Заключний етап НПК в початковій школі

  1. Дякуємо всім учасникам НПК, їх батькам, науковим керівникам і журі! Бажаємо подальших творчих успіхів!

25 квітня ліцеїста НПК, присвячена оголошеного в Росії Року Екології під девізом: «Людина 25 квітня ліцеїста НПК, присвячена оголошеного в Росії Року Екології під девізом: «Людина! За майбутнім Землі стоїш ти! », Успішно завершила свою роботу в початковій школі. На суд журі та присутніх було представлено вісім різноманітних за формою і змістом робіт учнів третіх і четвертих класів.

Першою свою роботу представила учениця 3 «Б» класу Хлопотова Олександра (науковий керівник Привалова Н Першою свою роботу представила учениця 3 «Б» класу Хлопотова Олександра (науковий керівник Привалова Н. Д.). Вона виступила з темою «Друге життя пластикової пляшки». Саша розповіла, коли і де вперше була виготовлена ​​пластикова пляшка; з'ясувала, які екологічні проблеми пов'язані із застосуванням пластикової упаковки; вивчила можливості вторинного використання та утилізації пластикових пляшок; провела необхідну роботу по екологічній просвіті. Учениця закликала всіх хлопців берегти наш спільний дім - планету Земля, нагадавши прислів'я: «Чисто не там, де метуть, а там, де не смітять».

Робота Голубєвої Таїсії, учениці 3 «Б класу» (науковий керівник Привалова Н Робота Голубєвої Таїсії, учениці 3 «Б класу» (науковий керівник Привалова Н. Д.), по темі «Пральний порошок: шкода чи користь» познайомила учасників конференції з історією виникнення прального порошку, його впливом на живі організми і здоров'я людей. Результати проведеного Таїсією експерименту показали негативний вплив пральних порошків на людину і навколишнє середовище. Тая розробила елементарні правила безпеки при використанні будь-якого миючого засобу.

Скарга Діана, Рогожа Савелій, Ільїна Світлана є постійними учасниками НПК Скарга Діана, Рогожа Савелій, Ільїна Світлана є постійними учасниками НПК. Їх нові роботи є продовженням тих дослідницьких проектів, які були розпочаті ними ще в першому класі. Так, Скарга Діана представила другу частину свого проекту «Природне електрику» під назвою «Отримання електрики з води». У минулому році Діана продемонструвала учням, як можна отримати електрику з овочів і фруктів, на цей раз вона з татом зібрала «картридж» (джерело струму тривалого зберігання), наповнила його морською водою і отримала максимально можлива напруга, якого вистачило, щоб запалити світлодіод. Отриманий джерело струму може служити морякам, мандрівникам, а також його можуть збирати люди з обмеженими можливостями.

Своє продовження отримала робота Рогожа Савелія і Ільїної Світлани Своє продовження отримала робота Рогожа Савелія і Ільїної Світлани. Хлопці розповіли про історію виникнення найперших букв, простежили як з найпростішого рисуночного листи з'явилися звичні для нас букви, а також зробили своїми руками піктограми, «тамги». Савелій і Світу запропонували розгадати хлопцям інформацію, записану за певним «маршруту». По контуру малюнка був вірш-жарт про мишку, треба було визначити початок вірша і прочитати його.

Казакевич Марія вперше брала участь в НВК Казакевич Марія вперше брала участь в НВК. Дівчинка любить фізкультуру і спорт, займається плаванням. У своїй роботі Маша шукала відповідь на питання: «Спорт-запорука здоров'я?» Провівши опитування серед учнів 3-4 класів, вона прийшла до висновку, що 77% учнів відвідують спортивні секції, а найпопулярнішими видами спорту є пионербол, боротьба, лижі та плавання. Багато дівчаток віддають перевагу танцям. З'ясувалося, що різниця в кількості днів, проведених на лікарняному, дітьми, що займаються в секціях, і дітьми, які відвідують тільки уроки фізкультури, дуже мала. Маша пояснила це тим, що організм дітей адаптується, загартовується і в майбутньому ці діти хворіти стануть рідше!

Владислав Пожиленко, учень 4-Б класу (науковий керівник - Корнєва Т Владислав Пожиленко, учень 4-Б класу (науковий керівник - Корнєва Т. А.), розповів нам про сухофруктах, навчив правильно їх вибирати. У своїй роботі він навів результати досліджень на предмет правильного зберігання і застосування улюблених ласощів, а також впливу води на сухофрукти.

Всі діти і дорослі люблять історії про таємничі пригоди, казкових персонажах, дивні відкриття Всі діти і дорослі люблять історії про таємничі пригоди, казкових персонажах, дивні відкриття. Чариков Михайло, учень 4-а класу (науковий керівник - Гаврилова Н. Ю.), повідав нам воістину фантастичну історію про риб - монстрах, що мешкають в глибинах світового океану, пояснив, що дозволяє цим дивним, незвичайного виду істот жити на такій великій глибині , привів цікаві факти з життя цих дивних мешканців морів і океанів.

Вразило і зачарувало слухачів виступ Решетниковой Віри, учениці 4-а класу (науковий керівник - Гаврилова Н Вразило і зачарувало слухачів виступ Решетниковой Віри, учениці 4-а класу (науковий керівник - Гаврилова Н. Ю.). Дівчинка представила на суд глядачів власні вірші. Вона дуже безпосередньо повідала історію створення циклу віршів про пори року, зворушливо супроводжуючи розповідь читанням своїх творів. Творчих успіхів тобі, Вірочка!

Татарників Кирило, учень 4-а класу (науковий керівник - Плешанова І Татарників Кирило, учень 4-а класу (науковий керівник - Плешанова І. Ю.), вирішив захопити однокласників таким видом спорту, як баскетбол. Він розповів про історію появи цієї гри, про правила, які повинні дотримуватися учасники, про цікаві факти, що стосуються цього виду спорту. Прямо в аудиторії Кирило показав майстер-клас основних прийомів, використовуваних в цій грі.

Дякуємо всім учасникам НПК, їх батькам, науковим керівникам і журі! Бажаємо подальших творчих успіхів!

Почесний працівник загальної освіти Російської Федерації,

вчитель початкових класів Форсова Є.В.,

вчитель початкових класів Привалова Н.Д.,

вихователь групи продовженого дня Тарасова Є.В.

У своїй роботі Маша шукала відповідь на питання: «Спорт-запорука здоров'я?