиться вгорі по центру, а нижче праворуч ви побачите меню для роботи з гаманцем. Зліва - перелік всіх операторів, за допомогою яких можна проводити розрахунки:

Зліва - перелік всіх операторів, за допомогою яких можна проводити розрахунки:

Ківі-гроші працюють як еквівалент російських рублів. Тут все трохи схоже на інтерфейс Яндекс-Грошей. Можна подивитися ваші звіти про операції з коштами на вашому рахунку.

Особистий кабінет на Visa QIWI Wallet, адреси та перевірка платежів

Через термінал, яких по всіх містах встановлено безліч, теж можна зареєструватися і працювати в своєму особистому кабінеті. Початок роботи стандартне - введіть номер мобільного телефону і потім Pin-код, який ви отримаєте на телефон. Номер рахунку в термінал збігається з номером рахунку в гаманці на сайті платіжної системи, а Pin-код - це альтернативний пароль для входу через термінал.

Проходити реєстрацію і здійснювати вхід в свій особистий кабінет самі представники компанії рекомендують тільки на сайті, в крайньому випадку - з мобільного додатка все з тих же міркувань безпеки, а термінали краще використовувати тільки для поповнення карти:

Але, якщо ви зареєструвалися на сайті Visa QIWI Wallet, то на терміналі можна отримати Pin-код, щоб увійти в особистий кабінет. Зайдіть в розділ «QIWI гаманець» (кнопка посередині на терміналі):

Далі ввести свій номер мобільного телефону, вказаний при реєстрації на сайті. Термінал повідомить вам про помилку і запропонує пройти реєстрацію заново. Тисніть «Так», і на телефон отримуєте SMS з Pin-кодом, ввівши який, ви потрапите в особистий кабінет терміналу, який влаштований так само, як на сайті або в мобільному телефоні (планшеті, ноутбуці).

Якщо ви в чужому місті і не знаєте, де шукати найближчий термінал QIWI, то, щоб знайти його, можна скористатися Яндекс-картою (схема покриття), яка і покаже ваше місце розташування по IP, і знайде вам все термінали, які знаходяться поруч з вами . Все це можна побачити і в Google-картах, користуватися якими ви, звичайно ж, вмієте:

Все це можна побачити і в Google-картах, користуватися якими ви, звичайно ж, вмієте:

Після того, як ви ознайомитеся з роботою терміналу, ви ще раз зможете переконатися, що система проста і надійна, а найголовніше - при роботі з нею не потрібно вводити свої особисті і паспортні дані, як того вимагають багато інших грошові системи. Для цього вам потрібен тільки мобільний телефон. Ну, а вже стежити за збереженням свого телефону ви повинні самі, тому краще користуйтеся зареєстрованої SIM-картою (на всякий випадок).

Анонімність користувача в QIWI - це і добре і погано одночасно. Можна, звичайно, відключити підтвердження по SMS, але, з іншого боку, вхід тільки за допомогою номера телефону - це не зовсім звично і трохи насторожує.

Комісія за операції з коштами система не стягує, і це радує. Щоб здійснити грошовий переказ, вистачить тільки номера мобільного телефону, який (у одержувача) може бути і не зареєстрований в системі QIWI. Просто на його мобільник прийде повідомлення із сумою переказу і з адресою сайту, на якому він може переклад. Для цього йому потрібно буде пройти просту реєстрацію, яку я описав вже вище:

Для роботи з картою QIWI не обов'язково потрібно заходити на сайт або користуватися телефоном, щоб знову ж зайти на сайт. Можна відправити повідомлення на номер 7494. Як міняти пароль через SMS, ви вже знаєте. На сторінці https://w.qiwi.com/ru/company/ussd.action можна більш детально дізнатися про всі команди в SMS-повідомленнях, щоб повноцінно управляти своїм рахунком в QIWI і проробляти найпростіші операції з платежами.

Команди в SMS-повідомленнях для роботи з картою QIWI:

1. Дізнатися баланс Visa QIWI - номер 7494.
2. Відновити пароль - номер 7494.
3. Відновити Pin-код - номер 7494.
4. Включити підтвердження платежу - номер 7494.
5. Відключити підтвердження платежу - номер 7494.
6. Відключити голосове підтвердження платежів з QIWI Wallet в терміналі - номер 7494 текстом call off.
7. Включити голосове підтвердження платежів з QIWI Wallet в терміналі - номер 7494 текстом call on.

Тобто, можна відновити пароль і Pin-код, щоб отримати доступ до особистого кабінету з терміналу, пересилати гроші на мобільний телефон, поповнювати WM гаманець (правда, тільки рублевий), заблокувати свою карту QIWI Visa Plastic, і ще безліч корисних функцій.

Перевірити платежі на сайті можна на сторінці вашого гаманця в меню «Звіти». А в відео нижче ви можете подивитися всі більш докладно:

На сайті ця сторінка виглядає ось так:

На сайті ця сторінка виглядає ось так:

Якщо у вас є квитанція платіжного термінала, то вам потрібно буде заповнити поля форми перевірки. Якщо квитанції немає з якоїсь причини, то питання можна вирішити, звернувшись до служби підтримки.

Якщо квитанції немає з якоїсь причини, то питання можна вирішити, звернувшись до служби підтримки

Через систему QIWI можна оплачувати рахунки різними способами:

Спосіб перший. Готівкою за допомогою терміналу. Вибираючи, яким способом ви будете оплачувати послуги або товар, потрібно знайти потрібний рахунок, знайти адресу найближчого терміналу і в своєму особистому кабінеті (не забудьте ввести Pin-код) знайти цей рахунок. Далі просто вводите грошові знаки (паперові) в приймач купюр. Здача (якщо залишиться) стане в нагоді і для мобільного телефону. А краще подивіться навчальне відео про це:

Спосіб другий. Рахунок можна оплачувати віртуальними грошима прямо з QIWI-гаманця, з банківської карти, прив'язаною до вашого гаманця, або знову ж таки з вашого мобільного телефону. Як це правильно робити, ви побачите тут:

Спосіб третій. Соціальні мережі, такі популярні зараз Вконтакте , Однокласники, Facebook , Twitter, і т.д., теж дозволяють оплачувати всілякі рахунки. Крім того, в соцмережах можна купувати і соціальну валюту:

Можна встановити і декстопное додаток для QIWI. Для цього треба зайти на сторінку «Додатки» - «Всі програми», і скачайте то додаток, яке вам сподобається або те, яке вам потрібно.

Для цього треба зайти на сторінку «Додатки» - «Всі програми», і скачайте то додаток, яке вам сподобається або те, яке вам потрібно

Як поповнювати гаманець і знімати з нього гроші, як працювати з картою QIWI Visa Plastic і Card

Якщо ви вводите суму через платіжний термінал суму більше, ніж 500 рублів, то комісія з вас не знімається, тому QIWI гроші так популярні на пострадянському просторі.

Крім користуванню терміналами, є ще безліч альтернативних способів поповнення QIWI-гаманця. Звичайно ж, всіх цікавить спосіб поповнення або зняття грошей без комісії. Розглянемо докладніше - на сайті в своєму особистому кабінеті переходите на вкладку «Поповнити», вибирайте в лівому меню пункт «Всі способи поповнення», і в цьому списку, відзначте всі способи без комісії за введення:

Розглянемо докладніше - на сайті в своєму особистому кабінеті переходите на вкладку «Поповнити», вибирайте в лівому меню пункт «Всі способи поповнення», і в цьому списку, відзначте всі способи без комісії за введення:

Знімати гроші з рахунку можна теж різними способами, але без комісійного збору тут вам не обійтися. Виводити можна за допомогою миттєвих платежів, на банківський рахунок, або на платіжні пластикові картки. Подивіться навчальний відеоролик:

Повний список можна побачити в особистому кабінеті у вкладці «Вивести»

Є ще один, дуже зручний і швидкий спосіб виведення грошей - пластикова карта QIWI Visa Plastic. З цієї карти можна оплачувати свої покупки в інтернеті, в реальних магазинах, і що найголовніше - комісія за покупки не стягується. Тобто, ви таким оригінальним способом виводите свої гроші без комісійного збору. Але, якщо ви будете знімати гроші з карти готівкою за допомогою банкомату, то 2% комісії вам не уникнути. Взагалі, в разі зняття грошей все операції платні, навіть побачити баланс на екрані вам обійдеться в 9 повноцінних російських рублів.

Це цілком реальна і робоча пластикова карта, і оплата з цієї карти проходить скрізь, де приймається оплата Visa. Але тут вже (для кого як) можуть початися складності - вам потрібно буде вказувати свої паспортні дані.

Доставка поштою Росії обійдеться вам в 100 рублів, що можна вважати невеликою платою. Наприклад, на Україні доставка Новою поштою обходиться як мінімум 200 рублів (45 гривень). Рахунок вашої пластикової карти QIWI об'єднується з гаманцем в QIWI Wallet, тому, поповнюючи гаманець, ви автоматично поповнюєте і засоби на мапі. Це дуже зручно, тим більше, що зробити це можна з платіжного терміналу. При замовленні карти QIWI Visa Card ви відразу отримуєте SMS-повідомлення, в якому будуть вказані реквізити - повний номер і код безпеки:

Всі інші дані карти ви можете побачити на сайті. Кількість грошей на карті QIWI буде дорівнювати сумі грошей на вашому QIWI-гаманець, комісія за випуск карти і платежі за допомогою карти не знімається. Це приємний бонус, я думаю, сподобається всім. У чомусь схоже з Яндекс.Деньгами. Пластиковою карткою QIWI можна оплачувати будь-які товари у всіх інтернет-магазинах, що робить її користування реально приємним і зручним, до того ж можна купувати все і всюди.

Тепер підіб'ємо проміжні підсумки. Оформивши пластикову карту QIWI, ви отримаєте продукт, яким без комісії і без вказівки особистих даних зможете оплачувати що завгодно і де завгодно, а грошики можна покласти на рахунок без відсотків в платіжному терміналі поруч з будинком.

На випадок, якщо вам потрібно оплачувати більшу суму (а тут навряд чи обійдеться без Pay Pal або Google Checkout) існує варіант з віртуальної картою, яка так і називається - QIWI Visa Virtual. Оплачуючи товари або послуги з її допомогою, ви будете платити комісійні в 2.5%, але баланс цієї картки не прив'язується до балансу вашого QIWI гаманця. Тобто - скільки ви зобов'язані заплатити, стільки вам і потрібно перевести на неї грошей.

До системи Pay Pal можна прив'язати пластикову карту QIWI Visa Card. Для цього подивіться навчальне відео з докладною інструкцією:

Останній пункт в сьогоднішній статті - ще одна цікава можливість платіжної системи Visa QIWI Wallet - прийом платежів на своєму сайті за допомогою QIWI (якщо, звичайно, у вас є сайт). Це дуже зручно, тому що покупець послуги або товару на вашому сайті може оплатити його віртуальними грошима з гаманця, або з довколишнього (точніше, стоїть) терміналу, або ж, у найгіршому разі, з мобільного телефону, якщо покупка недорога. Система має готові скрипти для популярних CMS, як платних, так і безкоштовних, наприклад, той же WordPress .

Для того, щоб ви могли приймати віртуальні платежі на своєму сайті, потрібно зареєструватися в партнерській програмі тут . Оплата проводиться в двох варіантах. Вибирайте, який вам до душі:

1. Іменний гаманець - оплата буде надходити на гаманець з 1% комісійного збору. Щоб перевести в готівку ці гроші, ви можете наступні варіанти:

  • Anelik, Unistream і Contact. Комісійний збір - 2-2,5%.

  • На банківський рахунок в Російській Федерації. Комісійний збір від 0-2%, залежно від банку.

  • На карти Visa РФ в Росії ближньому зарубіжжі. Комісійний збір 2% плюс 20 рублів за РФ і 2% плюс 40 рублів в інші держави.

  • Webmoney (WMR) - комісійний збір 2%.

Якщо ви збираєтеся приймати платежі, то потрібно буде укласти договір. По ньому платежі транзитом будуть відправлятися на ваш розрахунковий рахунок. Комісійний збір не фіксований і встановлюється окремим пунктом в договорі після окремого обговорення.

Оцініть статтю за 5-бальною шкалою:


Сподобалася запис? Підпишіться на оновлення поштою:

Facebook

Більшість людей користуються саме цією розрахунковою системою - є купа терміналів, особливо в великих містах, є легка система виведення грошей, є карткова система - чому б і не користуватися?
Але це якщо ці люди часто тусуються в інтернеті - заробляють гроші і, відповідно, виводять їх?
Чому Visa?