Виставка для українських сімей, які вирішили навчати своїх дітей в Великобританії

Виставки

-> В Києві пройшла виставка британських шкіл-пансіонів 2011

Холодні лютневі вихідні 19-20 лютого 2011 року стали особливо гарячими для тих українських сімей, які вирішили навчати своїх дітей в Великобританії.
В Україні інтерес до британського академічної освіти зростає з кожним днем. В цьому році ми в «Бізнес-Лінке» отримали більше 500 заявок на участь у виставці. На жаль, поки що формат заходу не дозволяє вмістити всіх бажаючих. Але ті 260 сімей, яким вдалося взяти в ньому участь, безсумнівно, отримали заряд позитиву і максимум корисної інформації. Цей лютневий вікенд назавжди змінить подальше життя багатьох з них.


трохи статистики
Британських шкіл - учасниць виставки: 31.
Британських представників, які працюють на виставці: 36 осіб.
Відвідувачів: 620 осіб, 261 сім'я.
Кількість семінарів в рамках виставки: 10.
Кількість слухачів на семінарах: від 40 до 85.
Як це було…

Британці в Києві

Ось уже шостий рік поспіль під час коротких англійських канікул (half-term) директора і представники британських шкіл-пансіонів приїжджають до Києва, на виставку «Бізнес-Лінка», щоб зустрітися з українськими сім'ями. У 2011 р нас відвідали представники самих різних навчальних закладів. Наприклад, однією з шкіл скоро виповниться 500 років, вона була створена указом Генріха VIII на базі одного з монастирів домініканського ордена. Інша з XVIII в. підтримує квакерскіе традиції, виховуючи в учнях толерантність і милосердя. Третя пишається своєю молодістю, обладнанням хай-тек і новаторством викладачів. Різні школи і різні люди. Різні філософські доктрини і підходи до навчання. Саме приватне живе спілкування з цими людьми і дозволяє батькам відчути «правильну» для своєї дитини школу і прийняти остаточне рішення.
Серед шкіл були Abbots Bromley, Ackworth School, Berkhamsted School, Blundell's School, Bromsgrove School, CATS College, Christ College, Ellesmere College, Friend's School, John Leggott College, Kingham Hill, Lucton School, LVS Ascot, Malvern St James, St Edmund's College , Stonyhurst College, Wellington School, Millfield School та інші.

Дивіться повний список учасників виставки

Зустрічі і співбесіди

Дівчатка і хлопчики, братики і сестрички, тата і мами, бабусі і дідусі, гувернери і особисті вчителя. Як завжди, було надзвичайно приємно бачити чудові сім'ї з усіх куточків України. Кожен член сім'ї міг прояснити найбільш важливі для себе моменти. Папи найчастіше цікавилися фінансовими і юридичними аспектами, а також рейтингами шкіл і окремих програм. Мам більше хвилювали питання побуту, медобслуговування, емоційної атмосфери в школі. Хлопці питали про видах спорту і гуртках, про форму, про учнів з інших країн, про правила поведінки, про те, як часто вони зможуть зв'язуватися з батьками і приїжджати додому.

Презентації шкіл і семінари

Як правило, при виборі школи кожній родині доводиться освоювати безліч нової інформації. Адже дітям доведеться не просто самостійно жити в іншій країні, але і вчитися в рамках абсолютно іншої системи освіти. Що таке IB і A-level? Чим відрізняється міжнародний коледж від класичної католицької школи-пансіону? Чи обов'язково відвідування церкви і як саме старшокласники готуються до вступу в університети? Дати відповіді на ці та багато-багато інших питань і були покликані семінари та презентації, які протягом двох днів виставки нон-стоп проводили представники шкіл.

Презентації українських хлопців, які навчаються в даний час у Великобританії

Традиційно на нашу виставку з'їжджаються хлопці, які вже навчаються у Великобританії. Хтось навчається всього другий триместр, а у деяких вже і кілька років за плечима. Їх виступи завжди привертають величезний інтерес, і в семінарських аудиторіях не залишається жодного вільного місця. «Скучаете ви за батьками? Чи розумієте ви вчителів на уроках? Як вас карають? Хто змушує робити домашні завдання? », - цікавляться дорослі. «Справді можна управляти справжнім вертольотом? Ти прямо в школі записала на диск свою пісню? І чи правда, що там не можна користуватися шпаргалками? », - запитують діти.
Британська освіта набагато сильніший за український. Чому? Тому що я все пам'ятаю, що мені розповідають і показують на уроках. Олег (16 років), Rydal Penrhos School.
Наш учитель математики співає формули. Він упевнений, що так ми краще їх запам'ятаємо. Якщо серйозно, то це свідчить про відкритість в спілкуванні між учителем і учнем. Катерина (16 років), Bromsgrove School.
В Англії бути розумним - це модно, а отримати погану оцінку - це соромно. Карина (14 років), Kingham Hill School.
Я починала з літніх канікулярних програм. Зараз навчаюся в британській школі і готуюся до вступу до вузу. Олександра (16 років), Abbots Bromley School for Girls.
Я не вважаю, що «втрачаю» 1 - 1,5 року. По-перше, в англійському університеті навчаються за часом менше, по-друге, те, що я вивчаю зараз, неодмінно буду продовжувати і в вузі. Це взаємопов'язано. Денис (18 років), Culford School.

Тести та іспити

Наша лютнева виставка для багатьох українських школярів стає, крім усього іншого, і серйозним випробуванням. Адже їм тут не тільки доводиться проходити свою першу в житті співбесіду англійською мовою, не тільки тиснути руку дорослому - справжньому англійської директору, при цьому відповідати на несподівані питання і триматися з гідністю, а й здавати справжні іспити і писати тести. І які б результати ні показали тести, цей часто перший в їх житті і такий хвилюючий досвід «дорослого» міжкультурної взаємодії викликає у хлопців повний захват і запам'ятовується на все життя.

професійні консультації

Команда професійних консультантів «Бізнес-Лінка» протягом всієї виставки надавала відвідувачам максимальне інформаційне сприяння. Маючи за плечима 14 років досвіду роботи зі школами-пансіонатами, а також досвіду організації поїздок і відкриття довгострокових навчальних віз, ми завжди раді підказати потрібний алгоритм і відповісти на будь-яке питання.

Почесні гості та партнери

Виставку традиційно підтримують Посольство Великобританії в Україні та Британська Рада в Україні. Ось і в цьому році на церемонії відкриття були присутні Ніл Калленз, глава комерційного відділу британського посольства, і директор навчальних програм Британської Ради Джон Глендіннінг.

Нагородження блогерів

Ось уже цілий рік ми працюємо над тим, щоб ви могли завжди і з перших рук - в нашому блозі www.blog.edukation.com.ua - отримувати інформацію про навчання в Великобританії, в тому числі і про школах-пансіонах. Дякуємо всім, хто знаходить час, щоб поділитися своїм досвідом. В рамках виставки британських шкіл-пансіонів відбулася і церемонія нагородження переможців конкурсу на кращого блогера. переможцями стали Наталя Вархачева , Діна Лях і Вікторія Барановська .

Серію репортажів про конкурс і наших переможців читайте в нашому блозі

Спеціальні пропозиції для українців

Ми продовжуємо нашу багаторічну роботу над тим, щоб зробити навчання в британських школах-пансіонах більш доступним для українських сімей. В цьому році нам вдалося домовитися з партнерськими школами про спеціальні умови навчання, які передбачають суттєві знижки для талановитих дітей, - від 5 до 100% від шкіл Kingham Hill, Adcote, Abbots Bromley і LVS Ascot.

Англійський клуб «Бізнес-Лінка»

До виставки британських шкіл-пансіонів було приурочено і відкриття «Англійського клубу" Бізнес-Лінка "». Члени клубу - клієнти «Бізнес-Лінка», сім'ї, вже навчальні своїх дітей в британських школах-пансіонах, коледжах або університетах. Це більше 150 заможних українських сімей.
Серед них - власники бізнесів, представники топ-менеджменту великих компаній, держчиновники, а також члени їх сімей. Це люди, що представляють еліту сучасного українського суспільства, відповідально відносяться до питань освіти і виховання власних дітей, а також нового покоління країни в цілому.
Клуб покликаний об'єднати людей зі схожими завданнями і проблемами і стати майданчиком для їх зустрічей і спілкування. Перше засідання клубу пройшло 17 лютого в резиденції Посла Великобританії. На ньому обговорювалися питання подальшої роботи клубу та можливості участі в благодійних освітніх проектах.

ФОТОЗВІТ 2011

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Також читайте деякі статті з нашого каталогу

Історії з перших рук в нашому блозі:

Історії з перших рук на нашому сайті:

  • Анна Вашуркіна, 12 років, Millfield
  • Максим, 14 років, Malvern College
  • Олена Костадінова, мама Василя, 15 років, Scarborough College
  • Анна Бартків, 18 років, Lancing College
  • Олена Головіна, 18 років, Lancing College
  • Рустам і Тетяна Асадовим, батьки Саміра Асадова, 19 років, Hurtwood House
Що таке IB і A-level?
Чим відрізняється міжнародний коледж від класичної католицької школи-пансіону?
Чи обов'язково відвідування церкви і як саме старшокласники готуються до вступу в університети?
«Скучаете ви за батьками?
Чи розумієте ви вчителів на уроках?
Як вас карають?
Хто змушує робити домашні завдання?
«Справді можна управляти справжнім вертольотом?
Ти прямо в школі записала на диск свою пісню?
І чи правда, що там не можна користуватися шпаргалками?