Зеленоград, новини: Ялинка, «На-На», Олександр Буйнов, Клара Новікова, хор імені П'ятницького.

Огляд гастрольних виступів для дорослих і дітей в Зеленограді на вересень 2014 року.

Культурний центр «Зеленоград» запрошує глядачів на такі уявлення: 11 вересня - поп-група «На-На», 12 вересня - Олександр Буйнов, 13 вересня - Клара Новікова, 14 вересня - мюзикл «Чарівник Смарагдового міста» і Марина Дев'ятова, 21 вересня - музичний спектакль «» і народний хор імені П'ятницького, 25 вересня - «Вівальді-оркестр», 27 вересня - циркову виставу «» і комедійний спектакль «Недоросль», 28 вересня - комедійний спектакль «», створений за п'єсою радянського драматурга Олександра Вампілова. У ролях: Олександр Пашутін, Ольга Науменко, Олександр Панкратов-Чорний, Василь Стоноженко, Михайло Самохвалов та інші. 30 вересня - Олексій Архиповський.

У ДК «МІЕТ» 12 вересня відбудеться концерт Московського державного академічного симфонічного оркестру під управлінням. 19 вересня в ДК «МІЕТ» прозвучать світові хіти з мюзиклів і оперет, а також композиції російської естради у виконанні.

27 вересня ТК «» запрошує зеленоградци на святкування свого дворіччя. У програмі кавер-версії сучасних і ретро-хітів від гурту «Радіо Бенд», шоу-балет «Тодес» та співачка Ялинка. Ведучий свята DJ «Авторадіо» Сергій Краснов. Вхід вільний.

28 вересня в гостях у «Відогонь-Театру» артисти студії ляльок «Їжачки» з дитячим спектаклем «».


На-На
11 вересня 19.00, театральний зал Культурного центру «Зеленоград»

Виступ групи «На-На» на відкритті ТЦ «Столиця»
Виступ групи «На-На» на відкритті ТЦ «Столиця». Фото Інфопортал, архів

Ювілейний концерт «25 років!» Російської поп-групи, створеної в 1989 році продюсером Барі Алібасовим.

Основні музичні хіти групи: «Впала капелюх», «Світло у вікні», «Фаїна», «Пустельний пляж», «Соловей-розбійник», «Бабуся Яга», «Їду до миленький», «Хлопчик в кепочці», «Не одружуйся »,« Де ти була »,« Красива »,« Посвята жінці »,« Пілот »та інші.

Тривалість концерту - 2 години без антракту.


Олександр Буйнов
12 вересня 19.00, театральний зал Культурного центру «Зеленоград»

Олександр Буйнов
Олександр Буйнов. Фото з сайту www.buinov.ru

Концертна програма «Дві Життя».

Олександр Миколайович Буйнов народився в Єфремова Тульської області. Радянський і російський співак, актор, музикант, композитор, шоумен. Народний артист Російської Федерації (2010), Народний артист Інгушетії (2004). Народний артист республіки Північна Осетія - Аланія.

Дебютував як клавішник в групі «Скоморохи», де заявив про себе як композитор. Покинув групу в зв'язку з відходом в армію. Служив у ракетних військах в місті Алейский Алтайського краю. Після демобілізації грав в групі «Аракс», в ансамблі «Квіти». З 1973 по травень 1989 року - клавішник ансамблю «Веселі хлопці», в якому за 16 років роботи отримав всесоюзну популярність.

З травня 1989 року займається сольною кар'єрою. Виступає разом з власною групою «Чао».

Тривалість концерту - 2 години без антракту.


Клара Новікова
13 вересня 19.00, театральний зал Культурного центру «Зеленоград»

Клара Новікова
Клара Новікова

Гумористична програма «Я граю».

Клара Новікова - це справжній кулінар сатиричної кухні! Її улюблені образи: розпещена дружина мільйонера, єврейська мама з Одеси. Але найвідоміший її монолог - це сплетница Тьотя Соня, без якої меню сучасного гумору було б зовсім іншим. «Тьотя Соня», по праву здобула народне визнання і любов! Ця актриса сміла до нерозсудливості, граючи з публікою в непередбачувані ігри, імпровізуючи і утримуючись на межі фолу, за яким залишаються вульгарність, нудьга і нотації. Далеко не всім на сьогоднішній комічної сцені вдається імпровізувати так артистично. Жіночна, вільна і природна Клара Новікова вміє розбуркати, зачарувати і закохати в себе глядача.

Клара Новікова - яскрава і дивовижна жінка. Вона стала практично символом російського гумору - її виступу збирають аншлаги, і глядачі не втомлюються захоплюватися її талантом і тим унікальним внутрішнім орієнтиром, який допомагає Новікової злитися зі своїми текстами і персонажами. Артистка може виступити практично в будь-якому гумористичному жанрі і приміряти на себе будь-амплуа, в той же час, забезпечивши його своїм неповторним стилем, який накладає відбиток на кожен її номер.

Клара Новікова заслужила визнання не тільки публіки, а й своїх колег - вона володарка численних естрадних премій. Глядачі, із задоволенням переглядають її старі виступи і відвідують нові концерти. Новикова як ніби випромінює енергією і веселощами, яке проникає в душу кожного глядача, і хочеться неодмінно обдарувати артистку оплесками та квітами, і побажати, щоб вона не сходила зі сцени ще багато років.

Тривалість концерту - 2 години без антракту.


Чарівник смарагдового міста
14 вересня 12:00, театральний зал Культурного центру «Зеленоград»

Сцена з вистави «Чарівник Смарагдового міста»
Сцена з вистави «Чарівник Смарагдового міста». Фото Е. Лапіної з сайту www.teatr-sats.ru

Мюзикл в 2-х діях за мотивами твору Ф. Баума в постановці Московського державного дитячого академічного музичного театру імені М.І. Сац.

Чи подобається Вам американський мюзикл? Якщо так, побувайте на виставі «Чарівник Смарагдового міста». Створений російським композитором за західним зразком на основі всесвітньо відомої казки, він користується особливою популярністю у глядачів.

Вистава в піснях і танцях розповідає про чудесні пригоди головної героїні казки дівчинки Дороті та її вірних друзів: собачки Тотошки, Залізного Дроворуба і Солом'яного Опудала. У пошуках чарівного Смарагдового міста вони побувають в Блакитному і Жовтому королівствах, мало не загинуть в сутичці зі злою чаклункою ... але, звичайно, все закінчиться добре.

Тривалість вистави - 2 години 15 хвилин з антрактом.


Марина Дев'ятова
14 вересня 20:00, театральний зал Культурного центру «Зеленоград»

Марина Дев'ятова з шоу-балетом «ЯR-Денс»
Марина Дев'ятова з шоу-балетом «ЯR-Денс». Фото Михайла Новицького з сайту www.marinadevyatova.ru

Концертна програма «Торжество народної пісні».

Марина Дев'ятова - виконавиця традиційних російських пісень в сучасній обробці, фіналістка конкурсу «Народний артист-3».

До участі в проекті «Народний артист-3» Марина встигла стати лауреатом Всеросійського конкурсу виконавців народної пісні ім. Іпполітова-Іванова, а також брала участь в міжнародному конкурсі «Слов'янський базар». Під час навчання на 4-му курсі училища знайомі запропонували Марині спробувати себе в якості співачки в ансамблі «Індрік-звір». Хлопці збирали фольклор західного регіону і робили фатальні аранжування, використовуючи духові етнічні інструменти. Ця музика стала для неї справжнім експериментом.

Сьогодні в репертуарі Марини безліч російських пісень, є і композиції, заспівані в дуетах з відомими артистами, з татом Володимиром Дев'ятова, Олексієм Гомоном, Дато, Миколою Басковим. Є спільна пісня зі знаменитим італійцем Аль-Бано. Оригінальні номери зроблені спільно з Сергієм Войтенко і Дмитром Храмкова з дуету «Баян-Мікс», з Петром Дрангой. Зі Святославом Єщенко записані жартівливо-музичні композиції.

Тривалість концерту - 2 години без антракту.


Народний хор ім. М.Є. П'ятницького
21 вересня 18:00, театральний зал Культурного центру «Зеленоград»

Виступ хору П'ятницького в ресторані «Роздолля»
Виступ хору П'ятницького в ресторані «Роздолля». Фото Інфопортал, архів

Створений в 1911 році Митрофаном П'ятницьким колектив з 18-ти селян через століття перетворився на величезну творчу лабораторію, основне завдання якої збереження, пропаганда і розвиток всіх жанрів народного мистецтва, а головне повернення до народних витоків. Хор зберіг своє неповторне творче обличчя, залишаючись науковим центром професійного народного мистецтва.

З 1989 року і до теперішнього часу хор ім. М.Є. П'ятницького очолює народна артистка Росії, лауреат премії Уряду РФ, професор А.А. Пермякова.

Хор ім. М.Є. П'ятницького є неодмінною учасникам всіх святкових заходів і концертів державного значення. Він удостоєний честі представляти нашу країну на найвищому рівні за кордоном в рамках зустрічей глав держав, Днів культури Росії.

Тривалість концерту - 1 година 40 хвилин.


Вівальді-оркестр
25 вересня 19.00, театральний зал Культурного центру «Зеленоград»

Художній керівник «Вівальді-оркестру» народна артистка Росії Світлана Безродна
Художній керівник «Вівальді-оркестру» народна артистка Росії Світлана Безродна. Фото з сайту www.belcanto.ru

Програма «Осінній вечір прем'єр» Російського державного академічного камерного оркестру.

У концерті бере участь лауреат міжнародних конкурсів Сергій Полянський.

Оркестр був створений в 1989 році відомою скрипалькою і педагогом Світланою Безродний. «Вівальді-оркестр» - колектив, єдиний в своєму роді на російській сцені: в його складі тільки представниці прекрасної статі. Світлана Безродна не приховує, що і склад, і назва оркестру були навіяні життям і творчістю великого Антоніо Вівальді. «Вівальді-оркестр» - свого роду «ремейк» жіночого оркестру, створеного Вівальді при монастирі Сан Пієта в Венеції на початку XVIII століття.

Концертні програми «Вівальді-оркестру», як правило, театралізовані, ніколи не повторюють один одного, відрізняються оригінальністю композиційної побудови і ретельною продуманістю внутрішньої драматургії. Саме завдяки цьому оркестр Безродний зумів зайняти свою особливу нішу на вітчизняному концертній естраді. Одним з важливих напрямків діяльності «Вівальді-оркестру» стало освоєння величезного пласту світової музичної культури, часто іменованого «легкої танцювальною музикою». Йдеться про шлягерах 1920-40-х років з репертуару танцювальних оркестрів тих років і танцювальних ритмах наступних часів, опереті і джазі, старовинному романсі і масової пісні.

Тривалість концерту - 2 години 10 хвилин з антрактом.


Наталка
27 вересня 18:00, театральний зал Культурного центру «Зеленоград»

Сцена з вистави «Наталка»
Сцена з вистави «Наталка». Фото з сайту www.teatrperovo.ru

Комедія на дві дії за п'єсою Дениса Фонвізіна у виконанні акторів Московського драматичного театру «На Перовської».

«Помри, Денис, краще не напишеш!» - ці слова, нібито сказані князем Григорієм Потьомкіним після знайомства з «Недорослем», стали згодом крилатими. І дійсно, фонвизинский «Недоросль» донині залишається одним з кращих творів російської літератури.

Чому науку і освіту в усі часи були і залишаються не просто базовими, а життєво необхідними речами, завдяки яким ми і стаємо в цьому житті людьми? До якої міри невігластво і хамство можуть перетворювати людей на тварин, не здатних бачити далі власного корита? Саме про це спектакль театру на Перовської.

Хрестоматійний Митрофанушка з його «Не хочу вчитися, хочу одружитися» - типовий зразок підліткового інфантилізму і самовдоволення, що затуляє все інше, включаючи навіть здоровий глузд. Однак звідки беруться подібні діти, якщо не від своїх батьків, з дитинства прищеплювали їм подібні «цінності».

Написаний в епоху класицизму, «Недоросль» досить прямолінійний по своїй композиції і поділу персонажів на хороших і поганих. Однак така очевидність «партії» робить гру в неї надзвичайно цікава. Як для акторів, що створюють галерею блискучих ролей, так і для глядачів, що насолоджуються віртуозністю сценічного існування персонажів, відомих ще зі шкільної лави. В результаті чого дидактичність з перших же хвилин вистави трансформується на сцені в живу, сміховинну комедію, побудовану на яскравих, гротескних образах і характерах. І головним «вихователем» в ній виступає не набір прописних істин, а - здоровий глузд.

Тривалість вистави - 2 години 10 хвилин з антрактом.


Олексій Архиповський
30 вересня 20:00, театральний зал Культурного центру «Зеленоград»

Олексій Архиповський
Олексій Архиповський. Фото з сайту www.arkhipovskiy.com

Олексій Архиповський - не просто віртуоз-балалаєчник, автор іскрометних винахідливих п'єс, оригінальних попурі і транскрипцій. Як і всі великі виконавці, він знаходить рідкісний баланс між розважальністю і високим мистецтвом.

Балалаєчника Олексія Архиповського недарма порівнюють з багатьма «гітарними богами» Стівом Ваем, Джеффом Беком, Джимі Хендріксом. Він один з небагатьох, хто здатний і захопити небанальною ідеєю, і вразити її блискучим втіленням. У заслугу йому ставиться реабілітація російського народного інструменту, в середовищі молоді вважається застарілим і, більш того, «лубочним». Адже ніколи раніше балалайка НЕ ​​панувала на концертній естраді нарівні з гітарою або скрипкою.

Тривалість концерту - 1 година 50 хвилин з антрактом.


Більш детально з культурним життям міста Зеленограда можна ознайомитися на нашому інформаційному порталі в розділі «».

Дайджест підготувала Наталія Філіппова

Чи подобається Вам американський мюзикл?
Чому науку і освіту в усі часи були і залишаються не просто базовими, а життєво необхідними речами, завдяки яким ми і стаємо в цьому житті людьми?
До якої міри невігластво і хамство можуть перетворювати людей на тварин, не здатних бачити далі власного корита?