Весілля - одне з найбільш чудових заходів в житті кожної людини, при цьому неважливо, головний він герой торжества або гість. Оцінюють свято за різними критеріями - кількістю машин, букетів або страв на столах. Ще один важливий момент, який залишається в пам'яті і нареченого з нареченою, і їх гостей - це музичний супровід. Гарна музика, улюблені пісні, популярні мелодії можуть згладити будь-які неприємні дрібниці, нерідко зустрічаються навіть при найсерйознішою підготовці. Як же не помилитися з музикантами? Чи потрібна жива музика на весіллі?
Вибір на всі смаки
Молодятам відразу необхідно прояснити для себе кілька важливих моментів, що стосуються вибору музичного супроводу свята. Існують наступні варіанти:
- По-перше, жива музика на весіллі може бути представлена або людиною, що грає на певних музичних інструментах, або колективом (тріо, квартет та інше).
- По-друге, живий вокал, тобто виконавець популярних пісень вітчизняної і світової естради, який може використовувати мінусовки, записану на диск музику або виступати разом з колективом.
- По-третє, можна запросити диск-жокея (діджея) - людини, що розбирається в сучасній молодіжній танцювальній музиці.
важливі нюанси
Кожен з перерахованих вище варіантів хороший, але послуги музикантів будуть потрібні в різних частинах весільного торжества. Наприклад, музика у виконанні живого струнного квартету або тріо - один з найкрасивіших варіантів для церемонії одруження. Він відразу ж створить романтичну обстановку, налаштує гостей і головних учасників на ліричний лад.
Жива музика або Dj?
Другий момент, коли можлива присутність цього ж колективу на весіллі - перший танець молодої пари. Сьогодні він є традиційною частиною будь-якого весільного торжества, виглядає ж все набагато красивіше, якщо пара паморочиться в вальсі під живу музику.
Саксофоніст або скрипаль, що виступають соло, прикрасять весільний вечір в самому початку банкету - коли відчувається деяка скутість серед гостей, тобто люди не встигли звикнути до нової обстановки, розслабитися і «приступити» до повномасштабного веселощам.
Вокально-інструментальні ансамблі зараз вже не в моді, сьогодні популярні в якості запрошених гостей кавер-бенди - колективи, які не мають свого репертуару, переспівує хіти минулих років.
Музиканти ці гарні в другій половині весільного вечора. Музичні перерви дають можливість гостям порухатися, потанцювати, повеселитися.
музична апаратура
Незалежно від того, запрошуєте ви на весілля живих музикантів або ді-джея з записами, будь-яка музика вимагає якісного озвучування.
Домовляючись з виконавцями, обов'язково потрібно узгодити з ними характеристики приміщення для правильного вибору акустичної апаратури. Наприклад, для якісного звучання в невеликому залі, цілком достатньо компактної активної акустики (підсилювач і динаміки в одному корпусі), тоді як для великого залу або відкритого майданчика буде потрібно потужна пасивна акустична система і відповідне підсилювачі звуку.
Добре, коли виконавці мають власні обладнання та інструменти, це позбавить вас від клопоту по їх оренди і доставки у сторонніх організацій.
Чому варто відмовитися від оренди ресторанної музичної апаратури?
Рекомендуємо відмовитися від оренди штатної музичної техніки в ресторанах.
- По-перше, за її оренду все одно потрібно платити і вже ви, а не найняті вами музиканти стаєте відповідальним за можливі збитки завдані дорогої апаратури.
- По-друге, професійні музиканти та ведучі, вважають за краще мати справу з власної, перевіреної багатьма виступами технікою.
- По-третє, немає ніяких гарантій, що штатна ресторанна музична техніка буде повністю задовольняти вашим музичним потребам.
Критерії вибору музичного супроводу
Молода пара при виборі живої музики на весілля повинна орієнтуватися на власні фінанси, «масштаби» заходи, вік учасників і стиль свята. При скромних же можливості, цілком можна обійтися записаної на диск або флешку музикою, в т.ч. при розпису або під час першого танцю.
Чим грандіозніше розмах всього заходу, тим більше повинно бути музики і музикантів. Важливий і вік гостей. Так, якщо головна складова аудиторії свята - молодь, то можна запросити диск-жокея (діджея), знавця сучасних музичних напрямків.
Якщо ж серед гостей превалюють рідні і улюблені бабусі, тітоньки з дядечком, то і музиканти повинні добре знати пісні минулих років, знайти підхід до кожного і запалити публіку. Тут вам допоможуть кавер-бенди, або музичні записи минулих років.
Важливо також пам'ятати, що не тільки жива музика на весіллі створює свято, але і гості. Від їх бажання брати участь в конкурсах, співати і танцювати залежить багато чого!
Пряме посилання на цю статтю:
Копіювання статті «Жива музика на весілля - запорука яскравого торжества», без дозволу автора заборонено! Часткове (до 500 симв.), Використання матеріалів допускається, але з зазначенням активного посилання на першоджерело. З будь-яких питань, контактувати з адміністрацією ресурсу .
Читайте схожі статті:
Правильні запрошення на весілля. Ідеї запрошень на весілля.
Вибір стилю і кольору весілля: перші кроки в підготовці вашого особливого дня! (1-а частина)
Помилки в організації весілля
Вибір стилю і кольору весілля: перші кроки в підготовці вашого особливого дня! (2-а частина)
Як же не помилитися з музикантами?Чи потрібна жива музика на весіллі?
Жива музика або Dj?
Чому варто відмовитися від оренди ресторанної музичної апаратури?