Young and beautiful. Чому я люблю красу

Дівчата люблять красивих хлопчиків, хлопчики люблять красивих дівчаток. Ну, так уже повелося у нас. Якщо у тебе стара "копійка", як би ти її не відтюнінгував, свіженький білосніжний "Соляріс" буде виглядати привабливіше. Та ні, друзі, я сайтом не помилився. Я до того, що баскетбол ми всі любимо за красу в кожній деталі.

Думка написати цей пост виникла ще в США під час чудесного туру АСБ по Університету Массачусетсу. Ясна річ, що NCAA це ціла історія, прекрасний менеджмент, інфраструктура. В NCAA у команд шикарні логотипи-бренди, які використовуються в стратегіях просування. У UMass ось дуже приваблива "обгортка".

У моєму університеті НДУ "БелГУ", звичайно, у свій час була фірмова продукція, яку нас навіть змушували купувати. Але робити цього не хотілося з двох причин. "А" - вона була негарна, футболку навіть вдома одягати чомусь не хотілося. "Б" - вона коштувала приблизно стільки ж, скільки фірмова річ в магазині. У UMаss я бачив фірмовий магазинчик з великим асортиментом продукції як університету, так і баскетбольної команди. Ну, це ж геніально, друзі. Спортивна команда може стати брендом університету, а значить, повинна їм стати. І навпаки.

Це я все до чого? Інтересу до Баскет у нас в Бєлгороді так само багато, як золотих медалей у збірної Ямайки на Олімпійських іграх в Сочі. У минулому році спортивний зал Світлана Хоркіна забивався лише один раз на дербі НДУ "БелГУ" і БГТУ, глядачів було чоловік 200, напевно. Цього року БГТУ представялет область у Вищому дивізіоні "Черноземье", так що свою команду за рік ми бачили рівно один раз. Прям хочеться вставити цитату з "Духлесс": "Я хочу щоб в цій країні все було, як-то нормально, щоб" Спартак "з" Зенітом "як" Інтер "з" Міланом "грали". Ось і всім нам хочеться, щоб АСБ була нашою NCAA. Ну, не так? Часто гравці "Спартака" кажуть, що вони рубаються за "ромб". У нас в команді БГТУ навіть цього "ромба" не було.

Я плавно веду до того, що логотип у баскетбольного клубу - це круто, це красиво, сексуально і ідентично. У цьому сезоні ігор у нас в дивізіоні не так багато, тому я і ще парочка моїх знайомих ентузіастів хотіли зробити "Технологу" свій фірмовий стиль і красиву форму, яка підходить під регламент. Важливо розуміти, ми не вчимося в "Технологія", не працюємо і в принципі відношення до БГТУ я маю таке ж, як російська школа шорт-треку до бронзи Віктора Ана. Іншими словами, нас ніхто не просив цим займатися.

Для того щоб зробити форму команді, потрібно знайти джерела фінансування. Я ще будучи працівником головного офісу АСБ дотримувався думки, що команди можуть знаходити собі невеликих спонсорів, тому в вуз я звертатися не став і почав пошук компанії, яка інвестувала б свої кошти у виготовлення форми. Пошук "технічного партнера" ​​не так складний. По-перше, торішній PR "Технолога" зробив свою справу, баскетбольну команду в місті знають, знають і про чемпіонат АСБ. По-друге, реклама на формі команди за вартість місячного розміщення на білборді в регіоні - хід привабливий. Спонсора ми навіть вибирали, вирішили зупинитися на компанії "НИКС-Бєлгород". Подумали, що буде крута аналогія з "Нью-Йорк Нікс".

Перші логотипи були "ні про що". Напевно, тому що не було генеральної ідеї і розуміння того, чим наша команда відрізняється від інших. Ідея прийшла, коли ми проаналізували логотип самого вузу.

На логотипі вузу ізоборажен лев, лев ж зображений і на логотипі Бєлгородської області. Тому у нас не було ніяких сумнівів, що найкраща команда з Бєлгорода повинна бути білгородськими "левами". Ідеї, як повинен бути зображений лев на логотипі, були найрізноманітніші, їх було дуже багато. Ми зупинилися на одному з варіантів, який дуже довго переробляли. Головним завданням було зробити довговічний і красивий логотип.

Так зараз виглядає лого команди "НИКС-Технолог". Форму ми замовили в фірмовому магазині АСБ. По-перше, форма дійсно крута. По-друге, в цій ціновій категорії АСБ надає кращий сервіс, працювати з менеджерами одне задоволення. Окремий респект Насті Крюкової, яка ввечері вирушила на Курський вокзал, щоб передати цю форму моїй подрузі Каті. Катя поверталася з Аргентини в Білгород, зробила зупинку в Москві.

В принципі, виграшно виглядає для всіх. Для команди, тому що він грають в красивій формі і отримали свій фірмовий стиль. Я переконаний, з цим логотипом уболівальникам буде приємніше одягати футболки, ніж просто з логотипом університету. При правильному менеджменті СБК цей напрям можна розвивати, випускати фірмову продукцію університету і баскетбольної команди. Для технічного спонсора тут теж безсумнівний плюс, його рекламний принт знаходиться на формі, в якій команда може відіграти цілий сезон.

Мені дуже шкода, що в менеджменті СБК не всі оцінили виконану безкоштовно роботу. На жаль, я не впевнений, що напрямок буде розвиватися. Але я переконаний, що в Росії є команди, для яких цей досвід може бути корисний. Тільки тому я і вирішив написати цей пост.

Скажу, що ми як молода команда не зупиняємося на "Технологія" і вже приступаємо до створення логотипу для команди АСБ з мого рідного міста Петропавловська-Камчатського. Михайло Квашин дійсно крутий представник АСБ, я впевнений, логотип у камчатської команди вийде відмінний.


Теги: студентський спорт

Переглядів: 3292


Читайте також:

Це я все до чого?
Ну, не так?