Work and Travel USA - Освіта - Тури :: Туристична компанія «Місячне сяйво»

ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ!

ОСОБИСТА ЗУСТРІЧ З АМЕРИКАНСЬКИМ РОБОТОДАВЦЕМ в грудні 2015!

Для участі в ярмарку вакансій необхідно зареєструватися в програмі Work & Travel до 31 жовтня 2015! У грудні відбудеться відбір учасників на вакансії lifeguard (рятівник біля басейну) за участю американського роботодавця в Києві! Ви зможете особисто поспілкуватися з роботодавцем, послухати презентацію компанії і пройти співбесіду на вакансію lifeguard! Lifeguard - це рятівник біля басейну, яких ви багато разів могли бачити в американських фільмах :) В обов'язки входить спостерігати за відпочиваючими і переконатися, щоб все було в порядку. Студенти дуже люблять працювати рятувальниками, тому що робота не важка, добре оплачується і можна добре засмагнути :) Ми пропонуємо вакансії рятувальників поблизу Вашингтона - столиці США.

Про програму
Напевно ти вже не раз чув про програму Work & Travel. Можливо навіть їздив сам або їздив хтось із твоїх друзів.
Ти зможеш своїми очима побачити Нью Йорк, позасмагати на пляжах Майамі або погуляти по Голлівудських пагорбах, а так само окупити програму!
А ще це друзі з різних країн, які залишаться на все життя, відчуття свободи і незалежності, можливість перевірити, на що ти здатний і можливо шанс, який випадає раз в житті!
Якщо все це хоч трохи зачепило твою душу - значить ця програма для тебе! :)

Для кого?
Для студентів 1-3 курсів, які володіють англійською і спраглих яскравих вражень!

Наші вакансії
Але найпопулярніші звичайно ж роботи в туристичних місцях і на курортах. Наші студенти працюють в кафе, ресторанах, парках атракціонів, готелях, магазинах. Дуже багато пропозицій на березі океану, поблизу Нью-Йорка, Вашингтона, Бостона і т. Д. Або ж в центральній Америці для любителів гарної природи і «справжньої» Америки.

WORK & TRAVEL USA WORK & TRAVEL USA


Що таке Work and Travel USA?

Work and travel USA (Ворк енд Тревел США) - це програма для студентів на період літніх канікул. Під час програми ти зможеш помандрувати по США, завести нових друзів з усього світу, побачити Америку "зсередини". Під час програми студенти працюють на американських роботодавців бік-о-пліч з такими ж студентами з інших країн і американцями. Найчастіше учасники Work and Travel працюють продавцями, касирами, офіціантами і т.д., тобто на роботах, для виконання яких не потрібні спеціальні знання, а досить лише володіння розмовною англійською. У нас дуже багато вакансій в туристичних і курортних штатах, так що роботу часто вдається поєднати і з відпочинком, купанням в океані і т.д.

Програма складається з двох частин, "Work" і "Travel" відповідно. 3-4 місяці студенти працюють, а так само мають 30 днів на подорожі на початку або вкінці програми. Найчастіше студентам вдається зібрати певну суму грошей, яку вони вкінці витрачають на поїздки по цікавих місцях: наприклад можна відвідати Нью-Йорк, Вашингтон, Ніагарський Водоспад і інші чудові місця. Так само в більшості слечае вдається окупити вартість програми, витрачених в Україні.

Ти можеш взяти участь, якщо ти студент стаціонару ВНЗ, вчишся на 1-3 курсі і володієш англійською. Участь можуть брати як студенти-українці, так і студенти-іноземці, які навчаються в українських ВУЗах або ж українці, які навчаються у ВНЗ за кордоном. Ти можеш поїхати на програму з компанією своїх друзів, дуже часто можна потрапити до одного роботодавця або ж як мінімум в одне місто.

Програма Work and Travel спеціально розроблена Держдепартаментом США, щоб знайомити молодих людей з американською культурою, життям, економічною системою та просто показати красу Америки. Для більшості учасників ця програма стає найяскравішим враженням студентського життя! Хлопці стають більш самостійними, відповідальними, вдосконалюють англійську! Приблизно через місяць перебування в Штатах багато хто починає навіть думати по-англійська і набувають правильний акцент. Це дуже позитивно позначається на подальшому житті і кар'єрі. Після програми Work and Travel тебе набагато легше візьмуть на роботу в багато престижні українські та іноземні компанії. Цілком можливо, що це влітку стане кращим в твоєму житті! :)


Хто може брати участь?

Ти можеш брати участь в програмі Work and Travel якщо:
- тобі від 18 до 25 років включно;
- ти вчишся на денному відділенні ВНЗ;
- володієш англійською на розмовному рівні і вище.

Так само в програмі можуть брати участь студенти-іноземці, які навчаються в українських ВУЗах і українці, які навчаються у ВНЗ за кордоном.
Студенти 4-го курсу, які здобувають другу вищу освіту і т.д. формально брати участь в програмі можуть, однак з досвіду останніх років вони мають підвищений ризик відмови у візі, а так же саме тому багато роботодавців неохоче беруть їх на роботу.

У програмі Work and Travel не можуть брати участь:
- студенти-заочники;
- студенти коледжів, технікумів та інших навчальних закладів, які не є вищими.


Документи і форми

Для участі в програмі тобі знадобляться такі документи:
- заповнена анкета на участь у програмі, заповнити тут;
- 2 фото розміру 5х5 без посмішки (70-80% обличчя, тільки білий фон, вуха і обличчя повинні бути відкриті);
- копія закордонного паспорта;
- копії попередніх віз в США, якщо є;
- одна довідка з університету в оригіналі. Довідка повинна підтверджувати, що ти являетешься студентом стаціонару даного ВНЗ;
- довідку з університету потрібно самостійно перевести на англійську мову, зробити ідентичною до довідки в укр. варіанті, але без печаток і підписів і потрібно скинути нам в форматі Word;
- копія студентського квитка;
- копія залікової книжки;
- резюме англійською мовою у форматі Word з фото (фото обов'язково з посмішкою);
- копія всіх сторінок твого українського паспорта, де є відмітки.


порядок оформлення

Процес оформлення на Work and Travel виглядає приблизно так:

1. Перший крок для оформлення в програму, це співбесіду з менеджером для перевірки англійської мови. У програму приймаються тільки студенти з середнім і вище рівнем англійської. Почати оформлення можна в середньому з вересня по січень.

2. Наступний етап - оплата першого внеску і подача документів. Після цього ми беремо тебе в програму і ми починаємо активно займатися твоєю участю.

3. Приблизно в жовтні відкривається ярамрка вакансій, де ти зможеш вибрати собі роботу. Важливо вибрати вакансію швидше, тому що завдяки цьому ти раніше зможеш піти в посольство.
Більшість роботодавців швидше за все захочуть провести з тобою співбесіду по скайпу.

4. У грудні-лютому потрібно буде сплатити основну вартість програми і залишилися платежі.

5. З лютого по травень студентам призначається співбесіду в посольстві США. Співбесіди як правило проходять в групі з іншими студентами. Співбесіда в посольстві - найважливіший момент в оформленні, так як саме від цього залежить поїдеш ти в підсумку в США. Важливо не спізнюватися, бути позитивно налаштованим і слушаті рад менеджера, який супроводжує твою групу в посольство.

6. Після проходження посольства студенти купують квитки. Більшість авіакомпаній пропонує спеціальні знижки для студентів Work and Travel. Авіаквитки обов'язково потрібно купувати в обидва кінці.

7. У травні-червні студенти вилітають в Америку. Дата вильоту залежить від того, коли у тебе закінчується сесія. Цю дату важливо знати заздалегідь, так як вона вказується роботодавцю коли він видає тобі Job Offer. Спізнюватися не можна, тому що тоді роботодавець має право тебе не дочекатися і взяти на роботу іншу людину, і тоді спонсор може анулювати тобі візу.

8. Програма закінчується у вересні і всі студенти повинні повернутися додому до початку занять в університеті.
Трохи про візу J1

Віза J-1 - віза культурного обміну:

Всі учасники програми Work and Travel USA отримують візу J-1. Це віза культурного обміну, а не робоча віза! Так, робота є частиною програми і студентам платять зарплату. Але мета програми - не заробіток грошей, а можливість за допомогою роботи краще пізнати американське суспільство, економічну систему, поліпшити мову спілкуючись з роботодавцем і колегами.
Більшість студентів не можуть собі дозволити туристичну поїздку в США і саме завдяки зарплати учасники можуть утримувати себе в Америці і подорожувати. Важливо знати, що ти не можеш просто так піти від свого роботодавця або поміняти його. Для цього тобі обов'язково потрібно отримати дозвіл спонсора програми (приймаючої організації в США). Як правило спонсор такий дозвіл не дає, якщо тільки у тебе немає серйозних причин для зміни роботи. Ти приїхав на програму завдяки своєму роботодавцю і тому несеш обязательсва перед ним.

Всі учасники програм обміну і власники візи J-1 занесені в систему SEVIS (Student Exchange Visitor Information System). Це база даних, яку видно спонсорам (організаторам програми), посольству, митній службі, поліції і т.д. У цій системі видно де під час програми живе і працює студент, чи немає у нього якихось проблем чи порушень. Дані в цій системі залишаються на все життя.

Важливим документом, крім візи J-1, є так само форма DS-2019. Вона видається учаснику разом з візою і дає дозвіл на роботу за програмою. Ця форма дуже важлива, без неї на кордоні не пустять в США, навіть якщо є віза.

Важливим правилом, що належать до візі J-1 є те, що її не можна продовжити або переоформити не виїхала з Америки. За правилами програми учасник обов'язково повинен повернутися додому в кінці програми. Якщо ти хочеш повернутися в Америку (наприклад вчитися в університеті, приїхати як турист, одружитися і т.д., тобі потрібно повернутися в Україну і звернутися по інший тип візи.

Твоє дотримання правил програми - це хороший чинник, який характеризує тебе, так що другу візу в США тобі отримати буде набагато легше.

▼ ПРОГРАМА WORK & TRAVEL
▼ ДИСТАНЦИОННАЯ РЕЄСТРАЦІЯ
▼ ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ
▼ СТРАХОВКА ЗА ПРОГРАМОЮ
▼ ІНТЕРВ'Ю В ПОСОЛЬСТВІ
▼ РОБОТА І ВАКАНСІЇ
▼ УРА, Я В АМЕРИЦІ!
▼ ПОВЕРНЕННЯ ПОДАТКІВ

Для кого?
Хто може брати участь?