- біографія У 90-е фраза «Кролики не тільки цінне хутро» стала крилатою. Належить вона учаснику колоритного...
- Гумор і творчість
- Особисте життя
- Володимир Данилець зараз
біографія
У 90-е фраза «Кролики не тільки цінне хутро» стала крилатою. Належить вона учаснику колоритного дуету, заснованого в 1987 році. Мініатюра отримала настільки широку популярність, що беззмінний учасник дуету Володимир Данилець і сьогодні у глядачів асоціюється з образом Івана Опанасович з колгоспу «Помста Ілліча».
Дитинство і юність
Володимир Данилець родом з Чернігівської області. Батько майбутнього артиста працював учителем. Мати працювала в соцзабезі. У родині панували взаєморозуміння, любов. Володимир стверджує, що старт, який дозволив йому зробити успішну кар'єру, він отримав в дитинстві. Батьки прищепили дітям працьовитість, цілеспрямованість та інші якості, необхідні в будь-якій професії.
Артист Володимир Данилець
У Володимира є старша сестра. Вона й порадила братові надходити після школи в естрадно-циркове училище. На сцену Володимир вийшов вперше в сім років. Хлопчик виконав пісню, при цьому не зазнав страху і не розгубився.
Оскільки дебют виявився вдалим, Володимира і надалі запрошували на концерти регіонального рівня. З дитинства артист грає на кількох інструментах. Будучи школярем, він прославився в рідному селі своїм соло на барабані.
Володимир Данилець
В естрадно-циркове училище Володимир вступив з другої спроби. Після закінчення школи рік пропрацював муляром. На другому курсі студенти здавали іспит з вокалу. Володимир так розгубився, що комісія визнала його непридатним для естради. Після іспиту до нього підійшов викладач, порадив відмовитися від артистичної кар'єри і повернутися на будівництво.
Хоча робота на будівництві гарантувала стабільну зарплату і можливість отримання квартири в Києві, Володимир не відмовився від мрії і не пішов в муляри. Студент продовжував багато і наполегливо працювати. Непогані результати демонстрував на уроках акторської майстерності.
Володимир Моїсеєнко та Володимир Данилець
Викладач зі сценічної майстерності, дізнавшись про можливе виключення Данильця, підтримав його. Однак зазначив, що зробити успішну кар'єру Володимиру вдасться тільки в розмовному жанрі. Завдяки наполегливості, здібностям та підтримці педагога, який займався іноді з Володимиром по вісім годин на день, училище вдалося успішно закінчити.
Знаменитий дует склався після спроб побудувати сольну кар'єру. Не можна сказати, що вони виявилися невдалими. Біографія Данильця включає участь і в республіканських, і у всесоюзних конкурсах. Але слава і любов глядачів до гумориста прийшла в складі дуету «Кролики». З Володимиром Моісеєнко артист знаком ще зі студентських часів.
Гумор і творчість
Одного разу, до створення мініатюри «Кролики», під час конкурсу до молодому артисту підійшов адміністратор і запропонував скоротити виступ. Данилець не погодився. Замість п'яти хвилин пробув на сцені п'ятнадцять. Це був номер «Весілля», що включав танці і пісні, написані Данильцем. Мініатюра мала приголомшливий успіх. Артиста двічі викликали на біс. З тих пір гуморист дав собі слово: ніколи не відступати від наміченого плану.
Володимир Данилець і Володимир Моїсеєнко
У 1987 році Данилець вперше вийшов на сцену в тандемі з Моісеєнко. Через чотири роки артисти познайомилися з Євгеном Перебийносом. У репертуарі дуету з'явилася мініатюра, складена Володимиром Перцовим колись для інших артистів.
Це невелика сценка за участю двох персонажів: простакуватого і нехитрого голови колгоспу і запального журналіста. Зміст мініатюри нехитре. Однак іскрометний гумор, артистичність Данильця і Моісеєнко принесли номеру неймовірний успіх у глядача.
За артистами закріпилося прізвисько «Кролики», від якого вони спершу намагалися позбутися. Потім змирилися і назвали дует на честь популярного номера. Протягом 15 років Данилець і Мойсеєнко вимовляли на сцені один і той же діалог, який глядачі знали вже напам'ять.
У 2006 році «Кролики» вирішили зробити перерву. Протягом шести років не демонстрували сценку, що стала класикою естрадного мистецтва. У 2012 році на концерті, присвяченому 25-річному ювілею дуету, знову постали перед глядачами в старих, але аж ніяк не забутих образах.
Володимир Данилець і Володимир Моїсеєнко на сцені
За 30 років Данилець отримав в подарунок незліченну кількість кроликів: живих і плюшевих. Останніх приносив додому дітям. Живих Данилець віддавав в хороші руки. При всій користь і як дієтичного м'яса милих тваринок артист ніколи не віддавав на забій.
Успіх дуету - в комічному зовнішньому контрасті артистів: високий і стрункий Моїсеєнко (зріст 195 см) і чарівний, повненький, але при цьому рухливий і пластичний Данилець. Останньому, з огляду на зростання і ваги, доводилося грати жінок.
Володимир Данилець в жіночому образі
Сценка на індійські мотиви полюбилася глядачам в 90-е. Але роки пройшли, запити публіки змінилися. Сьогодні шанувальників індійського кіно куди менше. Артистам доводиться підлаштовуватися під реалії часу. Зараз в репертуарі «Кроликів» понад 300 номерів.
Володимир Данилець виступає на російському телебаченні, бере участь в проектах Євгенія Петросяна . Артист грає на гітарі, записав кілька своїх пісень, іноді знімається в кіно. Данилець часто їздить на гастролі, але в інтерв'ю одного разу зізнався, що комфортно відчуває себе тільки вдома, в Києві. Данильця і Моісеєнко пов'язує сорокарічна дружба. На спільній сторінці в «Інстаграме» гумористи розміщують фото, зроблені і на концертах, і в неробочий час.
Особисте життя
З дружиною Людмилою артист познайомився в кінці 70-х. У 1980 році народилася дочка Лілія. Через 12 років - Ангеліна. Молодша дочка Данильця пішла по стопах батька: закінчила естрадно-циркове училище. Ангеліна працює в розмовному жанрі, знялася в серіалі.
Володимир Данилець і його дружина Людмила
Згідно визнанням артиста, його особисте життя склалося так само вдало, як і професійна. Відносини в родині будуються на основі взаєморозуміння. З дочками телефонує щодня. У Володимира Данильця є онук.
Володимир Данилець зараз
В кінці 2017 року «Кролики» приїжджали на гастролі в Росію. Концертні зали були переповнені. Так, в касі міста Павловська продано трохи більше двохсот квитків. Прийшли в основному глядачі старшого покоління.
На питання журналістів про те, надали чи вплив події на Україні на його творчість, Данилець відповів лаконічно:
«Труднощі є, але про це говорити не буду».
Участь Данильця в російських телевізійних проектах викликало обурення українських активістів. Крім того, в «Однокласниках» заблокували сторінку дружини артиста: Людмила Данилець робила репост записів прихильників ДНР.
проекти
- 1987 - підстава дуету «Кролики»
- 1994 - «Аншлаг»
- 2006 - «Єралаш»
- 2007 - «Королівство кривих дзеркал»
- 2007 - «Криве дзеркало»
- 2009 - «Найсмішніше, ніж кролики»
- 2010 - «Морозко»
- 2011 - «Нові пригоди Аладдіна»
- 2012 - «Червона шапочка»
- 2013 - «Три богатирі»