Виставка жіночих прикрас з бісеру від Лариси Сумер

У Києві в Центрі української культури та мистецтв по вул

У Києві в Центрі української культури та мистецтв по вул. Хорива 19-В, з 20 по 21 червня 2014 пройде виставка жіночих прикрас з бісеру від Лариси Сумер

Прикраси з бісеру щорічно закохує в себе все більше жінок, надихають кожну дівчину на відчуття своєї краси і неповторності. Це цілком відчуває кожна жінка, яка має в своєму арсеналі бісерні прикраси, створені майстринею з м.Київ.

Київ

Ларисою Сумер. Вона належить до числа молодих українських майстрів, творчі пошуки яких знаходяться в сфері декоративно-прикладного мистецтва. Перший професійний досвід техніка - художника виробництва керамічних виробів вона отримала в Київському індустріальному технікумі, навчання в якому поєднувала з роботою в профільному Київському підприємстві «Фідер».

Перший професійний досвід техніка - художника виробництва керамічних виробів вона отримала в Київському індустріальному технікумі, навчання в якому поєднувала з роботою в профільному Київському підприємстві «Фідер»

Бажання досягти удосконалення та поглиблення знань привело її в Державну академію керівних кадрів культури і мистецтв, повний курс навчання в якій вона закінчила з відзнакою в 2008 році за спеціальністю «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво», кваліфікація мистецтвознавець-експерт, викладач мистецтвознавчих дисциплін.

Бажання досягти удосконалення та поглиблення знань привело її в Державну академію керівних кадрів культури і мистецтв, повний курс навчання в якій вона закінчила з відзнакою в 2008 році за спеціальністю «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво», кваліфікація мистецтвознавець-експерт, викладач мистецтвознавчих дисциплін

Її дипломна робота присвячена маловивчених творчості видатних майстрів декоративно-прикладного мистецтва В.М. Трегубової і М.С. Трегубова, які зіграли важливу роль у становленні стилістичних особливостей Коростенського фарфорового заводу (керівник-професор, художник-реставратор вищої категорії А.І. Мінжулін) була високо оцінена державної кваліфікаційною комісією. Однак надалі творча практика стала для Л.Сумер більш захоплюючою. Вона розкрила широкий простір польоту творчої фантазії і реалізації творчих задумів.

Вона розкрила широкий простір польоту творчої фантазії і реалізації творчих задумів

Її захопила робота з різними матеріалами, можливість експериментувати і стверджувати себе як творчу особистість. Знайомство з колекціями декоративно-прикладного мистецтва українських музеїв і приватних колекцій, роботами сучасних художників і майстрів, дозволили їй швидко освоїти різні техніки створення і декорування виробів бісером (Плетіння, вишивка), ручне в'язання з використанням різних пристосувань (гачок, спиці, «вилка»), валяння виробів з бавовни, робота з якими вимагає не тільки здібності та вміння, а й наполегливої ​​праці і ювелірної точності.

Знайомство з колекціями декоративно-прикладного мистецтва українських музеїв і приватних колекцій, роботами сучасних художників і майстрів, дозволили їй швидко освоїти різні техніки створення і декорування виробів   бісером   (Плетіння, вишивка), ручне в'язання з використанням різних пристосувань (гачок, спиці, «вилка»), валяння виробів з бавовни, робота з якими вимагає не тільки здібності та вміння, а й наполегливої ​​праці і ювелірної точності

Коло творчих пошуків автора досить широкий, але відчувається найбільша пристрасть до створення жіночих прикрас та доповнення до одягу. Переважають різні за формою, декору і колористичним рішенням пекторалі, намиста, кулони, браслети, невеликі жіночі сумочки, пояса, палантини, футляри для окулярів і мобільних телефонів, які спрямовані надати одязі риси неповторності і рукотворної краси.

Переважають різні за формою, декору і колористичним рішенням пекторалі, намиста, кулони, браслети, невеликі жіночі сумочки, пояса, палантини, футляри для окулярів і мобільних телефонів, які спрямовані надати одязі риси неповторності і рукотворної краси

Експериментаторський характер багатьох робіт цього плану зосереджений в незвичайному поєднанні в одному виробі декількох матеріалів і технік виконання, органічно доповнюючи один одного. Представлені на виставці роботи відображають розуміння автором краси і природних особливостей матеріалів які були використані, естетика форми, виразності декору, гармонії кольору.

Вона також свідчить про природну обдарованість, художній смак автора, її професійному зростанні, постійної тязі до досконалості і експериментів. Саме в цьому підході і полягає успіх сьогодення і майбутнього творчості автора.

Час роботи виставкового центру:

ПН. - Ср. - 10:00 - 19.00, Зб. - 10:00 - 18:00, Вс. - вихідний

Адреса Центру Української Культури та Мистецтв:

м. Контрактова площа

(Вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)

Схожі сторінки