Знайка ™ | Настільна світлова арт-терапевтична пісочниця Art & Play (світла). Ціна, купити Настільна світлова арт-терапевтична пісочниця Art & Play (світла) в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Львові, Миколаєві, Полтаві, Вінниці, Черкасах. Огляд, опис, продаж, доставка

Настільна світлова пісочниця Art & Play - це малювання піском (пісочна анімація), пісочна терапія і ... просто домашня пісочниця!
Настільна світлова пісочниця Art & Play - це малювання піском (пісочна анімація), пісочна терапія і
Гра з піском:
- позитивно впливає на емоційне самопочуття дітей і дорослих, і це робить його прекрасним засобом для розвитку і саморозвитку дитини.
- використовується багатьма напрямками психотерапії
- це також порівняно молодий і перспективний вид мистецтва
- незамінний засіб для зміцнення психічного стану і гармонізації емоційного фону майбутніх мам
Відмінною характеристикою Art & Play є поєднання існуючої моделі знаменитої психотерапевтичної юнгианской пісочниці з новим напрямком мистецтва - «малювання піском».
Це зручний засіб арт-терапевтичного призначення і розвиваюча творча гра для всієї родини.
Не потребує спеціального місця, легко може бути розташована на письмовому столі, на підлозі, на будь-який інший горизонтальній поверхні.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Розмір світловий пісочниці - 70х50х8см
Розміри пісочниці Art & Play не випадкові і прораховані з урахуванням того,
щоб дитині було максимально зручно утримувати в полі зору всю свою композицію.
Матеріал каркаса:
- каркас виготовлений з натурального дерева
- дерево сухе, шліфоване, не виділяє смол, задирки виключені


Матеріал робочої поверхні:
робочий стіл виготовлений з оргскла
витримує великі навантаження, не б'ється

Підсвічування: вбудована лампа, працює від мережі (220Вт)
шнур з розеткою
Робоча поверхня стола не нагрівається

Комплектація:
- світлова пісочниця
- екологічно чистий очищений пісок дрібної фракції
- інструкція

Упаковка: картонна коробка
Виробник: Україна
Рекомендації дитячих психологів (читати дале ...)

Метод sandplay (дослівно - пісочна гра) поки мало відомий в Україні. Він являє собою одну з незвичайних технік аналітичного процесу, під час якого дитина (чи дорослий) будує власний світ в мініатюрі з піску і невеликих фігурок. Це метод, який має за собою цікаве минуле, усталені основи теорії і техніки в сьогоденні і перспективне майбутнє.
Дитина висловлює на піску те, що спонтанно виникає протягом заняття. В процесі роботи, дитина може, якщо йому необхідно сформувати пагорби, гори, створювати різні ландшафти. Крім того, в роботі використовується безліч мініатюрних фігур: людей, тварин, дерев, будівель, автомобілів, мостів, різних символів, і ще багато іншого. Таке безліч фігур і матеріалів необхідно для того, щоб дати дитині стимул створювати власний світ.
Дитина не може розповісти нам про свої складнощі як дорослий, але він може зробити це за допомогою пісочних картин.
Цей метод можна використовувати в роботі з дітьми від трьох років (а також, як один з етапів в роботі з підлітками та дорослими), з наступним спектром проблем:
- різні форми порушень поведінки
- складнощі у взаєминах з дорослими (батьками, вихователями, вчителями) і однолітками
- психосоматичні захворювання
- підвищена тривожність, страхи
- складності, пов'язані зі змінами в сімейному (розлучення, поява молодшої дитини, і т.д.) і в соціальній ситуаціях (дитячий сад, школа)
- неврози
терапевтичний ефект
Доведено, що цей вид образотворчого мистецтва розвиває ручну моторику дитини, пізнавальну сферу (сприйняття, увага, пам'ять, образно-логічне мислення, просторові уявлення), процеси психоемоційної саморегуляції, формує творчий потенціал, удосконалює комунікативні навички, відбувається розвиток емоційного і соціального інтелекту, що відповідає за розуміння себе та інших, конструктивне спілкування з однолітками і дорослими, здатність саморегуляції і адаптації в нових умовах. Фахівцями студій малювання піском написані спеціальні програми для дітей і дорослих.
Пісок має властивість пропускати воду. У зв'язку з цим, фахівці парапсихологи стверджують, що він поглинає негативну психічну енергію, взаємодія з ним очищає енергетику людини, стабілізує його емоційний і вольовий стан.
Спостереження і досвід показують, що гра в пісок позитивно впливає на емоційне самопочуття дітей і дорослих, і це робить його прекрасним засобом для розвитку і саморозвитку дитини.
Світловий лоток для малювання піском є ​​міні-моделлю навколишнього світу, місцем, де відбувається трансляція внутрішніх переживань, конфліктів дитини. Таким чином, висловлюючи їх, малюк має можливість дивитися на свій внутрішній світ з боку, вчиться аналізувати, самостійно знаходити рішення, тим самим, готувати, формувати себе для, цілком реальних життєвих завдань. Можливість неодноразово створювати малюнок з піску, прати його, коригувати, і знову створювати має реальний терапевтичний ефект позбавлення від страху помилок, невпевненості в своїх силах, сумнівів.
Як і будь-який вид творчості, малювання / гра піском характеризується психотерапевтичної здатністю боротьби зі стресогенним факторами, депресивними станами. Маніпулюючи сипучими матеріалами, людина позбавляється від негативних емоцій, входить, як би, в легке медитативний стан, що дає йому певну можливість по-справжньому розслабитися, відпочити, привести в порядок свої думки і почуття.
Світловий лоток-пісочниця, також є незамінним засобом для зміцнення психічного стану і гармонізації емоційного фону майбутніх мам під час протікання вагітності, розвиток рефлексії і можливості висловлювати свій досвід за допомогою творчості, підвищення впевненості в собі в новій ролі - мами, зміцнення емоційного зв'язку з малюком. При цьому дитина отримує естетичне та інтелектуальний розвиток вже всередині утроби, розширення спектра позитивних переживань і відчуттів.
При мінімумі витратних матеріалів, і нехитрому інструментарії, краса і пластичність пісочної анімацією не залишать нікого байдужим.
рекомендації дорослим
Гра з піском і іграшками є природним заняттям для дитини, тому виконання завдань приносить йому крім нових знань, ще й задоволення, розвивається дослідницький інтерес, який служить ос-новою для пізнавальної активності і бажання вчитися.
Заняття з дитиною можуть проводитися у формі казки і гри. Через казку і гру дитина легше відкриває для себе світ почуттів, вчиться гармонійному спілкуванню з дорослими і однолітками, розуміння себе.
Під час занять малювання піском рекомендується тиха музика, затемнюється освітлення, перед початком казкового сюжету і після завершення заняття діти вітають казкових героїв, дякують їм за подорож, прибирають пісок «в будиночок» і т.п., що дозволяє дітям легше і глибше зануритися в стан гри і казки, стати більш відкритим новому досвіду, пізнання, розвитку.
Організація спеціальних умов для того, щоб дитина могла відіграти за допомогою піску свої страхи, стримуваний агресію і інші невиражені почуття, навчення знаходити конструктивний вихід з конфліктних ситуацій.
Звернення до творчої початку дитини, програвання ситуацій успіху, що зміцнює його віру в себе і свої здібності, відчуття «Я можу». Пластичність піску дозволяє не бояться помилок, змінюючи будь-яку ігрову ситуацію одним рухом руки.
Гра з піском сприяє розвитку креативності, навчанню конструктивного спілкування, вираження емоцій, терпінню, ретельності, зосередженості.
Рекомендується використання піску різних кольорів, що дозволяє зануритися в дивовижний райдужний світ мистецтва. Це може бути створення власної мандали (калейдоскопно-мозаїчний малюнок), що має паралель з традицією індійської культури, як виду мистецтва - Ранголі. Це може бути - іконопис або натюрморт, пейзаж, портрет. Всі отримані картини можна знімати на фото, пізніше створювати їх репродукції. У момент малювання, час, немов зникає, занурюючи в надзвичайно красивий мозаїчний світ. Можна використовувати як кольоровий пісок, так і чай, кава, рис, крупи і т.д.
Під час малювання відбувається дозвіл існуючого конфлікту, і зняття напруги, зміцнення нервової системи, поліпшення психічного здоров'я, гармонізація роботи лівого і правого півкуль і тим самим досягнення гармонійної взаємодії свідомості та підсвідомості, підвищення працездатності, досягнення творчого натхнення і визначення власного ресурсного потенціалу.
Музика створює психічний фон, який звільняє свідомість від спонтанних думок і образів, дозволяють досягти фізичне розслаблення, в результаті чого створюються оптимальні умови для реалізації резервних можливостей психіки.
Процес зосередження сприяє поліпшенню уваги, відбувається активізація сил, для звільнення від психотравм, стресів, депресій, психосоматичних розладів, екзистенціальних переживань (кінцівку буття, самотність, вина), хронічної втоми, вікових криз.
Історія виникнення напрямків пісочної арт-терапії
Пісочна терапія - теоретичні засади юнгіанського підходу для пісочної терапії сформулювала швейцарський юнгіанскій дитячий психотерапевт Дора Калфф в кінці 50-х років ХХ століття.
Свою техніку вона назвала "Sandplay", в наші дні вона отримала широку популярність як "Пісочна терапія".
В даний час гра з піском і композиції в піску використовуються багатьма напрямками психотерапії, в організаційному консультуванні і глибинної психотерапії, в індивідуальній та груповій роботі, при роботі, як було сказано вище, з дітьми і дорослими.
Малювання піском - це порівняно молодий і перспективний вид мистецтва, який з'явився приблизно в 1970-х роках. «Піонером» в цьому напрямку вважають американку Керолайн Ліф (Caroline Leaf), яка створила анімаційний мультиплікаційний фільм «Петя і Вовк» по симфонічної казці Сергія Прокоф'єва. Фільм був зроблений в абсолютно незнайомій до того часу техніці. Молода художниця розсипала по склу чорний порошок і пальцями створювала з нього якісь образи. Її техніку використовували багато аніматори, в тому числі угорець Ференц Цако (Ferenc Cak). Його вдалий досвід і ліг в основу нового виду мистецтва - малювання піском.
інструментарій
Як правило, використовують очищений пісок, але можуть застосовуватися сіль, кава, манка і подібні речовини, які тонкими шарами наносяться на підсвічене скло. Всі дії виконуються пальцями рук, однак в якості пристосувань можуть використовуватися стеки, пензлики та інші підручні засоби, такі як - гребінець, перечниця, лійка, набір дитячих інструментів для гри в пісочниці, і т.п.
Пісок високої якості і всіляких забарвлень можна придбати в магазинах для декораторів. У домашніх умовах морської або річковий пісок спочатку очищається від великих часток, потім просівається, промивається і прожарюється в духовці при високій температурі. Потрібно, в середньому, приблизно - 2 склянки піску.
Пісочні трансформації можуть супроводжуватися спеціально підібраною музикою.
Самостійно навчитися техніці малювання піском можна по російському перекладу книги німецького психолога Маріелла Зейц (Marielle Seitz) «Пі-шем і малюємо на піску. Практичні рекомендації ». Видання знайомить читачів з різними методиками малювання на піску, які відкривають широкі можливості для розвитку творчих можливостей як дітей, так і дорослих.
У форматі же напрямку Sand play (Пісочній терапії) - це вже робота психолога / психотерапевта із застосуванням лотка, в якості спеціальної психологічної пісочниці і арсеналом різних іграшок.
У домашньому побуті лоток, як і було сказано раніше, може так само використовуватися, як звичайна настільна пісочниця, з усім необхідним для цього набором ігрових засобів.


ПОДИВИТИСЯ ВІДЕОРОЛИК
Пісочна анімація.Настільна світлова пісочниця Art & Play


ПОДИВИТИСЬ ВІДЕО
Навчальні заняття елементів пісочної анімації на розвиваючих світлових пісочницях Art & Play