Вузи Москви: МГК



8 (495) 540-56-76

Години роботи:
з 06:00 до 22:00



«Ваш репетитор» рекомендує:

Лангер
Світлана Вікторівна логопед Освіта: МДГУ ім. М.А. Шолохова, дефектологічний факультет, спеціальність ...

Іванченко
Юлія Олександрівна репетитор з літератури, російської мови Освіта: 1989 - Пензенський державний ...

Амосов
Борис Авенірович математика, фізика, вища математика, математичний аналіз Кандидат фізико-математичних наук (1987 ...

Ведяніна
Ірина Юліївна репетитор з англійської мови Учитель вищої кваліфікаційної категорії (2013 г.). Освіта: Московський ...

Приходько
Наталія Володимирівна репетитор з хімії, біології Освіта: МГОУ, біолого-хімічний факультет, кваліфікація - вчитель ...

Постнова
Марина Вікторівна репетитор з російської мови Освіта: 1991 - МГУКИ (Московський державний інститут культури), ...

Долгальова
Алла Вікторівна репетитор з літератури, російської мови Освіта: Ростовський державний університет, ...

Міголатьева
Ірина Володимирівна репетитор з англійської мови Освіта: РУДН, філологічний факультет, спеціальність - філолог, викладач ...





Московська державна консерваторія ім. П.І. Чайковського (МГК)
Московська державна консерваторія імені П.І. Чайковського - це так званий «головний» музичний вуз Росії, а також один з провідних музичних вузів світу. Вступити сюди мріють багато музикантів: інструменталісти, диригенти, теоретики і вокалісти. Ідея створення МГК належить відомому композитору Н.Г. Рубінштейну, який з моменту заснування вузу в 1866 р був першим директором цього музичного навчального закладу. З 1917 р навчання стало безкоштовним. У наш час в консерваторії вчиться і стажується близько 1100 осіб, в тому числі іноземні студенти.
Вступити в МГК непросто, тому що вимоги досить високі. Абітурієнти повинні мати середню професійну музичну освіту (музичне училище, музичний коледж, середня спеціальна музична школа), але також спробувати свої сили можуть і випускники загальноосвітніх шкіл, що мають музичну підготовку в обсязі середньої професійної освіти.
Вступні іспити наступні: російську мову (письмово) і література (усно). На вибір - абітурієнт може замість зазначених вступних іспитів надати результати ЄДІ з даних предметів. Прохідний бал з даних дисциплін невисокий, але при незадовільній здачі іспитів, навіть якщо абітурієнт - блискучий музикант, вступити в МГК не вийде. Випускники середніх професійних музичних закладів та спеціальних музичних шкіл, які мають диплом «з відзнакою» або медаль, звільнені від здачі іспитів з російської мови та літератури.
Крім профільних іспитів абітурієнти проходять творчі випробування зі спеціальності, серед яких: виконавська майстерність, гармонія і сольфеджіо, колоквіум (сюди також входить перевірка знання музичної літератури в обсязі програми муз. Училища), володіння музичним інструментом (незалежно від факультету), ЕТМ (при надходженні на вокальний факультет) або теорія музики (для теоретиків). Для вступників на композиторський факультет обов'язково виконання власних творів, на диригентський факультет - диригування. Одні з досить нових напрямків - «Менеджмент музичного мистецтва» і «Музична журналістика», де серед вступних випробувань додатково потрібно захистити реферат на професійну тему і пройти іспит з іноземної мови у вигляді бесіди на музичні теми.
Творчі вступні випробування на спеціальність «Сольний спів» проводяться в два тури. Щоб отримати допуск до першого туру, для абітурієнтів проводиться обов'язкове прослуховування. У два тури також проходять творчі випробування на диригентський факультет (хорове диригування).
Переваги при вступі до Московську державну консерваторію мають лауреати «Всеросійського конкурсу з теорії та історії музики та композиції імені Ю.М. Холопова », які отримують додатковий бал до загальної кількості балів на вступних іспитах. Поза конкурсом до вузу можуть надійти громадяни деяких пільгових категорій, передбачених законодавством РФ (діти-сироти, діти-інваліди та ін.), Які успішно склали вступні іспити.
Абітурієнтам дозволяється відвідувати читальний зал МГК, але нотним матеріалом вступники не забезпечуються.
На підготовчому відділенні вокального факультету функціонують платні курси (тривалість навчання - 2 роки). Пройти навчання пропонується тим абітурієнтам, які не пройшли за конкурсом внаслідок недостатньої професійної підготовки, але мають відмінну «базою» для співу.
Також в МГК проводяться підготовчі курси для вступу на будь-який з факультетів. Приймаються особи з середньою спеціальною освітою, а також учні старших курсів середніх спеціальних навчальних закладів відповідного профілю. Можна пройти «річний курс» (5 жовтня - 30 червня) або «інтенсивний курс» (12 березня - 30 червня). Навчання платне.
Для надійшли в Московську консерваторію іногородніх студентів надаються місця в гуртожитку. У абітурієнтів на час проходження вступних іспитів є можливість проживання в гуртожитку (кількість місць обмежена).
Військової кафедри у ВНЗ немає.
Московська консерваторія в своєму розпорядженні кілька чудовими залами, серед яких: Великий зал, Малий зал, Рахманіновський зал, Конференц-зал, Концертний зал ім. М.Я. Мясковського, Овальний і виставковий зали в музеї ім. Н.Г. Рубінштейна. При МГК існує Центральна музична школа та Академічний музичний коледж. На базі МГК створені: Концертний симфонічний оркестр, Оперний театр, Оперна майстерня, Камерний оркестр та інші колективи.
У Московській державній консерваторії працювали багато видатних музикантів, серед яких можна назвати великих композиторів: П.І. Чайковського, С. І. Танєєва, М.М. Іпполітова-Іванова, В.Я. Шебалина, А.В. Свєшнікова і багатьох інших. В даний час в викладацький склад МГК входять «зірки» музичної культури нашого часу, такі як З.Л. Соткилава, А.С. Вирішили, Г.А. Писаренко, В.І. П'явко і т.д.
Після закінчення МГК випускникам додатково присвоюється кваліфікація викладача. Випускники Московської державної консерваторії дуже затребувані, адже це справжні таланти, зуміли не тільки витримати величезний конкурс серед гідних конкурентів, але і вчилися у відомих педагогів.
Офіційний сайт МГК: www.mosconsv.ru .