З 1 червня в Кременчуці видаватимуть нові ветеринарні паспорти на тварин

Вартість нового документа - 51 грн 29 коп   З 1 червня в Кременчуці видаватимуть нові ветеринарно-санітарні паспорти на тварин міжнародного зразка

Вартість нового документа - 51 грн 29 коп

З 1 червня в Кременчуці видаватимуть нові ветеринарно-санітарні паспорти на тварин міжнародного зразка. Про це повідомив заступник начальника Кременчуцького управління Госпродпотребслужби Богдан Гаврик. За його словами, управління замовило і очікується, що з 1 червня бланки паспортів будуть в наявності.

Згідно з офіційним повідомленням Госпродпотребслужби, до моменту повного забезпечення ветеринарно-санітарними паспортами нового зразка будуть діяти і старі і нові паспорти. Про час закінчення перехідного періоду буде повідомлено пізніше, він ще не визначений.


Якщо ж після 1 червня ви хочете везти своє тварина за кордон - вам необхідно отримати паспорт міжнародного зразка.

Якщо ж після 1 червня ви хочете везти своє тварина за кордон - вам необхідно отримати паспорт міжнародного зразка

Підставою для оформлення ветеринарно-санітарного паспорта є:

  1. Клінічний огляд тварини;
  2. Наявність відповідних діагностичних, профілактично-лікувальних обробок (дегельмінтизації), включаючи дослідження і щеплення (сказ та інші інфекційні хвороби в залежності від виду тварини).

Видача ветеринарно-санітарного паспорта на тварину передбачена Законом України «Про ветеринарну медицину» та входить до переліку платних адміністративних послуг, що надаються Госпродпотребслужбой, органами і установами, які належать до сфери її управління. Розмір плати за їх надання, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 9 червня 2011 року № 641 і становить 51 грн. 29 коп.


В даний час право надання даної адміністративної послуги мають лише державні установи ветеринарної медицини, зокрема державні лікарні ветеринарної медицини (району, міста, області).


Підстави для відмови у видачі ветеринарно-санітарного паспорта певні частини сьомої статті 32 Закону України «Про ветеринарну медицину» та передбачають:

  1. недотримання ветеринарно-санітарних заходів, передбачених законодавством; ускладнення епізоотичної ситуації на відповідній території, потужності (об'єкті);
  2. неможливість безпосереднього огляду об'єкта державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду;
  3. відсутність документального підтвердження епізоотичного благополуччя місцевості походження та ветеринарно-санітарного стану об'єктів; відсутність необхідної ветеринарної обробки тварин, їх карантин, відповідних досліджень та / або експертного висновку.

Ветеринарно-санітарний паспорт на тварину діє до моменту його смерті.